Skocz do zawartości
damianeiro32

SLuchuchawki do Battlefield4/1, muzyka. 100-150zl

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Szukam jak najlepszych słuchawek w tej cenie. Gram w bf4 i zależy mi na dobrej jakości dźwięku - chce slyszec kroki i ogólnie ruch wokół mnie.

Fajnie gdyby słuchawki miały mikrofon chodź niekoniecznie.

Co polecicie w tej cenie? Oczywiście słuchawki na kablu nauszne

 

Choć * sorry za słownik. Nie mogę edytować Wiec dopisze : gram tez w lola, wiedźmina, gta5 i słucham muzyki tylko rap. Mam stare słuchawki z mikrofonem Wiec podpięcie samego mikro nie będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć * sorry za słownik. Nie mogę edytować Wiec dopisze : gram tez w lola, wiedźmina, gta5 i słucham muzyki tylko rap. Mam stare słuchawki z mikrofonem Wiec podpięcie samego mikro nie będzie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam jak najlepszych słuchawek w tej cenie. Gram w bf4 i zależy mi na dobrej jakości dźwięku - chce slyszec kroki i ogólnie ruch wokół mnie.

Fajnie gdyby słuchawki miały mikrofon chodź niekoniecznie.

Co polecicie w tej cenie? Oczywiście słuchawki na kablu nauszne

 

Choć * sorry za słownik. Nie mogę edytować Wiec dopisze : gram tez w lola, wiedźmina, gta5 i słucham muzyki tylko rap. Mam stare słuchawki z mikrofonem Wiec podpięcie samego mikro nie będzie problemem.

 

Stałem przed podobnym dylematem, budżetowo podobnie i zacząłem kupować. Przerobiłem:

- ISK HD9999 których pozbyłem się od razu, nie rozumiem zachwytu jaki panuje nad tymi słuchawkami;

- SOMiC V2 - bardzo ładne granie, szeroka scena, kupa detali ale moim zdaniem średnio albo w ogóle nie nadają się do grania jak i również do muzyki, którą preferujesz bo brakuje im basu też z wiadomych względów (półotwarta konstrukcja). Dzwięk karabinu maszynowego w BF1 czy wszelkiej maści wybuchy brzmią słabo. Dodatkowo są średnio wygodne - po prostu cisną w czaszkę.

- HyperX Cloud Alpha - używam od kilku miesięcy i są nawet bardzo ok. Dobry dźwięk, całkiem wygodne, odczepiany mikrofon, krótki kabel z regulacją głośności - no idealne dla gracza ale przed nimi przerobiłem też Takstary 82PRO (aktualnie posiadam jedne jak i drugie).

 

W mojej opinii, patrząc też na budżet którym dysponujesz strzałem w 10 będą tu Takstary. Są super wygodne bo kilka godzin na głowie w pracy a ja nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Jakość wykonania bardzo dobra, dźwięk bardzo dobry, możliwość regulacji bassu przełączając bassporty to też bardzo fajna sprawa. Sam używam środkowego ustawienia ale jeśli będziesz zmęczony ilością basu możesz go szybko zmniejszyć przełączając suwak odpowiednio bez wychodzenia do pulpitu i kombinowania w ustawieniach karty dźwiękowej. Jest sporo recenzji na polskich jak i zagranicznych stronach. Oczywiście nie testowałem reszty np. tych z podanego linka tylko piszę na bazie mojego doświaczenia z wymienionymi modelami, które jednak najczęściej są polecane w tym przedziale cenowym. Mi osobiście też pomogło w poszukiwaniach to, czy uświadomiło to czego mogę się spodziewać w tej cenie, że poszedłem do sklepu i potestowałem słuchawki za 200 i te dużo droższe. Mając już Takstary w domu wróciłem, odpaliłem i uważam, że w tej cenie to chyba najlepszy wybór. Ja je polecam ale wiesz, co ucho to inna opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...