Skocz do zawartości
Aventadoe95

[Zamknięty]FPS w AC Oddysey

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Ile macie FPS i na jakim sprzęcie gracie? Ja mam ( w wbudowanym benchmarku) na najniższych możliwych ustawieniach przy Full HD średnio 78 i min 32 FPS, przy 1600x900 mam średnio 87 i min 50 FPS. Na ultra mam srednio 41 FPS. Czy są to dobre wyniki patrząc na mój sprzęt tj. i5 8500, 1060 6GB, 16 GB RAMU? Co zrobić żeby zwiększyć FPS i zmniejszyć ich spadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria AC jest wybredna jak każda gra Ubisoftu, optymalizacja kuleje aż miło. Posprawdzaj na yt jakie ludzie mają sprzęty, żeby mieć te 60+ FPS :)

Edytowane przez Ronin69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i5 8600K + GTX 1080 i zeby bylo bez spadkow ponizej 60 fps w fhd to trzeba zejsc troszke na ziemie i zamiast ultra ustawic bardzo wysokie. Przy ultra moj komp wymieka. Taka jest ta seria i taki jest silnik Anvil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy obnizyc wolumteryczne chmury i nagle mamy sporo fps do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie miedzy bardzo wysokimi a ultra jest jakies 20 fps roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest takie dno pod względem optymalizacji, że jak żyję - gorszego gówna nie widziałem. To coś czołga się gorzej niż Origins a byłem pewien, że to nie jest w ogóle możliwe.

Edytowane przez MisterMaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...