Skocz do zawartości
Klakier1984

iPhone 6s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z telefonem jak w temacie. Żona wczoraj o godzinie 21 odłączyła go od ładowania. Rano koło 6 bateria pokazywała już tylko 70%, gdy dotarła do pracy w okolicy godziny 8 z baterii zostało już tylko 30% (telefon wdg relacji był gorący) o godzinie 9 telefon padł. Obecnie od ponad godziny jest podpięty do ładowarki i nie daje oznak życia.

 

Sprzęt ma niecałe pół roku. Baterie szlag trafił i zostaje się zgłosić na serwis ?? Czy macie inne pomysły ??

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis. Telefon przypadkiem nie upadł? Prawdopodobnie dostał wewnętrznego zwarcia i dlatego się rozładowuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem nie było żadnego upadku, telefon oddany już na gwarancję, załamali kobitę, że wszystkie dane szlag trafi no ale jak się nie myśli o backup...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi dzielimy na tych co jeszcze nie robią backupu i tych co już robią...

Z tego telefonu na 99% da się odzyskać dane, pytanie czy serwisowi się zechce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.cleverfiles.com/pl/iphone-data-recovery.html. tego typu magiczne programy działają?? Na zgłoszeniu serwisowym (rtv agd euro) od razu zastrzegli, że wszystkie dane pójdą się kochać.

 

Nie to serwis i odzyskają tak jak piszesz. Gorzej jakby odesłano nowy telefon...

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby odzyskać dane, trzeba by było mieć ten uszkodzony telefon, uruchomić go (nawet tylko od odzysku) i gotowe. Ale tu trzeba by serwisu takiego

. A jak telefon poleciał na gwarancji to nic nie zrobisz, pewnie dostaniecie nową sztukę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, jakie jest domyślne ustawienie, ale być może automatycznie utworzył się jakiś backup w iCloud. Jak telefon wróci, to warto będzie to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka szansa. Każdy user dostaje 5GB powierzchni w chmurze za darmo. I o ile backup był włączony to wszystko co było z backupowane powinno się dać odtworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem to backup nawet nie został utworzony...nie ma co gdybać wróci z serwisu to zobaczymy. Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i żona dostała info ze sklepu po ponad dwóch tygodniach, że sprzęt wrócił nie naprawiony bo uznano, że został uszkodzony mechanicznie...ręce opadają. Piszę pismo o niezgodność towaru z umową i zobaczymy co będzie dalej. Telefon w stanie IDEALNYM bez najmniejszej ryski, a Ci coś o uszkodzeniu mechanicznym piszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość znalazłem taki poradnik, w którym niby wymieniają kilka sposobów https://naprawtosam.pl/bateria-iphone-szybko-sie-rozladowuje-przeczytaj-co-warto-zrobic/. Chyba że rzeczywiście żadne przywracanie i tego typu sposoby nie podziałały, to już chyba tylko wymiana. Z doświadczenia wiem, że często się opłaca powalczyć na gwarancji, jak nie chcą przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...