Skocz do zawartości
GameMan

Upgrade komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu mój komputer zaczął przymulać i nie wiem czy z racji na wiek, czy dlatego, że karta graficzna padła. To co robię głównie na kompie to pracuję, ale od czasu do czasu lubię sobie też w gierkę pyknąć, prosiłbym o doradzenie jakieś karty do 300 zł .

 

Tutaj zamieszczam aktualną specyfikację:

 

Nazwa płyty głównej ASRock H87 Performance

Typ procesora QuadCore Intel Core i5-4670K, 3600 MHz (36 x 100)

 

Pewnie ram też przydałoby się dokupić, bo mam tylko 8 GB także propozycję względem tego też mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mój komputer zaczął przymulać i nie wiem czy z racji na wiek, czy dlatego, że karta graficzna padła.

A dysk SSD masz?

 

 

To co robię głównie na kompie to pracuję,

 

Pewnie ram też przydałoby się dokupić, bo mam tylko 8 GB także

 

Dysk SSD da Ci większy komfort i ogólnie poprawi responsywność programów, systemu.

 

prosiłbym o doradzenie jakieś karty do 300 zł .

 

Jak wyżej, szukaj RX470(tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy kupno wersji "mining"), potem dysk SSD, choćby 120GB -jakieś 80 zł i na końcu ram.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym za dużo nie wydawać, bo nie jestem pewien czy wykorzystam tą kartę pisałem o 300 zł, ale jak nie opłaca się kupować karty za 300 to niech będzie to 500. Tylko teraz, którą wybrać ?

 

https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-msi-radeon-rx-570-armor-oc-4gb-8282217824 - tutaj jest 3 lata gwarancji

 

albo

 

https://allegro.pl/oferta/nowy-xfx-radeon-rx-570-rs-black-edition-4gb-gw-8529280435

 

Jest jakaś różnica między msi, a Gigabyte ?

Edytowane przez GameMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam .

 

Moja propozycja - karty graficzne kupuj w sklepie, gdyż w sprzedaży dużo jest pokoparkowych.

 

Tu masz 100 drożej ale pewniej:

 

www.morele.net/karta-graficzna-msi-radeon-rx-570-armor-oc-4gb-gddr5-rx-570-armor-4g-oc-976962/

 

W naszym kochanym kraju najczęściej jest tak, ze gwarancję/rękojmię daje sprzedawca. A u MSI jest tak w 100%. I jak się taki sprzedawca zwinie to gwarancję możesz wyrzucić do kosza. sklep owocowy czy choćby X-KOM tu tak reklamowany czy taki Komputronik są pewniejszymi sklepami niż taki Janusz z Alledrogo. Ale to są twoje pieniądze i Ty decydujesz gdzie co zakupisz. Ja czasem wolę dać ciut więcej i spać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...