Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

slawas20011

age of empire 3 -kod instalacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znajomy kupił grę "age of empire 3" i nie ma nigdzie kodu do niej, zwykle spotykał się z plikiem tekstowym albo w jednej grze wpisał same zera i poszło a teraz wtopa, czy możecie coś podpowiedzieć?

 

Pozdrawiam i dzięki

s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer seryjny jest na instrukcji! ew. na płytce wydrukowane albo w pudełku.

 

Ale jak widać, twój znajomy kupił nielegalną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma oryginała, że się tak spytam :question: Serial w pliku textowym to jest na pirackich kopiach kolego :lol2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serial w pliku textowym to jest na pirackich kopiach kolego :lol2::lol2:

a skad o tym wiesz ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skad o tym wiesz ? :]

Bo sam posiada ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, znajomy kupił grę "age of empire 3" i nie ma nigdzie kodu do niej, zwykle spotykał się z plikiem tekstowym albo w jednej grze wpisał same zera i poszło a teraz wtopa, czy możecie coś podpowiedzieć?

 

Pozdrawiam i dzięki

s.

 

a mi sie wydaje ze kolega ma nielegalna kopie, tylko ty glupa tu palisz bo myslisz ze ci seriala ktos poda, nie sadze aby twoj kolega kupujac oryginala mial problem ze znalezieniem oryginalnego klucza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vennor

Nie chce rzucac linkami, ale od czego mamy internet? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w CDA do Operacji Flashpoint serial(e) jest w pliku tekstowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w CDA do Operacji Flashpoint serial(e) jest w pliku tekstowym :)

Ale sa tez wydrukowane pod opisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sa tez wydrukowane pod opisem.

poza tym AoE3 to nie gra z CDA :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poza tym AoE3 to nie gra z CDA :E

Racja. Serial musi byc na pudelku lub plycie jesli to orginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, znajomy kupił grę "age of empire 3" i nie ma nigdzie kodu do niej, zwykle spotykał się z plikiem tekstowym albo w jednej grze wpisał same zera i poszło a teraz wtopa, czy możecie coś podpowiedzieć?

 

Pozdrawiam i dzięki

s.

to niech wroci do sklepu

 

 

 

z kogo chcesz walka zrobic?

 

no ale masz serial: C0TYK-URW4P-0JEBA-NYJAK-ISL0L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale masz serial: C0TYK-URW4P-0JEBA-NYJAK-ISL0L

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

 

Albo zadzwoń do CD Projekt albo na 997 i się zapytaj ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie podpowiedzi, łącznie z tymi de....lnymi :D

 

pozdrawiam

S.

 

ps. płyta jest najprawdopodobniej piracka ale co mnie to obchodzi, to nie ja będę na niej grał :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Hmm, ale przecież migranci przybywający do USA to nie tylko coś normalnego, ale wręcz to podstawa, na której zbudowano amerykańskie społeczeństwo, prawda? A propos fliperów, takie pytanie: w jaki sposób te mityczne bestie, źródło problemów mieszkaniowych w Polsce, radzą sobie z podatkiem przy sprzedaży mieszkania, należnym przy sprzedaży w ciągu mniej, niż 5 lat od nabycia?
    • Rosja prowadzi duża mobilizacje właściwie od jesieni 2022. Pytanie tylko czy zdecydują się rzucić do szturmu siły wartościowsze niż "mobilki".  
    • Od jakiegos niecałego miesiąca mam duży problem ze steam. Nic nie zmieniałem, nie aktualizowałem itd. Po aktulizacji steam mimo dość nowego i szybkiego komputera  STEAM mi bardzo wolno chodzi. Włącznie gry po naciśnięciu przycisku jakieś gry to ok 1-2 min. zanim steam załapie Przełączanie między kartami gier powoduje, że przez 1min kręci się to "kółko steam i steam myśli". Często także steamwebhelper pozostaje bez odpowiedzi. Co ciekawe, jak steam jest właczony to włączając grę przez ikone z puplitu a nie ze steama gra włącza się od razu, a steam dopiero po minucie załapuje co się dzieje. Dysk ssd cały i zdrowy, win 10 pro, i7-12700K, 32GB RAM, RTX 2060 super. Próbowałem juz z czyszczeniem cache, wyłączeniem czegos tam z kartą w opcją steam, przejście na klienta beta steam. wszystko bez rezultatu. Jakieś pomysły? Ktoś miał podobnie? Stało się to na pewno po aktulizacji steam to tej nowszej wizulanie wersji.    
    • Kto to był?      
    • To już tez tu było nie raz omawiane. W skrócie OZE stabilizowane gazem. U nas jak nic się nie zmieni to będzie tak samo, bo póki co żadnej EJ nie mamy, nawet w budowie 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...