Skocz do zawartości
kiełbasa

centrum FC Barcelona

Rekomendowane odpowiedzi

no włąsnie jako ze niewidziałem podobnego tematu ,a swoje centrum ma real i juve to barca tym bardziej na to zasługuje :D:D:D kto według was jest najmocniejszym ogniwem tego zespołu ,a kto najsłabszy {jezeli wogule taki jest}

i czy barca pobije rekord zwyciestw w tym sezonie?? :

Edytowane przez Boro666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ostatnio właśnie myślałem o założeniu takiego tematu :)

 

kto według was jest najmocniejszym ogniwem tego zespołu ,a kto najsłabszy {jezeli wogule taki jest}

Myśle, że nie ma nikogo takiego. Wszyscy zawodnicy są bardzo dobrzy. Jeżeli danego dnia ktoś gra słabiej, to zawsze znajdzie się dla niego zastępca.

 

czy barca pobije rekord zwyciestw w tym sezonie??

Barca już pobiła rekord ustanowiony w sezonie 1955/56. Wynosił on 11 wygranych z rzędu. Obecnie Barca ma 13 wygranych z rzędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh, ostatnio właśnie myślałem o założeniu takiego tematu :)

Myśle, że nie ma nikogo takiego. Wszyscy zawodnicy są bardzo dobrzy. Jeżeli danego dnia ktoś gra słabiej, to zawsze znajdzie się dla niego zastępca.

Barca już pobiła rekord ustanowiony w sezonie 1955/56. Wynosił on 11 wygranych z rzędu. Obecnie Barca ma 13 wygranych z rzędu.

a real dał doopy z salamandra :D:D:D:D barca barca!!!!!!!! campeone!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy najlepszego to bym sie klucil... ;) predzej najladniej grajacego :D

Najmocniejsze ogniwo ??? Napewno Ronaldinho, a pozniej Eto'o, Deco, Xavi, Puyol :)

Najslabyszym jest napewno Victor Valdes, no i zaraz po nim Oleguer :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najomcniejsze ogniwo - jak dla mnie Puyol - mój ulibiony gracz od wielu wielu lat :)

Najsłabsze - hmmm chyba jednak Oleguer

 

ja bym chciał aby wygrali LaLige i LigeMIstrzów zamiast ustanawiania kolejnych rekordów, chociaż te też są świetną sprawą :)

Edytowane przez Matias

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciał aby wygrali LaLige i LigeMIstrzów zamiast ustanawiania kolejnych rekordów, chociaż te też są świetną sprawą :)

Ale jedno może iść w parze z drugim. Dzięki temu, że Barca wygrała 10 kolejnych meczy w Primera Division ma już 11 punktów przewagi nad Realem (który właśnie spadł na 5 miejsce :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barca znowu do przodu :D:D:D a real w plecy :lol2::lol2::lol2::lol2: to mi sie podoba :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najsłabszy jest zdecydowanie Deco

dobry żart :) - tak się składa, że jest jednym z najbardziej wartościowych zawodników obecneh Barcy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deco to typowa piłkarska panienka. Ktoś mu zabierze piłkę ten już leży i faulu się domaga. Raz na jakiś czas mu wyjdzie coś. Taki sobie piłkarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, jeżeli chodzi o nazwę tematu... Najlepszego? To dlaczego mistrzem świata jest FC Sao Paulo? Dlaczego Barcy nie było na mistrzostwach? :Up_to_s: No i ma jeszcze jedną rzecz do udowodnienia - musi pokonać Chelsea, chyba, że znowu tradycji stanie się zadość...

