Skocz do zawartości
rafal556

Problem z hp pavilon 15- bc408nw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z uruchomieniem laptopa. Jest to nowy laptop, na razie nie chce go odsyłać do serwisu i staram się go jakoś samemu uruchomić, wysyłkę traktuje jako ostateczność. Otóż laptop pracował może jeden dzień, miał jakieś tam aktualizacje systemu i na drugi dzień jest problem. Komputer uruchamia się, pojawia się logo HP i dalej nic. Próbowałem przywróci system, bez rezultatu. Próbowałem odpalić windowsa z pendriva, wtedy komputer się zacina przy logo Microsfotu i nic. Macie jakieś pomysły czy będę musiał odesłać laptop do serwisu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest na gwarancji - odsyłaj od razu.

Możesz nieopatrznie coś zbroić, przez co utracisz gwarancję przez tzw. "niewłaściwe użytkowanie". Przechodziłem to z Lenovo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • No nie, absolutnie nie można tak napisać. Bo jak padnie ci silnik spalinowy w jakimś używanym autku tego pokroju to w najgorszym scenariuszu wymienisz na inny używany szeroko dostępny silnik w całej Polsce lub zreperujesz wszystko do kilu tysiaków. Wszystko w niemal każdym, nawet wioskowym warsztacie samochodowym, a nie za 30k jak w przypadku elektryka i baterii i mając do wyboru kilka warsztatów na cały kraj co się podejmą pracy  
    • Dziękuję bardzo za odpowiedzi   Przy okazji RX 7900 GRE będzie mocniejszy od RTX 4070 SUPER - ta sama cena ?
    • A to fakt, to jednak niech mi tu lepiej naprawia wersje pc tym patchykiem. Na pc mam pelniaka.
    • Cześć, Jakiś czas temu kupiłem nowy telefon- leżak magazynowy. Mam fakturę z T-mobile z zapisanym na niej numerem IMEI (chyba) z lutego tego roku. Imię i nazwisko kupującego jest zamazane. Na telefon zdążyłem już wrzucić LineageOS. Ostatnio wróciłem na chwilę do OxygenOS, żeby jeszcze raz sprawdzić jak działa stockowa aplikacja aparatu, a w międzyczasie doszedł do mnie miernik UM25C. Rozładowałem telefon do 1% po czym naładowałem i okazało się, że na baterię trafiło tylko około 2200-2300 mAh. W ogóle na OxygenOS bateria niknęła w oczach a oryginalny aplikacja aparatu okazała się mniej zadowalająca od GCAMa, więc wczoraj z powrotem wróciłem do Lineage. Ponownie rozładowałem telefon, naładowałem do pełna, jednak efekt ten sam. Ponad to nawet w systemie Lineage wyświetliła mi się informacja o maksymalnej pojemności baterii 2200 mAh. Telefon teoretycznie jest na gwarancji. Powiedziałbym, że jest to wada fabryczna, sprzętowa, najprawdopodobniej wynikająca z leżakowania, choć szczerze mówiąc trudno mi powiedzieć. Jak sądzicie, jakiej odpowiedzi mogę się spodziewać od  T-mobile czy innego podmiotu, gdybym wystąpił o rękojmię?
    • koryto potrafi polaczyc najwiekszych wrogow XDDDDDDDD https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/egzotyczna-koalicja-w-ostrzeszowie-radni-po-psl-i-trzeciej-drogi-dogadali-sie-z-pis-em  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...