Skocz do zawartości
spamgolden

Laptop czasami się nie włącza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Około tygodnia temu kupiłem laptopa Acer Swift 3 R5-3500U.

Zauważyłem, że czasami po naciśnięciu przycisku włączenia laptopa, ten nie startuje. Mam na myśli, że podświetlanie klawiatury się włącza, chłodzenie też, lecz ekran ciągle jest czarny, nawet bootowanie się nie włącza. Co to może oznaczać? Dodam iż laptop jest nowiutki, i od samego początku są te problemy, ostatnio się nasiliły. Radzę sobię z tym tak, iż po próbie włączenia, gdy widzę że nic się nie dzieje, przytrzymuję przycisk wyłączenia i znów włączam, aż do skutku.

 

Co w tym przypadku mogę zrobić? Oddać na gwarancję, czy skorzystać mogę z 14 dniowej możliwości zwrotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób wyłączasz laptopa?Wciskając przycisk na laptopie, czy z menu start-> wyłącz?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączam tylko usypiam poprzez zamknięcie pokrywy. Po kilku godzinach przebywania w trybie uśpienia, sam laptop się wyłącza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączam tylko usypiam poprzez zamknięcie pokrywy. Po kilku godzinach przebywania w trybie uśpienia, sam laptop się wyłącza

Ustaw w opcjach zasilania działanie przycisku Power na wyłącz zamiast usypiania i zobacz czy jest lepiej z włączaniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...