Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

art3mis

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co dopiero zaczołem grać i jestem przy czwartej misji Pułapka w kampani Królowa (król upada, i pojawia się królowa) no i teraz tak gdzie się znajduje katedra z butami lewitancji bo musze przejsc przez most ale jest rozwalony bo musze się spotkać z królem elfów Alaronem. Prosze pomóżcie mi jak by ktoś wiedział to moge dać screena żeby mi zaznaczył na mapce prosze czekam // pozdro

 

Nieco na poludnie od mostu, w zakolu lasu bodajze, jest namiocik czy inna chatka, w ktorej dostaniesz zadanie. Polega ono na podazeniu do krypty z nieumarlymi, a po wgnieceniu ich w ziemie dostajesz wspomniane buty. Krypta znajduje sie pod ziemia, a gdzie jest zejscie tego niestety nie pamietam, ale napewno jest tylko jedno i nie powinno stanowic problemu odnalezienie go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieco na poludnie od mostu, w zakolu lasu bodajze, jest namiocik czy inna chatka, w ktorej dostaniesz zadanie. Polega ono na podazeniu do krypty z nieumarlymi, a po wgnieceniu ich w ziemie dostajesz wspomniane buty. Krypta znajduje sie pod ziemia, a gdzie jest zejscie tego niestety nie pamietam, ale napewno jest tylko jedno i nie powinno stanowic problemu odnalezienie go.

Dziekuje ci bardzo poszełm tam i wszystkich zabiłem armie miałem i to bardzo dobrą udało mi się przejsc misje a tu pod koniec złapali Izabele teraz poruszam sie Królem HehEH fajna gierka :D dziekuje ci bardzo naprawde // Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najmocniej przepraszam że przeszkadzam aleee jestem w pilnej potrzebie

POMOCY

u kuzyna potrzebuje pilnie !!! uruchomić grę zainstalowaną już na kompie i klapa wywala sie na " C:\WINDOWS\system32\d3d8thk.dll nie jest poprawnym obrazem dla WINDOWS NT "

mam uaktualnić sterowniki od karty czy co ?

 

czy może komp klęka?:

celeron 2,4

256 RAM

geforce FX 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najmocniej przepraszam że przeszkadzam aleee jestem w pilnej potrzebie

POMOCY

u kuzyna potrzebuje pilnie !!! uruchomić grę zainstalowaną już na kompie i klapa wywala sie na " C:\WINDOWS\system32\d3d8thk.dll nie jest poprawnym obrazem dla WINDOWS NT "

mam uaktualnić sterowniki od karty czy co ?

 

czy może komp klęka?:

celeron 2,4

256 RAM

geforce FX 5200

Kompik jest dobry zainstaluj najnowszego Direkta i dotego Sterowniki ForceWare 91.31

http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html i wciśnij głowny serwer accept i sciągaj to powinło pomuć :) // Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema nie czytałem całego tematu bo jest tu tego bardzo dużo i nie wiem czy ten wątek tu już był poruszany ale ja zakupiłem od kumpla wersje angielską i mam tylko spolszczenie napisy a skąd można ściągnąć żeby mówili mi po polsku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moze juz sie ktos o to wczesniej pytal ale juz stracilem cierpliwosc do czytania wszystkich postow.

 

A wiec mam pytanie. Czy wiecie gdzie sa Łzy Ashy lub jak kto woli Tears Of Asha w ostatniej misji pierwszej kampani??

Mecze sie od kilku dni i nie moge znalezc.

 

Pozdro. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Moze juz sie ktos o to wczesniej pytal ale juz stracilem cierpliwosc do czytania wszystkich postow.

 

A wiec mam pytanie. Czy wiecie gdzie sa Łzy Ashy lub jak kto woli Tears Of Asha w ostatniej misji pierwszej kampani??

Mecze sie od kilku dni i nie moge znalezc.

