Skocz do zawartości
CichyChudy123pl

Problem z botowaniem.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie.

Mam problem z zainstalowaniem systemu windows przez USB. Dodatkowo sam sobie też bigosu zrobiłem przez nieuwagę.

 

Chciałem zrobić format na swoim komputerze więc zainstalowałem windowsa 10 na usb. Zrobiłem to przez stronę microsoftu więc myślałem, że wszystko będzie ok.

Przy pierwszych procentach instalacji po uprzednim fomatowaniu dysków wyskoczył błąd z powodu baku jakiś plików. Zainstaluje system na innym pendrive z laptopa ale mam jeszcze jeden problem.

Z ciekawości bądź głupoty ustawiłem w biosie pierwsze, dugie i trzecie botowanie na usb fbb i teraz komputer się uruchamia ale nie daje żadnego sygnału więc i do biosa nie mogę się dostać. Co teraz mogę z tym zrobić. Tymczasem zasysam windowsa i spróbuje odpalić z innym pendive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstaluj, instalator sam ustawi odpowiedni dysk do bootowania systemu

 

usb do instalacji nie wybiera się w uefi, tylko klawiszem - w informacji w uefi powinno być? menu klawiszy, w tym klawisz boot menu - po naciśnięciu wyświetlą się urządzeenia do bootowania, wybierasz usb i enter

 

nie bardzo rozumiem, co ma sygnał (czy chodzi o krótkie piknięcie na początku ładowania, jeśli tak = sprzęt ok - ale chyba? tylko jeśli ładuje się system, przy usb, itp, nie będzie sygnału) do wejścia do uefi\biosu, w starszych z reguły delete (zaraz po uruchomieniu), w nowszych może np f2, itp; często f2 = właśnie boot menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...