Skocz do zawartości
Hikori

Dostarczenie na pocztę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam coś zamówić jednak chciałbym żeby zamiast do domu paczka była na poczcie czy mogę podacz w danych adres poczty i później ja stamtąd odebrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to paczka i sprzedawca oferuje to wybierz odbiór w punkcie, bo zazwyczaj jest tańsze niż dostarczenie do domu. A jak nie do j.w. Poste Restante, z tym, że to jest jak normalny list czy paczka, tylko zamiast adresu domowego występuje kod placówki pocztowej dowolnej jaką wybierzesz. Z tym, że w tym wariancie nie masz powiadomień, awizo ani nic, musisz się pytać na poczcie co jakiś czas albo liczyć na śledzenie po numerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wieloletnich doświadczeniach z PP sugeruje unikać usług,placówek PP jak ognia .. bada idiotów i oszustów . Polecony priorytet dostarczają w 7 dni ,paczki gubią a jak okazujesz dowód nadania mówią ze podrobiony :E .... Bareja sie chowa :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po wieloletnich doświadczeniach z PP sugeruje unikać usług,placówek PP jak ognia .. bada idiotów i oszustów . Polecony priorytet dostarczają w 7 dni ,paczki gubią a jak okazujesz dowód nadania mówią ze podrobiony :E .... Bareja sie chowa :lol2:

Ja mam ich w głębokim poważaniu i całkowicie zrezygnowałem z ich usług

 

Z tym dowodem nadania też miałem przeboje bo nadawałem za pomocą Envelo list polecony międzynarodowy i panie z okienka sprawdzały czy jest prawdziwy :E

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam coś zamówić jednak chciałbym żeby zamiast do domu paczka była na poczcie czy mogę podacz w danych adres poczty i później ja stamtąd odebrać ?

 

Jeżeli usługa zakupiona przez nadawce zakłada dostarczenie do punktu to tak. Jeżeli nie to będzie wpierw próba dostarczenia i awizo a więc paczka do odbioru z punktu od następnego dnia. Kiedyś na adres poczty zamawiałem to kurier pocztowy do mnie dzwonił a jak się nie pojawiłem do odwoził paczke do WERu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...