 

Pozdro. :E

dosłownie kilka postów wyzej jest odpowiedz na Twoje pytanie wystarczy tylko chcice szukac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest odpowiedz nawet na tej stronie z tym ze dotyczy 4 misji a mi chodzi o 5 misje.

 

No to mam prosbe zebys mi albo skopiowal ten post albo sam napisal jak to znalezc.

 

Bede naprawde wdzieczny.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No jest odpowiedz nawet na tej stronie z tym ze dotyczy 4 misji a mi chodzi o 5 misje.

 

No to mam prosbe zebys mi albo skopiowal ten post albo sam napisal jak to znalezc.

 

Bede naprawde wdzieczny.

 

Pozdro.

jesli masz wszystkie puzzle ulozone to szukaj gdzies w okolicy haven military outopst na wschod od głownego zamku haven lokalizacja tears of asha jest dosyc przypadkowa;) ja nie znalazlem jednego kawalka puzli wiec szukalem na oslep ciut zaczlem pod drzewem obok haven m.o. na wschod od miasta wuslij dwoch bohaterow np isabel i jakiegos innego a godic niech pilnuje zmaku z napakowanym wojskiem bo inferno bedzie caly czas atakowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie to chyba chodzi o 1 campanie i o misie 4 trzeba znalesc tam te latajace buty gdzie one są tak mniejwiecej:P??

 

 

Buty juz mam ale jak mam sie przedostać do drógą strone mostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh jakos odechcialo mi sie grac w najnowsza serie heroes 5 :/ ciagle jestem w 2 misji kampanii lochu, chyba ich te misje sa malo emocjonujace jak poprzednie ... wrecz nudne ... mowie sobie ze przjede to na ,,czitach'' ale nawet nie chce mi sie ich wlaczac ... coz ... jeszcze mam oryginalna 3 czesc, co dali w prezencie, moze zainstaluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tej 5 misji w pierwszej kampani "Przystani" to ja wogule nie umie przejsc a po co są te łzy ar coś tam pierwszą fale udało mi sie skopać ale zaś drógą nie udało mi sie pokonać oni są za dobzi co musze robić bo wojska nwet w zamku porządnmego nie da sie zrobić w tym czasie co musze robić by przetwać i po co są te łz i po co je szukać // Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehhh jakos odechcialo mi sie grac w najnowsza serie heroes 5 :/ ciagle jestem w 2 misji kampanii lochu, chyba ich te misje sa malo emocjonujace jak poprzednie ... wrecz nudne ... mowie sobie ze przjede to na ,,czitach'' ale nawet nie chce mi sie ich wlaczac ... coz ... jeszcze mam oryginalna 3 czesc, co dali w prezencie, moze zainstaluje :)

bardzo fajna misja mi sie podobała :)

 

Ja tej 5 misji w pierwszej kampani "Przystani" to ja wogule nie umie przejsc a po co są te łzy ar coś tam pierwszą fale udało mi sie skopać ale zaś drógą nie udało mi sie pokonać oni są za dobzi co musze robić bo wojska nwet w zamku porządnmego nie da sie zrobić w tym czasie co musze robić by przetwać i po co są te łz i po co je szukać // Pozdro

łzy aszy sa do lpeszego rozwoju miasta da sie da zrekruytowac wojsa na poludniu masz haven m. o. zdobadz go zawsze kila jednostek wiecej choc tez po morale i inne pierdolki kup baliste namiot itd kombinuj caly urok tej gry wlasnie w tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna misja mi sie podobała :)

łzy aszy sa do lpeszego rozwoju miasta da sie da zrekruytowac wojsa na poludniu masz haven m. o. zdobadz go zawsze kila jednostek wiecej choc tez po morale i inne pierdolki kup baliste namiot itd kombinuj caly urok tej gry wlasnie w tym

dzieki. Gdzie są te łzy ashy ? // pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki. Gdzie są te łzy ashy ? // pozdro

Też mam ten problem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem :(

szukajcie na wschod od zamku haven pod haven military outpost (taki zameczek)

komputer nawet podobpowiada ze kop troche na wschod lub na poludnie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ale jak kopac lopatą tą ikonką w tym menu? i o ktury chodzi zamek moze ten gracza czerwonego?

