Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

art3mis

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytaj w poradniki dolaczonym do gry. Dokladny opis kazdej misji. Oryginalna masz gre....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakas mlautka podpowiedz do tego jak grac w 3 misji nekromanty?zbierac tylko samych skieleton archers i np. liches a reszte odpuscic?nekromanic nie maja czaru phantom forces:(a rise dead nie jest tak spektakularne w sumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakas mlautka podpowiedz do tego jak grac w 3 misji nekromanty?zbierac tylko samych skieleton archers i np. liches a reszte odpuscic?nekromanic nie maja czaru phantom forces:(a rise dead nie jest tak spektakularne w sumie

 

 

Nie wiem czy moje rady beda pomocne, ale mi udało sie przejsc ta misje w ten sposob ze na poczatku nie zbierałem wojska, szczegolnie smokow czekajac na ich znaczacy przyrost. Rozbudowalem zamki i po paru tyg wyruszylem zbierac wojsko...przy okazji atakujac wszystko co było łatwe do wygrania aby nabic 1000 szkieletow. Jak przeczeka sie z rozwaga poczatkowe tyg to pozniej nie powinno byc wiekszych problemow z tym ze mi nie udało sie pokonac wszytskich sił pomaranczowego, gdyz był troszke za silny:) a mi nie chciało sie czekac na znaczy przyrost armi...od razu przebiłem sie do ostatniego zamku i bez wiekszych problemo go zdobyłem. wazne jest aby miec ze soba 1000 szkieltow oraz 20 smokow zanim sie zaatakuje ostatni zamek, gdyz podejrzewam ze nie da sie ukonczyc tej misji bez tych odziałow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra BARDZO fajna :-) gram gram i nagrać się nie mogę - ale muszę przyznać, że po trzeciej części (w czwartą wogóle nie grałem-dzięki opiniom) troszeczkę ciężko się odnaleźć na początku ;) ale przynajmniej jest satysfakcja z 'nowej' gry a nie stare oklepane gówienko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra BARDZO fajna :-) gram gram i nagrać się nie mogę - ale muszę przyznać, że po trzeciej części (w czwartą wogóle nie grałem-dzięki opiniom) troszeczkę ciężko się odnaleźć na początku ;) ale przynajmniej jest satysfakcja z 'nowej' gry a nie stare oklepane gówienko :E

co taka cisza:>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie mam problem z czwarta misja. W misji tej trzeba zdobyc buty lewitacji ktore znajduja sie w krypcie a ktora broniona jest przez nieumarlych wojownikow. Problem jest taki ze nie moge z nimi walczyc, kiedy klikam na krypcie pojawia sie przez chwilke klepsydra i nic sie nie dzieje. W czym tkwi problem? Moze ma ktos save-a do kolejnej misji zebym to przeskoczyl bo nie mam juz sily pomozcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie mam problem z czwarta misja. W misji tej trzeba zdobyc buty lewitacji ktore znajduja sie w krypcie a ktora broniona jest przez nieumarlych wojownikow. Problem jest taki ze nie moge z nimi walczyc, kiedy klikam na krypcie pojawia sie przez chwilke klepsydra i nic sie nie dzieje. W czym tkwi problem? Moze ma ktos save-a do kolejnej misji zebym to przeskoczyl bo nie mam juz sily pomozcie!!!

nacisnij na duchy albo na krypte poporobuj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów

Mam do Was wielką prośbę. W związku z tym, że z przyczyn nieznanych padł mi system i musiałem wszystko instalować od nowa, straciłem save'y do Heroes'a V. Byłem bliski ukończenia misji 4 w kampanii Inferno (STATEK). Czy mógłbym prosić kogoś z Was o przesłanie mi save'a pod koniec tejże misji lub chociaż początek.. może też być początek następnej misji, chociaż umknie mi co nieco gry i stracę wątek :) Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to niefart...nie mam savow z tej konkretnej misji bo dziwnym trafem po ukonczeniu misji nr 3 zostalem przeniesiony do nr 5 :o Zorientowalem sie dopiero jak juz wygralem kampanie i zauwazylem w menu glownym, ze tam jest 5 misji :)

 

Z kolei z misji nr 5 mam save z samego konca, bo z reguly przechodze dana mape na 1 gora 2 savach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Martain, dzięki za dobre chęci :) ..może ktoś inny poratuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mam ale wystarczy ci plik campaign ktory znajduje sie w katalogu z saveami od kogos kto juz tam doszedl. Bedziesz mial wtedy dostep do wszystkich kampani i misji które dana osoba przeszła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skwaru..no to może Ty już dawno przeszedłeś tę misję i mógłbyś podesłać mi ten plik?

