Skocz do zawartości
Michał8833

Nvidia Geforce GTX 970- DirectCU II

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z pewnym problemem. Posiadam kartę graficzną Nvidia Geforce GTX 970. Posiadam na niej dwa wejścia - 8 pinowe oraz 6 pinowe. Wraz z zasilaczem (Supremo FM2 Gold 750W) otrzymałem tylko kabel pod 8 pin. Więc czy muszę podłączyć do karty graficznej jeszcze kabel 6 pinowy czy nie?

Dodam, że nie pisałbym o tym, gdyby nie różne zdania w internecie- jedni twierdzą, że muszę podłączyć ten kabel do karty, a drudzy, że nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc czy muszę podłączyć do karty graficznej jeszcze kabel 6 pinowy czy nie?

Właśnie musisz podłączyć do karty graficznej dodatkowe zasilanie(w ciebie 8-pinowe i 6-pinowe),więc musisz podłączyć jeszcze 6-pinowy kabel.

Jest to wymuszone - w przeciwnym razie karta nie wyświetli obrazu lub pojawi się komunikat o podłączeniu niezbędnego zasilania.Rzadko kiedy karta odpali z zapewnionym niepełnym zasilaniem.

 

Wraz z zasilaczem (Supremo FM2 Gold 750W) otrzymałem tylko kabel pod 8 pin.

Tutaj śmierdzi używką :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamawiane z morele.net, mam paragon i wszystko było zabezpieczone więc nie ma możliwości, aby było to używane wcześniej.

 

Dobrze, czyli problem rozwiazany, po prostu muszę dokupić kabel 6 pinowy i podłączyć kartę do zasilania także drugim wejściem. Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamawiane z morele.net, mam paragon i wszystko było zabezpieczone więc nie ma możliwości, aby było to używane wcześniej.

Jak zasilacz to nówka,to powinieneś mieć 4 kable PCIe 6+2 pin.W takich złączach można udzielić 2 ostatnie piny tak,żeby zrobić złącze 6-pin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamawiane z morele.net, mam paragon i wszystko było zabezpieczone więc nie ma możliwości, aby było to używane wcześniej.

 

Dobrze, czyli problem rozwiazany, po prostu muszę dokupić kabel 6 pinowy i podłączyć kartę do zasilania także drugim wejściem. Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Jakie dokupić? :hmm:

 

CZTERY ZŁĄCZA PCI-E 6+2PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dokupić? :hmm:

Właśnie się też zastawiam :hmm:

Autor nie musi dokupować złącza 6-pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zamawiane z morele.net, mam paragon i wszystko było zabezpieczone więc nie ma możliwości, aby było to używane wcześniej.

 

Dobrze, czyli problem rozwiazany, po prostu muszę dokupić kabel 6 pinowy i podłączyć kartę do zasilania także drugim wejściem. Dziękuję za szybką odpowiedź :)

Kartę gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...