Skocz do zawartości
GrubyGekon

Dziwny problem z iPhonem SE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakiś czas temu pojawił mi się komunikat o tym, że telefon posiada wirusa i bateria niedługo zostanie zniszczona, zignorowałem to i dalej uważam że nie jest to przyczyną mojego problemu, jednakże może ma to jakieś znaczenie. Któregoś dnia jakiś czas po tym wydarzeniu wyciągnąłem telefon z kieszeni i wyświetlacz przestał reagować, tak jakby się odłączył, mimo to gdy ktoś do mnie dzwonił to iPhone tylko wibrował a był ustawiony w tryb dzwonka. Gdy się rozładował to podłączyłem go do ładowania, jednak telefon nie reagował na żadne kombinacje resetów czy to zabawy w sprawdzanie na sprawnym kablu. iTunes go nie wykrywa, mimo że Windows oddaje dźwięk podłączanego urządzenia gdy tylko włożę wtyczkę do telefonu. Jednak gdy wykonam kombinację klawiszy wł/wył + home na 10s, po czym puszczam wł/wył i trzymam home to komputer reaguje. iTunes wtedy informuje że trzeba odtworzyć iPhona, gdy to robię na chwilę przenosi mnie do momentu w którym mogę przerzucić bibliotekę na telefon lub monitorować poziom naładowania baterii, który zwykle wynosi 100% bo od momentu tego zdarzenia ładowałem go już parę razy. Jestem także w stanie wyłączyć i włączyć telefon za pomocą wł/wył + home, gdy telefon jest w trakcie tej operacji podpięty do komputera to słychać dźwięk odłączania i podłączania nośnika. Czy ma ktoś na to złote rozwiązanie? A może jest w stanie postawić jakąś diagnozę? Dziękuje bardzo za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Edytowane przez GrubyGekon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu telefonu i podczas konfiguracji ustawić telefon jako nowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu telefonu i podczas konfiguracji ustawić telefon jako nowy?

Z poziomu telefonu nie mogę zrobić nic, bo ekran kompletnie nie reaguje czego bym nie zrobił.

 

https://support.apple.com/pl-pl/HT201263

 

https://www.makeuseof.com/tag/restart-iphone-recovery-mode/

 

Próbuj trybu awaryjnego i aktualizacji/odtworzenia kopii zapasowej.

W trybie awaryjnym iTunes znajduje go, wyskakuje komunikat i każe odtworzyć a gdy już to zrobię faktycznie zachowuje się jakby było wszystko w porządku ale nic innego co by było przydatne, gdy tylko odłączę telefon i podłączam jeszcze raz sytuacja się zapętla i mogę tak w nieskończoność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...