Skocz do zawartości
bleck

Nowy telefon -4500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Poszukuję telefonu w kwocie około 4500 zł.

 

Interesuje mnie świetny aparat, ładny duży ekran, dobre audio i bateria która wytrzyma przynajmniej dzień.

 

Przeglądałem DX0Mark i wyłonił mi się maly faworyt S10+ ale będąc szczerym nadal nie mam pojęcia która komórkę kupić. Myślałem jeszcze nad Iphonem Xs Max ale nie jestem do końca przekonany.

 

Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boje sie o te Gapsy szczerze powiedziawszy. Dawno bym już kupił P30 Pro ale dużo opini widziałem że znowu zostały wyłączone.

 

Dodatkowo chciałbym użyć 2 Sim z firmy i boję się że coś może nie działać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dxomark możesz sobie... Co najwyżej jest to jakiś punkt wyjścia.

Miałem u11, najlepszy fotofon 2017r wg dxomark. Zenfone 3 IMO lepiej sobie radził w nocy (ciemnej ale lepiej odzwierciedlal rzeczywistość i mniej szumów było), podobnie zenfone 4, który obecnie posiadam (ten sam aparat co u11 a cena teraz 600-700zl). Poza tym zenfone 5, który uzyskał wynik jak u11 ale każdy wie, który robi lepsze zdjęcia ;)

W dxomark nie patrz na sumę pkt i pozycję w związku z tym zajmowaną, ale na składowe. Bo ktoś, kto daje zada w jednym z istotnych aspektów nadrobi sobie punktow zoomem (teleobiektyw na wyposażeniu, zoom optyczny zamiast cyfrowego) i rozmyciem (kilka obiektywów) a faktycznie lepsze foto z automatu zrobi fon niżej punktowany, który znów ustępuje zoomem czy portretowym zdjęciem. Ale za to może mieć bardzo fajny szeroki kąt. ;)

Poza tym nie każdy fon z czołówki dxomark jest tym najlepszym, bo poza aparatem do oceny słuchawki liczy się jednak coś więcej. I jak sam wskazales - audio choćby.

Za 4500tys masz każdy telefon. Zastanów się, co jest dla Ciebie istotne jeśli chodzi o foto. Każdy za dnia z automatu zrobi praktycznie taka sama fotkę. Teraz dochodzi - szeroki kąt, możliwości w nocy, moliwosci w trybie manualnym itp. Tym się raczej kieruj. Do tego bateria, są fony po 4000-5000k mah i to jest bardzo istotne.

Cóż z tego, że wg testów telefon wytrzyma ten jeden dzień. Ale normalnego użytkowania, czyli wszystkiego po troszku.

A skoro chcesz mieć najlepszy aparat tzn będzie głównie robił nim zdjęcia. I tyle po testach sot. Zebys nie skończył z super aparatem, który bez ładowania utrzyma tylko 3h. (przykład HTC u ultra. Bateria niby wystarczająca, ale robiąc fotki voby nie powiedzieć wtedy świetnym aparatem srednio 2-2,5h dzialal).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kwocie mozesz miec note 10, pytanie czy potrzebujesz rysik, huawei za ponad 3k i trzeba jeszcze cos dogrywac? sory ale to zart w obecnej sytuacji, w tej kwocie telefon musi byc out of the box, m ozesz pomyslec nad oneplus 7t pro albo zwyklym 7t i sporo zaoszczedzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kwocie mozesz miec note 10, pytanie czy potrzebujesz rysik, huawei za ponad 3k i trzeba jeszcze cos dogrywac? sory ale to zart w obecnej sytuacji, w tej kwocie telefon musi byc out of the box, m ozesz pomyslec nad oneplus 7t pro albo zwyklym 7t i sporo zaoszczedzic

 

Note 10 oglądałem, jednak zupełnie do mnie nie przemawia. OnePlus 7T Pro - myślałem nad nim ale zastanawiam się nad firmą... zupełnie o niej nie myślałem.. jak ze wsparciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

updaty obecnie wychodza przez 3 lata, oneplus 5 wyszedl 2,5 roku temu i jest zapowiedziane ze dostanie andka10, co prawda dopiero w 2020 ale dostanie, wsparcie idealne, wydajnosc tez, aparat troche ponizej huawei i samsungow ale i tak jest bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P30 Pro albo Mate 30 Pro :thumbup:

 

Brak Gapsów

 

Na chwile obecną wstrzymuje się z zakupem telefonu... totalnie nie odpowiadają mi te modele, Apple też niczym nie zadziwia...

 

Czy jesteście w stanie mi powiedzieć, gdzie znajdę jakiś overwiev co ma wyjść i kiedy ? Najlepiej w pierwszym kwartale 2020.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle, kontynuacje tego co teraz. Czyli nowe S11, Mi10, Xperia 2, pewnie jakiś G9 z LG, P40 Pro (jeśli Huawei jeszcze będzie żył w Europie) itd. Generalnie większość premier jest w okolicy lub bezpośrednio na MWC w Barcelonie czyli około lutego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na S10e - niespodziewany wydatek ograniczył pułap cenowy do 3000zł max.

 

Zastanawiałem się nad P30 Pro i.... EKRAN 398PPI - jak zobaczyłem tą kasze w slepie, to padłem ze śmiechu. Niby fotki robi zajebiste, ale przy tym ekranie szczegółowość jest zabita przeglądając je na telefonie.

 

S10e - miłość od pierwszego uchwytu. Obsługa jedną ręką sama przyjemność, zdjęcia, cóż za plastyka, zwykłe ponure miasto cyknięte o zachodzie słońca = małe arcydzieło. Jasne - trochę podbija kolory, kontrast, ale po co mi szary codzienny świat - zdjęcia SZTOS. Huaweie? Ok, tryb nocny zmiata wszystko, ale ile tych zdjęć po absolutnym zmroku się robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja postawiłem na S10e - niespodziewany wydatek ograniczył pułap cenowy do 3000zł max.

 

Zastanawiałem się nad P30 Pro i.... EKRAN 398PPI - jak zobaczyłem tą kasze w slepie, to padłem ze śmiechu. Niby fotki robi zajebiste, ale przy tym ekranie szczegółowość jest zabita przeglądając je na telefonie.

 

S10e - miłość od pierwszego uchwytu. Obsługa jedną ręką sama przyjemność, zdjęcia, cóż za plastyka, zwykłe ponure miasto cyknięte o zachodzie słońca = małe arcydzieło. Jasne - trochę podbija kolory, kontrast, ale po co mi szary codzienny świat - zdjęcia SZTOS. Huaweie? Ok, tryb nocny zmiata wszystko, ale ile tych zdjęć po absolutnym zmroku się robi?

 

Na chwile obecną najbliżej mi do 1+ 7 Pro, S10E zupełnie nie w moim guście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną najbliżej mi do 1+ 7 Pro, S10E zupełnie nie w moim guście.

 

Jak wolisz większe fony, to jasne.

 

Weź 1+7T/T pro - 90hz ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...