Skocz do zawartości
VeriGutPlejer

Grzejący się monitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam monitor Lenovo LT2223p 22''. Od jakiegoś czasu prawa strona grzeje się po krótkim korzystaniu z monitora. Monitor mam nie cały miesiąc. Co może być przyczyną grzania się monitora? Według mnie po tej stronie występuje zasilacz i dlatego ta strona się grzeje. Czy mogę się martwić że się spali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem 3 lata z tym monitorem i nie zauważyłem żadnej temperatury wyższej niż 36.6 tj że był cieplejszy nić moja dłoń, zarówno dotykając go za boki, żeby ustawić wysokość czy kąt, jak i wycierając matrycę. Coś się dzieje z układem zasilania. Ale co nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło wyczuwalne jest jedynie po prawej stronie matrycy. Ciepła nie czuć tak z tyłu jak na ekranie. Nie jest to jakiś duży obszar w jakim czuć ciepło. Nie ma zagrożenia że spali się monitor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro monitor ma wbudowany zasilacz, to on zawsze będzie się grzał po czasie i przekazywał temperaturę na obudowę lub pośrednio na matrycę i monitor od tego się nie spali :)

 

32" monitor z zewnętrznym zasilaczem też się grzeje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dziękuję. Mam jeszcze jedną uwagę odnośnie tego monitora. Podczas uruchamianiania Windows 10 mam takie oto plamy na monitorze. Plamy występują jedynie podczas uruchamiania w dalszej części korzystania nie. Jest to jedynie wada produkcyjna czy może jakaś grubsza sprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...