Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

art3mis

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam problem z przejsciem 3 misji jako Nekromanta. Chodzi o to ze jednym z zadan jest rekrutacja do armii 20 koscianych smokow, ja zwerbowalem juz ponad 30 koscianych smokow a nie chce mi zaliczyc tego zadania i nie moge wejsc w portal ktorym uciekl Cyrus, kolejny problem to ze Markal nie chce mi zamienic jednego z miast na nekropils ( zdobylem juz wszystkie miasta ) ? Pozostale wszystkie zadania mam zaliczone.

poszukaj w tym temacie moich wypowiedzi [strona 5], pisalem juz o tym - czeka cie granie od nowa tej misji, tym razem odpowiednim bohaterem smiganie po mapie - bezsens

 

tyle czasu przesuwali premiere a jest kilka bugow no i spolszczenie tez momentami dobija a czesc w ogole nie przerobiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bug i misja od nowa :(

Ja przypadkiem zdobylem Isabel jedno miasto i nie poglem z niego odzyskac artefaktu. Szefu podszedl, miasto znekryfikowal i tyle. Quest stoi jak stal...

Ewentualnie sprobuj zgromadzic nastepne 20 smokow - sprobuj miec ich 20 wiecej niz wtedy gdy sie quest zaczal.

ona ma ten artefakt i wystarczy podejsc markalem do niej podszukac w jjej inventory i i gra gitara jestem jzu w 4 misji:D

 

Witam

 

Mam problem z przejsciem 3 misji jako Nekromanta. Chodzi o to ze jednym z zadan jest rekrutacja do armii 20 koscianych smokow, ja zwerbowalem juz ponad 30 koscianych smokow a nie chce mi zaliczyc tego zadania i nie moge wejsc w portal ktorym uciekl Cyrus, kolejny problem to ze Markal nie chce mi zamienic jednego z miast na nekropils ( zdobylem juz wszystkie miasta ) ? Pozostale wszystkie zadania mam zaliczone.

stolicy nie da sie zamienic w nekropolis pozostale mozna zamienic i i ten podquest zostaje zaliczony moze masz te 20 smokow ale porozdzielane pomiedzy roznych bohaterow? 20 smokow musi miec markal idaj mu jescze 1000 szkieletow i koneic misji

 

poszukaj w tym temacie moich wypowiedzi [strona 5], pisalem juz o tym - czeka cie granie od nowa tej misji, tym razem odpowiednim bohaterem smiganie po mapie - bezsens

 

tyle czasu przesuwali premiere a jest kilka bugow no i spolszczenie tez momentami dobija a czesc w ogole nie przerobiona

oprocz zdobycia tych artefaktow trzeba je jeszcze na markala załozyc i mysle ze wtedy misja jest zaliczona tylko i wylacznei markal moze te artefakty nosic jesli zamki zdobywaliscie isabel lub kims innym to poszukajcie w ich inventory tych skarbow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wlasnie markal ma wszytkie artefakty i wszystkie potrzebne stworzenia do ukonczenia misji mimo to klapa, a jesli chodzi o te miasto ktorego nie chce przemienic to nie jest stolica a drugie miasto pomaranczowych ktore zdobylem po wyladowaniu na wyspie.

 

ale jest to pewnie bug jak piszecie wiec jutro zaczne od nowa i mam nadzieje ze juz bedzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to wlasnie markal ma wszytkie artefakty i wszystkie potrzebne stworzenia do ukonczenia misji mimo to klapa, a jesli chodzi o te miasto ktorego nie chce przemienic to nie jest stolica a drugie miasto pomaranczowych ktore zdobylem po wyladowaniu na wyspie.

 

ale jest to pewnie bug jak piszecie wiec jutro zaczne od nowa i mam nadzieje ze juz bedzie dobrze

u mnie bylo ok mam wersje 1.0

moze jednak cois nie tak robiles...tyle grania na nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos odpowie w tym watku... opis sytuacji : 6 kampania, 3 misja, na planszy zajete wszystko oprocz ostatniego necropolis (lewy dolny rog), przy probie zdobycia ktorego pojawia sie pytanie 'czy jestem gotowy na walke z markalem'...walka...wygrana... i koniec... prawdopodobnie przy probie ladowania cut-scenki gra zamyka sie... mial ktos podobny problem i byc moze wie jak go rozwiazac?

