Skocz do zawartości
Drako12

Nie działa podswietlenie paska z nazwą w Sapphire Nitro+ rx580 8gb special edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Nie działa mi podświetlenie paska led na boku karty. Ktoś miał taki przypadek? Da się to jakoś naprawić? Karta była rozbierana w celu wymiany past i czyszczenia lecz już wtedy to nie działało. Wtyczka podłączona, sterowniki aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba było tak od początku. Nie zwróciłem na to uwagi. Zorientowałem się że pasek jest podświetlany dopiero jak rozebrałem kartę i doczytałem w necie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałem tego. Zapomniałem dodać że ledy na wentylatorach świecą normalnie (jeśli to istotna informacja).

 

Spróbuję tego jak wrócę do domu i dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na starszej wersji sterownika - ja na moim rx 580 od gigabyte także miałem problem ze zmianą koloru podświetlenia karty. Rozwiązaniem był downgrade do dużo niższej wersji sterownika a następnie reinstalacja aplikacji do sterowania led. U mnie zadziałało (był taki temat wcześniej tam opisałem szczegóły) TUTAJ link do tematu. Może zadziała i u Ciebie :).

Edytowane przez Roothar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na starszej wersji sterownika - ja na moim rx 580 od gigabyte także miałem problem ze zmianą koloru podświetlenia karty. Rozwiązaniem był downgrade do dużo niższej wersji sterownika a następnie reinstalacja aplikacji do sterowania led. U mnie zadziałało (był taki temat wcześniej tam opisałem szczegóły) TUTAJ link do tematu. Może zadziała i u Ciebie :).

 

Może podpowiesz jakiego sterownika grafiki użyłeś? Ja znalazłem ten: Adrenalin 2019 Edition 19.4.3 Optional

Wypróbowałem sposób opisany przez Ciebie ale brak jakiegokolwiek efektu...

Oczywiście jeśli ledy okażą się być uwalone to po prostu to zaakceptuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zadziałało cofnięcie sterowników do:19.4.1-Apr3. 19.4.3 też miałem i nie działało - cofałem o 1 wersje kilka razy :P.

Może akurat u Ciebie też zadziała (zrób clean install tej wersji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...