Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

art3mis

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam problem strasznie mi sie przycina ten heroes co moze byc przyczyną??

 

moj komp to:

Amd Athlon 64 Processor 3200+

Windows XP

1GB ram

160 dysk twardy

128MB integrated ATI Radeon Xpress Graphics

integrated sound

 

Pomozcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz juz wiem ze trzeba zbierz te obeliksy (cześci mapy) a ile ich jest tak mniej wiecej bo ja mam jedna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok teraz juz wiem ze trzeba zbierz te obeliksy (cześci mapy) a ile ich jest tak mniej wiecej bo ja mam jedna?

 

Bodajze 3, ale nie jestem pewny. Wszystkie sa w blizszej albo nieco dalszej okolicy zamku, wiec spokojnie je umiejscowisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy ukazują ziomka który czyta ksiązke a zanim cała armia co to ma sugerować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok widze ze ja tyuaj tylko zaśmiecam ten temat więc to mój post na temat tej chlornej misi a oto pytania odnoscie tych łez:

1.Łzy znajdują sie na trawie czy na czernej ziemi.

2.Łzy znajdują sie bliżej mojego zamku czy gracz czerwonego zamku.

3.Mam kopac kobietą czy mężczyzną.

Koniec!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok widze ze ja tyuaj tylko zaśmiecam ten temat więc to mój post na temat tej chlornej misi a oto pytania odnoscie tych łez:

1.Łzy znajdują sie na trawie czy na czernej ziemi.

2.Łzy znajdują sie bliżej mojego zamku czy gracz czerwonego zamku.

3.Mam kopac kobietą czy mężczyzną.

Koniec!:P

1. łzy znajduja sie na trawie (chyba)

2.blizej Twojego zamku na połnocy

3. kop kimkolwiek a im wiecej kopie tym szybciej znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema specialnie dla tego problemu założyłem konto a mój problem polega na tym ze w piatej misi pierwszej campani mam za zadanie znaleść jakiegoś nikolaja i mam przejść przez garnizon i tu własnie mój problem nie moge go przejsc bo ciągle przegrywam ponieważ mój przeciwnik ma zawsze z 4 razy lepsza armie jak ma to przejsc a moze jest inna dorga zeby znalesc tego nikolaja!?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema specialnie dla tego problemu założyłem konto a mój problem polega na tym ze w piatej misi pierwszej campani mam za zadanie znaleść jakiegoś nikolaja i mam przejść przez garnizon i tu własnie mój problem nie moge go przejsc bo ciągle przegrywam ponieważ mój przeciwnik ma zawsze z 4 razy lepsza armie jak ma to przejsc a moze jest inna dorga zeby znalesc tego nikolaja!?!!

idz do dolnego garnizonu latwo go pokonasz

idz tam Isabell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trybu multiplayer w herosie a mianowiecie mimo iż posiadam aktualną wersje gry (1.2) nie mogę grać we wszystkie gry które są na serverze tylko w niektóre????? :question:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
idz do dolnego garnizonu latwo go pokonasz

idz tam Isabell

dolnego czyli w podziemiach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dolnego czyli w podziemiach?

a sa podziemia w tej misji nie na powierzchni masz dwa garnizony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy da sie ustawic w grze zeby ktos byl zemną ,tak jak w heroes 3 w wlasnej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kompik jest dobry zainstaluj najnowszego Direkta i dotego Sterowniki ForceWare 91.31

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html i wciśnij głowny serwer accept i sciągaj to powinło pomuć :) // Pozdro

 

witam ponownie

po chwili nieobecności gdybym mógł wrócić do mojego pytania bo niestety nadal wywala się na tej bibliotece zainstalowałem direkta 9c, który akurat tej biblioteki nie instaluje oraz te sterowniki i klapa co teraz?

może wiesz jeszcze coś na ten temat?

 

C:\WINDOWS\system32\d3d8thk.dll nie jest poprawnym obrazem dla WINDOWSNT

EDIT:

 

MOŻE KTOKOLWIEK WIE O CO MU CHODZI ??? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jeszcze raz!

 

Mam problem strasznie mi sie przycina ten heroes co moze byc przyczyną??

 

moj komp to:

Amd Athlon 64 Processor 3200+

Windows XP

1GB ram

160 dysk twardy

128MB integrated ATI Radeon Xpress Graphics

integrated sound

 

Pomozcie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich jeszcze raz!