 

wersja gry - edycja europejska, patch 1.2

 

 

edited by TheTime.

 

problem zostal wyjasniony. blad zabezpieczenia w grze (kolejny bug) zezwolil na walke z markalem pomino, iz z glownych celow wypelniony byl tylko jeden (godrica i findana wogole nie bylo na planszy). realizacja wszystkich 3 celow przed ostateczna walka wyeliminowala ten bug. tzn ze patch 1.2 nie jest jeszcze ostateczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duzo bledow w grze jest np. czasem podczas walki jest pokazana nieodswiezoan ilosc jednostek zalozmy ze mam 900 arczerow zginelo od strzalu przeciwnika 120 powinno byc780 a tu caly czas pisze 900...

jestem juz w dungeonie...ostatnia misja necro komp oszukiwal!ciagle mial super morale na gobliny i przetrzebil mi polowe armii ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnia misja necro komp oszukiwal!ciagle mial super morale na gobliny i przetrzebil mi polowe armii ;/

 

Z tego co pamietam to mial super szczescie, a nie morale. Jak spojrzysz na Godrica zanim zaatakujesz to widac, ze ma Luck na 5. Ja przetrwalem ta walke tylko dzieki temu, ze mialem czar przywolania Feniksa. Gdyby nie to, nie wygralbym z tymi jednostkami z Castle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamietam to mial super szczescie, a nie morale. Jak spojrzysz na Godrica zanim zaatakujesz to widac, ze ma Luck na 5. Ja przetrwalem ta walke tylko dzieki temu, ze mialem czar przywolania Feniksa. Gdyby nie to, nie wygralbym z tymi jednostkami z Castle.

no fakt...przesedlem to i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Problem polega na tym ze w misju pt "Wapmirzy Lord" (kampania Sylvan) po rozwaleniu Nikolaja on znowu sie pojawia i miałem tak w kołko ok 10 razy...

jaki jest sposob na jego całkowite unicestwienie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabicie wszystkich smokow cienia na mapie lub posiadanie w armii, podczas walki z nikolaiem, fenixow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabicie wszystkich smokow cienia na mapie lub posiadanie w armii, podczas walki z nikolaiem, fenixow

i jak tam wasze boje w heroes :)

w dungenie prawie wszystkie jednostki sa dobre :-) no i potezne czary jak deszcz meteroytow i implozja choc ta byla potezniejsza w 3 czesci heroes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem cala kampanie choc ostatnia to juz troche na sile. Niby jest w tej grze wszystko co powinno a jednak nie potrafi mnie pochlonac na dluzszy czas. Lepiej wypadaja pojedyncze scenariusze, komputer potrafi nawet zaskoczyc ma standardowym poziomie trudnosci (np bardzo sprawnie uzywal czaru teleport na mapie skutecznie broniac swoich zamkow przed moimi mniejszymi atakami).

Ps. Wiadomo juz kiedy bedzie ten patch z edytorem mapek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedlem cala kampanie choc ostatnia to juz troche na sile. Niby jest w tej grze wszystko co powinno a jednak nie potrafi mnie pochlonac na dluzszy czas. Lepiej wypadaja pojedyncze scenariusze, komputer potrafi nawet zaskoczyc ma standardowym poziomie trudnosci (np bardzo sprawnie uzywal czaru teleport na mapie skutecznie broniac swoich zamkow przed moimi mniejszymi atakami).

Ps. Wiadomo juz kiedy bedzie ten patch z edytorem mapek?

o tak brakuje edytora misji

jestem tez ciekaw kiedy bedzie dodatek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o tak brakuje edytora misji

jestem tez ciekaw kiedy bedzie dodatek:)

 

 

 

Witam i prosze o pomoc.Jest problem z ostatnia misja kampani dungeon(lochy).Pokonalem wszystkie bramy,bochaterow i 3 zamki Inferno,w podziemiach znalazlem ze dwoch dupkow z Inferno, lecz misja sie nie konczy.CO JEST GRANE?