I jak te łzy mniejwiecej wygładają i kogo trzeba pokonać żeby je zdobyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OK ale jak kopac lopatą tą ikonką w tym menu? i o ktury chodzi zamek moze ten gracza czerwonego?

I jak te łzy mniejwiecej wygładają i kogo trzeba pokonać żeby je zdobyć?

tak, kopiesz ikonką w menu. masz to wyjaśnione na stronie 14 instrukcji. miejesce ukrycia masz zaznaczone na mapie-układance. dokładnego miejca ukrycia Ci nie podam, bo jest ono zmienne, ale zawsze w pobliżu military outpost (jak napisał light_man)

żeby je zdobyć nie musisz nikogo pokonywać, bo to nie jest widoczne jako artefakt na mapie tylko jest schowany w ziemi! dopiero jak staniesz rycerzem w odpowiednim miejscu i naciśniesz 'kop' to wykopiesz łzy ashy. dopiero wtedy będą one widoczne jako artefakt w plecaku bohatera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak, kopiesz ikonką w menu. masz to wyjaśnione na stronie 14 instrukcji. miejesce ukrycia masz zaznaczone na mapie-układance. dokładnego miejca ukrycia Ci nie podam, bo jest ono zmienne, ale zawsze w pobliżu military outpost (jak napisał light_man)

żeby je zdobyć nie musisz nikogo pokonywać, bo to nie jest widoczne jako artefakt na mapie tylko jest schowany w ziemi! dopiero jak staniesz rycerzem w odpowiednim miejscu i naciśniesz 'kop' to wykopiesz łzy ashy. dopiero wtedy będą one widoczne jako artefakt w plecaku bohatera

Jeżeli chodzi o mape to nic z niej niemoge wyczytac a jeżeli chodzi o ten most to on jest tam jak sie przechodzi prze te lawiny do zamku demonów? I jeżeli chodzi o to ze jest zakopane w ziemi to trzeba kopac w podziemiach czy na ladzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mape to nic z niej niemoge wyczytac a jeżeli chodzi o ten most to on jest tam jak sie przechodzi prze te lawiny do zamku demonów? I jeżeli chodzi o to ze jest zakopane w ziemi to trzeba kopac w podziemiach czy na ladzie?

kopiemy na ladzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o mape to nic z niej niemoge wyczytac a jeżeli chodzi o ten most to on jest tam jak sie przechodzi prze te lawiny do zamku demonów? I jeżeli chodzi o to ze jest zakopane w ziemi to trzeba kopac w podziemiach czy na ladzie?

obejrzyj dokładnie mapę-układankę i wybierz jakiś charakterystyczny punkt (np.samotne drzewo, skała), a potem poszukaj podobnego miejsca na mapie gry. punkt gdzie nalezy kopać jest zaznaczony krzyżykiem. jak nie widzisz krzyżyka to znaczy, że:

a) nie czytałeś książek (nie oglądałeś filmów) przygodowych i nie wiesz jak oznacza się skarb

b) nie odkryłeś wszystkich kawałków układanki (nie dotknąłeś wszystkich obelisków)

c) jesteś niewidomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d) masz pirata i nie czytales instrukcji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, odpalilem sobie dzisiaj H5 i troche sie zdziwilem, otoż szybkosc wyswietlania grafiki nie przekracza 15kl/s :mad2: gdzie moze leżec przyczyna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, mam Athlona 2400 xp, 1 GB ramu i x800GTO@16p ale to chyba nie to tak mi sie wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
    • Dragons Dogma 3 kupisz w częściach, każda osobno po 700zł każda, a każde kolejne uruchomienie gry będzie kosztowało 5$ jak Ci pasuje takie podejście to ok, ale mi nie pasuje jak wielu innym graczom takie coś.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...