 

Mam problem strasznie mi sie przycina ten heroes co moze byc przyczyną??

 

moj komp to:

Amd Athlon 64 Processor 3200+

Windows XP

1GB ram

160 dysk twardy

128MB integrated ATI Radeon Xpress Graphics

integrated sound

 

Pomozcie prosze

Ta twoja zintegrowana karta graficzna.

 

A ja mam takie pytanie o misje 3 w 2 kampanii co tylko zrobię to mnie zabijają już po pięciu tygodniach. Czytałem że Najlepiej jak najszybciej zdobyć ten zamek w lewym górnym rogu mapy bo ta się go maksymalnie rozbudować. Ale to tez nic nie daje ponieważ ten dziad jeden przychodzi mi po 3 dniach i mnie rozwala. Jak mam zabić tego zioma i jak mogę zniszczyć źródło mocy tych druidów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończył ktoś na poziomie "heroicznym"? Czasami było bardzo ciężko, muszę powiedzieć, ale ja już prawie zmęczyłem; prawie, bo właśnie toczę ostatnią bitwę, która jest długaśna, paskudna i wkurzająca. Patrząc wstecz, to większość swoich postaci bym inaczej rozwinął, choć gra na zbytnią swobodę nie pozwala, niestety. Jedynie Zefir jest dokładnie taki, jak chciałem, a z kolei najbardziej zaniedbałem Godrica i to się teraz mści. Może zacznę raz jeszcze? ;):rotfl: W sumie piątkę uważam za miłą i pomimo kilku rzeczy, których albo brakuje, albo widziałbym je inaczej, to niecierpliwie czekam na dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta twoja zintegrowana karta graficzna.

 

A ja mam takie pytanie o misje 3 w 2 kampanii co tylko zrobię to mnie zabijają już po pięciu tygodniach. Czytałem że Najlepiej jak najszybciej zdobyć ten zamek w lewym górnym rogu mapy bo ta się go maksymalnie rozbudować. Ale to tez nic nie daje ponieważ ten dziad jeden przychodzi mi po 3 dniach i mnie rozwala. Jak mam zabić tego zioma i jak mogę zniszczyć źródło mocy tych druidów?

nie pamietam dokladnie jak ta misja jzu wygladal bo inferno juz dawno mam za soba wiem ze kluczem to tych misji byla dobra logistyka slabsi bohaterowie zbierali wojska dla lepszych z wszystkich dodtychczas zdobytych zamklow nawet jesli przejoles jakis zmaek wykup mozliwie wszystkie jednostki i daj bojaterowi ale nie trzymaj tego zamku no chyba ze jest koniec tygodnia to bron!w innym przypadku odpusc sobie albo zostaw jakiegos slabeusza kotry zawsze przetrzebi kilka jednostek przeciwnika

druidow pokonalem po zdobyciu wszystkich zamkow gdy pokonalem jzu przeciwnika sa oni wyswietleni po najechaniu na eye of magi i lateo ich pokonac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ nie znam jeszcze tego forum nie wiem czy to dobre miejsce na ten post. Ale spróbuje.

Mam problem ze znalezieniem czerwonego namiotu klucznika W MISJI 2 KOAMPANII LOCHU - "EKSPANSJA". Mam w podziemiu namiot określony jako "jasnobrązowy" znalazłam czerwonego strażnika ale namiotu nie mogę namierzyć. Wydaje mi się, ze mam już odkrytą cała mapę.

Prosze pomocy ile można biegać po tej mapie, wielka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc ma takie pytanie czy w misi 4 kampani drógiej przeciwik ciągle buduje wojsko czy ma odrazu wybudowane i już nic niebuduje bo zawsze jak ide na jego zamek to ma dwa razy większą armie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Twoich opisów widzę ,ze przeszełeś grę kilaka razy. Conajmniej dwa.

Czy znasz moze lokalizacje namiotu czerwonego klucznika w drugiej misji kampanii Lochu? Ekspansja?

Pisałam wyżej ale znikad odpowiedzi, napisałam na głównej stronie to odesłano mnie do poradnika. Poradnik przejrzałam bo zdesperowana jestem ale tam piszą tylko o namiocie który u mnie nazywa sie jasnobrązowy (kolor ma czerwony). ponieważ z grą od początku mam problemy w tej chwili po odłączeniu wszystkich dodatkowych urzadzeń jako tako chodzi. No ale np nie odkrywała mi sie mapa z obelisków, wywalało mi grę. Musiałam prosić o pomoc Pana z Pomocy Technicznej :).