 

Witam i prosze o pomoc.W oststniej misji kampani Dungeon(lochy) pokonalem wszystkie bramy ,bochaterow i 3 zamki Inferno.W podziemiach dorwlem jeszcze chyba 2 bochaterow z Inferno,lecz misja sie nie konczy .O CO CHODZI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i prosze o pomoc.W oststniej misji kampani Dungeon(lochy) pokonalem wszystkie bramy ,bochaterow i 3 zamki Inferno.W podziemiach dorwlem jeszcze chyba 2 bochaterow z Inferno,lecz misja sie nie konczy .O CO CHODZI?

nie wiem jescze nie doszedlem najlpeiej wejdz w opcje misji albo zadania i zobacz co zostalo jescze do zrobienia tak najporsciej najlpeiej wypelniac bardzo dokladnie to co tam pisza bo pozniej moze byc problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dotrzec oboma bohaterami do prawego dolnego rogu mapy. Wtedy pojawia sie Isabela z Markalem a za chwile jakis wiesniak od demonow. Po jego pokonaniu misja sie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aj Heroes V miałęm wielkie nadzieje nie powiem...no niestety jesli o mnie chodzi to Grafika pokpiła totalnei sprawe nie mowie ze jest zła czy brzydka ale poprostu mi nie pasuje do tej gry wole dalej niesmiertelna trójeczke...moze zmadrzeja i 6 zrobia z duchem 3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aj Heroes V miałęm wielkie nadzieje nie powiem...no niestety jesli o mnie chodzi to Grafika pokpiła totalnei sprawe nie mowie ze jest zła czy brzydka ale poprostu mi nie pasuje do tej gry wole dalej niesmiertelna trójeczke...moze zmadrzeja i 6 zrobia z duchem 3 ;]

1)naucz się pisać

2)o Heroes III też było dużo złych opinii a teraz wszyscy ją wychwalają

3)takie same opinie były jak ludzie przesiadali się z II na III mam nadzieję, że jednak dasz szanse V

4) na VI częśc raczej chyba bym nie liczył chociaż kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede się z tobą wdawał w dyskusje na temat mojego pisania...a co do Herosa to gram juz jaksi czas.Początkowo w wersje Ang a teraz Pol w sumie nie jest zła...ale brkuje mi tego czegoś i kamera jest dośc nie praktyczna jak dla mnie...moze poprostu jestem przewrażliwiony bo jestem fanem III ale po IV juz mogło byc tylko lepjej i po czesci jest nie powiem.Ale mimo wsio wolałbym jakis nowy dodatek do III z nowymi zamkami itp. Niż nową średnią gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie teraz trendy, czasu nie cofniesz i wszystko ma byc w 3D, chocby byla to strategia turowa. Pamietam jak zrobili Panzer Generala w pseudo trojwymiarowej oprawie....zal doope sciskal jak patrzylem na ta gre. Dla mnie zawsze dwojka PG bedzie najlepsza. Ale do HoM&M 5 akurat nic nie mam, bo najwazniejsza nie jest grafa, a odpowiednie wywaznie zamkow i jednostek. A to akurat sie udalo moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze i tak ale jakos nic mnie nie przyciaga do tej gierki...szkoda bo kiedys panowie z Ubi odgrazali sie ze zrobia rysowana grafe nie w 3D zeby oddac ducha serii...widać ze $$ do nich lepjej przemawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem i nadal uważam, że III to najlepsza część, jakoś mnie to nie powala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co dopiero zaczołem grać i jestem przy czwartej misji Pułapka w kampani Królowa (król upada, i pojawia się królowa) no i teraz tak gdzie się znajduje katedra z butami lewitancji bo musze przejsc przez most ale jest rozwalony bo musze się spotkać z królem elfów Alaronem. Prosze pomóżcie mi jak by ktoś wiedział to moge dać screena żeby mi zaznaczył na mapce prosze czekam // pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...