Skocz do zawartości
kiełbasa

centrum FC Barcelona

Rekomendowane odpowiedzi

obecnie najlepszym klubem na świecie jest FC Sao Paulo, ktore wygrało całkiem niedawno klubowe mistrzoswta świata!

wiec prosze sie nie kłócic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat kibicuje Barcelonie i w nadchodzącym roku może w końcu przyjdzie czas na coś więcej niż wygranie ligi hiszpańskiej :) Jeśli wygrają LM to już będzie wielki sukces, bo trzeba pamiętac, że ta drużyna jest budowana dopiero 3 rok.

 

Barca jest na najlepszej drodze ale musi to udowodnic na boisku i zdobyć puchar. Jesli tego nie zrobi to bedzie oznaczac ze jednak nie byla najlepsza tylko ktoś inny.

Słuszna uwaga. Co z tego, że będą grać niebiański football jeśli odpadną dajmy na to w półfinale. W pamięci bedą ci co wygrali.

Oby Barca łączyła zwycięstwa z pięną grą :) tego sobie życze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona to taka potęga ze heeeej!! :lol2:

 

PS: Nie ten dział ;) w tym wypadku raczej Humor byłby bardziej odpowiedni. ;)

Edytowane przez REAKTOR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem fanem Barcy już od 7 roku życia a mam teraz 17 lat.Barca musi wygrac lige a o lige mistrzów będzie trudniej ale mam nadzieje że zawodnicy sobie poradzą i zdobęda to trofeum po raz drugi.Jak myślicie czy dobrze zrobił zarząd klubu wraz z trenerem pozwalając Roniemu robić na boisku co chce?Reszta trzyma się taktyki tylko Roni ma wolną ręke (a raczej noge :P) w grze.Pozdro

post-51893-1135891947_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem fanem Barcy już od 7 roku życia a mam teraz 17 lat.Barca musi wygrac lige a o lige mistrzów będzie trudniej ale mam nadzieje że zawodnicy sobie poradzą i zdobęda to trofeum po raz drugi.Jak myślicie czy dobrze zrobił zarząd klubu wraz z trenerem pozwalając Roniemu robić na boisku co chce?Reszta trzyma się taktyki tylko Roni ma wolną ręke (a raczej noge :P) w grze.Pozdro

 

tamten post pisałem od brata bo nie byłem zarejestrowany .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do nazwy tematu, to Barca nie jest najlepszym klubem na świecie bo oficjalnie najlepszym jest ten ktory wygrał klubowe mistrzostwa swiata :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najmocniejszą ich stroną jest gra zaspołowa

tak Chelsea tez to posiada i pokazali to w ostatnim meczu z Barca :Up_to_s:

licze na piękny spektakl :] niech wygra lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
licze na piękny spektakl krzywy.gif niech wygra lepszy smile.gif

zgadzam się w zupełności... Również licze na piękny mecz owocujący w bramki, choć serduszkiem jestem przy Barcelonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BARCA jest najlepsza a niee jakis SAO PAULO.To że wygrali klubowe mistrzostwa to nic jak by zagrali z BARCĄ albo innym europejskim dobrym klubem to by dostali.Z liverpoolem udało im się ale liverpool niee gra za dobrze.pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubie to że nie znasz sao paulo, nie znaczy ze jest gorsze od barcy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BARCA jest najlepsza a niee jakis SAO PAULO.To że wygrali klubowe mistrzostwa to nic jak by zagrali z BARCĄ albo innym europejskim dobrym klubem to by dostali.Z liverpoolem udało im się ale liverpool niee gra za dobrze.pozdro

Barca mogła zagrac z Liver. tyle, że nie dali rady Chelsea, ktora to potem nie dala rady z Liverpool'em, proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Barca mogła zagrac z Liver. tyle, że nie dali rady Chelsea, ktora to potem nie dala rady z Liverpool'em, proste?

chelsa wygrała bo miał farta ale barca jest i tak najlepiejgrajacą drużyna na swiecie koniec kropka :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chelsa wygrała bo miał farta ale barca jest i tak najlepiejgrajacą drużyna na swiecie koniec kropka :D:D

ehh... mozliwe, ze beda w tym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh... mozliwe, ze beda w tym sezonie

nie mozliwe tylko wlasnie tak bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mozliwe tylko wlasnie tak bedzie :D

"nie chwal dnia przed zachodem słońca" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"nie chwal dnia przed zachodem słońca" ;)

właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zobaczy po dwoch nastepnych spotkaniach w LM

jak Barca przejdzie to pewnie wygra LM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sie zobaczy po dwoch nastepnych spotkaniach w LM

jak Barca przejdzie to pewnie wygra LM :D

Kolejny... A pamiętasz może jak Milan prowadził z Liverpoolem 3-0 po pierwszej połowie? :Up_to_s:

Póki nie zabrzmi ostatni gwizdek w finałowym meczu LM, to możesz sobie tylko gdybać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolejny... A pamiętasz może jak Milan prowadził z Liverpoolem 3-0 po pierwszej połowie? :Up_to_s:

Póki nie zabrzmi ostatni gwizdek w finałowym meczu LM, to możesz sobie tylko gdybać...

napisałem 'pewnie' wiec to jest gdybanie i moje poglady wiec co ci z nich??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja tam w nich wierze, bo jakbym nie wierzyla to po co być takim ''kibicem;;? Jak im się nie uda to trudno, świat się nie zawali, chociaż będzie to kolejna gorycz porażki... Póki co, oglądając kolejne mecze Barcy jestem pełna nadziei :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BARCA jest najlepsza a niee jakis SAO PAULO.To że wygrali klubowe mistrzostwa to nic jak by zagrali z BARCĄ albo innym europejskim dobrym klubem to by dostali.Z liverpoolem udało im się ale liverpool niee gra za dobrze.pozdro

 

 

 

Ej to że BARCY się nie udało wygrac z Chelsea to nie znaczy że jest gorsza od SA PAULO.Nie ma takiej dzużyny która by wszystko wygrywała!!Akurat Barca miała pecha w rewanżowym meczu bo sędzia nie zauważył faulu na VALDESIE przy bramce na 4-2 ale trudno się mówi.Pozro dla wszystkich prawdziwych fanów BARCY.A Sao Paulo może tylko pomarzyć o takich sukcesach jakie ma BARCA!!!!!!!!I o takich zawodnikach!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo sędzia nie zauważył faulu na VALDESIE

o sedziach sie nie dyskutuje! a w tym sezonie w PD ile to razy sedzia "podarował" Barsie karnego? no człowieku....... datego lepiej bez gadania o nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uwalenie z sędziami.W tym roku BARCA musi wygrac lige i lige mistrzów!!!!pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 wygrany mecz z rzędu :thumbup: (w rozgrywkach hiszpańskich) - pobity 45 letni rekord należącu do Realu Madryt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...