Zmień nazwę tematu na Centrum FC Barcelona i będzie gucio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmocniejsze ogniwa: Ronaldinho i Messi (zobaczycie ten człowiek zdominuje świat, następca Maradony ;) ),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze was wszystkich uzdrowic!

a kysz, a kysz złe duchy, opętaliscie kibiców Realu i teraz są za Barceloną! :D:E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najmocniejsze ogniwa: Ronaldinho i Messi (zobaczycie ten człowiek zdominuje świat, następca Maradony ;) ),

A'propo Messiego- nie tak dawno Ronaldinho powiedział ciekawe słowa- "Czy jestem najlepszy na świecie? Nie jestem nawet najlepszy w Barcelonie!" Chyba wiadomo o kogo chodziło Ronniemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że on wie iż jest najlepszy na świeice jak i w barcelonie, ale ze względu na swą skromnośc powiedział te słowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze was wszystkich uzdrowic!

a kysz, a kysz złe duchy, opętaliscie kibiców Realu i teraz są za Barceloną! :D:E :E

 

Pewnie dlatego ze z Realu to juz tylko nazwa zostala. Poza tym kibicami Realu sa zazwyczaj jakies dzieci, ktore kibicuja dopuki sie im wiedzie. Pozniej w razie W szybko zmieniaja sobie obiekt zainteresowan :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy uda im sie sciagnac lamparda???? ps dla mnie ludzie kturzy teraz rzadza realem powinni dostac conajmniej 10 letni zakaz sprawowania funkcji w w klubach piłkarskich!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy uda im sie sciagnac lamparda????

Wątpię aby go sprowadzili do Barcy, ale byłby to napewno bardzo ciekawy transfer ;)

Jesli już majaą kogoś kupić to z lini obrony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dlatego ze z Realu to juz tylko nazwa zostala. Poza tym kibicami Realu sa zazwyczaj jakies dzieci, ktore kibicuja dopuki sie im wiedzie. Pozniej w razie W szybko zmieniaja sobie obiekt zainteresowan :P

 

no przyznam sie ze kibicem realu jestem od zawsze :D i nie zamierzam zmieniac obiektu zainnteresowan :) nawet jak im sie nie wiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no przyznam sie ze kibicem realu jestem od zawsze :D i nie zamierzam zmieniac obiektu zainnteresowan :) nawet jak im sie nie wiedzie

 

Ponoc zawsze jest wyjatek ktory potwierdza regole :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoc zawsze jest wyjatek ktory potwierdza regole :P:D

 

jestem z kazdym klubem na dobre i na złe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem z kazdym klubem na dobre i na złe :D

i to się ceni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Obecnie najlepszego klubu na świecie"

 

hahaha ubawilem się :lol2:

 

Jak na razie to Barcelona tak naprawdę nie grała z rzadnym silnym zespolem więc oceniane jej jako najlepszego klubu tylko po tym że wygrywa ze średniaqkami jest śmeiszne. Wygranie z Realem to na dobrą sprawę nie byl rzaden wyczyn bo i średniaki z ligi ich ogrywali - wiadomo w jakiej są formie. Mecze z Chelsea będa prawdziwym sprawdzianem dla Barcelony i pokarzą co jest naprawdę warta. A co by nie mówić najlepszym kubem jak na razie jes Liverpool bo to oni wygrali LM. Barcelona jak to ma w zwyczaju pieknei przechodzi eliminacje a potem jak zawsze da dupy i nawet wygibasy na boisku "boskiego" Ronaldinjo :lol2: nic nie pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na razie jes Liverpool bo to oni wygrali LM.

Myślisz, że Liverpool zasługuje na to mino? Mylisz się, nie zasługuje nawet na to zwycięstwo... To, że Dudek fartem obronił strzeły Szewy nie oznacza, że są dobrzy... Zresztą bardzo ładnie mu podziękowali znajdując zastępcę. W tym roku LM należy do Barcy!! Mimo, że jestem dziewczyną znam się na piłce i wiem, że najmocniejszą ich stroną jest gra zaspołowa, a nie chęć pokazania siebie jako indywidualisty... Tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barca jest na najlepszej drodze ale musi to udowodnic na boisku i zdobyć puchar. Jesli tego nie zrobi to bedzie oznaczac ze jednak nie byla najlepsza tylko ktoś inny.

 

Co do Liverpoolu to ich nie cierpię i w tamtym meczu bylem calym sercem za Milanem.

Edytowane przez Falarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...