..może i Martain mógłbyś ten plik mi przesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clicky

 

Luko, to jest moj plik Campaign.sav. Mam nadzieje, ze dziala tak jak Skwaru opisal. Zebys nie mial za latwo to jestem zaledwie w drugiej misji kolejnej kampanii wiec odkrywanie bedziesz miec przed soba ;)

 

Tylko sciagaj szybko, bo plik ulegnie samozagladzie za 24 godziny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Martain.. zobaczymy czy zadziała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martain.. zobaczymy czy zadziała

ja nadal siedze w 3 misji nekromantry ona jest prosta ale ja zle w nia zaczalem grac a teraz ciezko mi od poczatku wszystko przechidzic nie zjazalem do eye of magi (bardzo wazne bo dzieki temu nie wloczysz sie wciemno po mozu sdzukajac zamkow)dopiero gdzies w 2 miesiacu zdobylem 1 szamke magow z lewej i potem z prawej ale jest ciezko i jak na razie cofam sie teraz do zamku glownego po posilki i mam zebrac 1000 szkieltow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Martain.. zobaczymy czy zadziała

 

Luko, jakie wiesci z frontu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko gra, dzięki Martain. Muszę tylko od początku zacząć STATEK, ale powinno już pójść szybciej..

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jest ktoś na forum który już przeszedł HMM5? Mam problem z pokonaniem Isabel w kampania 6 _ misja 4 (przedostatnia w grze). Ma ktoś jakieś pomysły?... w poradniku tak to lakonicznie opisali jakby to była bułka z masłem... powoli gromadzę armie ale to już staje się nudne... i najgorsze jest to że ona z każdym tygodniem ma ją coraz większą... pozdrawiam i czekam na jakieś sensowne rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga bede przeklinał [cenzura] zdobylem 2 zamki magów na kontynecie i jedne na wyspie i mysle ze jzu nie bedzie jakis super wojsk az tu nagle wyskakuje koles z teleportu i mi rozwala ISabel kotra miala 1200 szkieletow i innych wojsk .czasmai mi sie wydaje z ekomputer czituje...skad on do diabla wzial w jednym zamku 30 colososow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czasmai mi sie wydaje z ekomputer czituje...

Też mi odkrycie. :lol2::E:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mi odkrycie. :lol2::E:Up_to_s:

no ale powoli zbioeram armie niech sobie oszukuje

a Ty co nabijasz posty sobie:D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Czy jest ktoś na forum który już przeszedł HMM5? Mam problem z pokonaniem Isabel w kampania 6 _ misja 4 (przedostatnia w grze). Ma ktoś jakieś pomysły?... w poradniku tak to lakonicznie opisali jakby to była bułka z masłem... powoli gromadzę armie ale to już staje się nudne... i najgorsze jest to że ona z każdym tygodniem ma ją coraz większą... pozdrawiam i czekam na jakieś sensowne rady

 

Jak zdobedziesz i rozbudujesz wszystkie zamki przystani to dosc szybko dogonisz armie Izabeli. Moze to i nudne ale sprowadza sie do kiluset wcisniesc entera ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie w jestem andla w trzeciej misji nekromanty jeden z zamkow zostal zdobyty przez Isabell (ten na północy, środkowy)pojecchalem po kilku tygodniach Martkalem a tego drugiego artefaktu nie ma;/ zmienia sie palac na nekromante a artefaktu nie ma?moze isabel go ma ?jakies pomysly??

 

już wiem ten artefakt miala Isabel

cos mi ostastnio wolno gra chodzi moze 512 mb ramu to malo?a moze to stary dysk (40 GB...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bug i misja od nowa :(

Ja przypadkiem zdobylem Isabel jedno miasto i nie poglem z niego odzyskac artefaktu. Szefu podszedl, miasto znekryfikowal i tyle. Quest stoi jak stal...

Ewentualnie sprobuj zgromadzic nastepne 20 smokow - sprobuj miec ich 20 wiecej niz wtedy gdy sie quest zaczal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam problem z przejsciem 3 misji jako Nekromanta. Chodzi o to ze jednym z zadan jest rekrutacja do armii 20 koscianych smokow, ja zwerbowalem juz ponad 30 koscianych smokow a nie chce mi zaliczyc tego zadania i nie moge wejsc w portal ktorym uciekl Cyrus, kolejny problem to ze Markal nie chce mi zamienic jednego z miast na nekropils ( zdobylem juz wszystkie miasta ) ? Pozostale wszystkie zadania mam zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...