To z namiotem to też jestem skłonna uważać za bład gry.

Cała mampe zwiedziłam oprócz zamknietego przez czerwonego strażnika miejsca.

Proszę pomocy , owszem mogę juz skonczyc misje ale nie chcę bo muszę znaleźć tego Dziada z kluczami.

Gdzie on jest????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poradnik przejrzałam bo zdesperowana jestem [...]
Proszę pomocy , owszem mogę juz skonczyc misje ale nie chcę bo muszę znaleźć tego Dziada z kluczami.

Ten Dziad z kluczami i widoczna desperacja... :rotfl: Piękne! :D Podoba mi się takie zaangażowanie ;)

No, ale żeby nie prezentować (przynajmniej na początku) li tylko podejścia perwersyjnego, to proszę. Wygląda na to, że Twoje podejrzenia...

To z namiotem to też jestem skłonna uważać za bład gry.

... są słuszne i to błąd gry - Czerwony Dziad z Kluczami nie istnieje! ;) Sam się tego wredoty naszukałem :)

 

Witaj, tak w ogóle.

 

A ja skończyłem wczoraj. Jestem heroiczny :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Dziad z kluczami i widoczna desperacja... :rotfl: Piękne! :D Podoba mi się takie zaangażowanie ;)

No, ale żeby nie prezentować (przynajmniej na początku) li tylko podejścia perwersyjnego, to proszę. Wygląda na to, że Twoje podejrzenia...

 

... są słuszne i to błąd gry - Czerwony Dziad z Kluczami nie istnieje! ;) Sam się tego wredoty naszukałem :)

 

Witaj, tak w ogóle.

 

A ja skończyłem wczoraj. Jestem heroiczny :rotfl:

 

Jeny dzieki za odpowiedź bo już....

Sam wiesz co :)

No, to wiem juz gdzie jest Królewna... :)

 

Szkoda.

 

Teraz rozumiem dlaczego pan z Pomocy Technicznej omijał ten temat.

 

Dziękujeza przywitanie, miłe to bardzo :))))))))))))))))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeny dzieki za odpowiedź bo już....

Sam wiesz co :)

Wiem! Rrwałabyś włosy z głowy (przede wszystkim) i byłaby "łysa śpiewaczka" :P;) Tamto akurat jakoś nie spowodowało u mnie zawału, ale co ja się namęczyłem na niektórych mapach, to moje :)

Dziękuje za przywitanie, miłe to bardzo :))))))))))))))))))))

Masz szczęście, że trafiłaś na mnie, bo lepiej nie można. Reszta to tylko czyha, by obśmiać, a nawet obwiesić. Są po prostu młodzi i pochopni :P

Joke, oczywiście. Wszyscy tutaj są mili i uczynni :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz szczęście, że trafiłaś na mnie, bo lepiej nie można. Reszta to tylko czyha, by obśmiać, a nawet obwiesić. Są po prostu młodzi i pochopni :P

Joke, oczywiście. Wszyscy tutaj są mili i uczynni :cool:

Wiek nie ma znaczenia podobie jak wielkosć hihihihihihi

 

Co do obśmiewania to wiesz "silna mocą" jestem :) i mi to... ganc pomada :)

A miłe powitania to naprawde miłe rzeczy :)

Jeszcze raz dzieki za rozjaśnienie tematu kluczenia i mam nadzieje, ze to ostatni taki perełek (to o błędach w grze) :)

 

Tak w ogóle to skoro to stronka techniczna to sie pożalę.

Uważam, ze mój kpmuter jest całkiem niezły.

A tu HV od samego początku działa ślamazarnie.

Mam świetna kartę graficzna i co?

I nic... musze grać na najniższych ustawieniach i to po odłaczeniu czytanika kart pamieci po odpowiednim ustawieniu napędów.

Jestem zdegustowana i gdyby nie miłosc do HoM&M to bym to w próznie rzuciła.

Obeliski mi sie nie "otwierały" wywalało mi gre po patchu też.

W ogóle szkoda gadać.

No to isę wyzaliłam juz mi lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...