Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pioro$

Najlepszy (najstraszniejszy) HORROR jaki w życiu oglądaliście?

Rekomendowane odpowiedzi

'Eden Lake' może to i nie horror ale na psyhikę siada...

'Motel' ktoś oglądał może? bo nikt jeszcze go nie wymienił...

 

Jedne z najlepszych filmow jakie ogladalem :). Chociaz nie sa straszne, a to temat o najstraszniejszcyh filmach, ale jak juz wymieniles to mozna napisac, ze sa rewelacyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Ring 1 - USA wersja.

jedyny który mnie ruszył ;)

To prawda, nie sądzę by był ktoś na tyle mocny by nie odczuć przerażenia podczas oglądania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy co do tych horrorów oglądałam większość z nich oglądałam i żaden z nich nie zrobił na mnie wrażenia ... najlepszy z nich to chyba klątwa a poza tym słabo ... ;// :hmm: :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, nie sądzę by był ktoś na tyle mocny by nie odczuć przerażenia podczas oglądania :)

Mnie ruszył, ale tylko za pierwszym razem, potem było nudno.

Drugi film, który zrobił na mnie duże wrażenie to Blair Witch Project.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martyrs, jak dla mnie, który horrory ogląda okazjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o filmie Amityville? Ponoc straszny, a obejrzalbym sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ruszył, ale tylko za pierwszym razem, potem było nudno.

Drugi film, który zrobił na mnie duże wrażenie to Blair Witch Project.

:thumbup: no to mamy tak samo :)

tyle, że z BWP myślałem, że to faktycznie amatorski dokument

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REC fakt dobry trzyma w napieciu, klatwy ringi dla mnie bebeluchy :P ale najbardziej podobalo mi sie Paranormal Activity (i od biedy blair...) reszta horrorow i ''horrorow'' to po postu nuda i kicha, ostatnio o dobry horro jest tak ciezko jak i o dobra komedie;/

 

Vanitas: Martyrs to dla mnie juz nie horror tylko slasher;] ale chyba najmocniejszy jaki widzialem no isam motyw filmu jest dosc hmmm szokujacy?;]

 

Amityville ziewane...;/

 

kurde strasznie wybredny ze mnie kinoman;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się jara tą klątwą - pomysł fajny ale chyba tylko raz się bałem w 1, 2 lajcik. 3 się ściąga.

Jedyny jaki pamiętam co miałem "srake" to rzeczywiście ring :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królem horror-ów jest REC i bez gadania.

Widziałem,że tutaj jakieś pipki bały się Blair Witch Project.

Przeca to je jedno z największych gówien na świecie.To śmieszy nie straszy.Ba,tam się nie da wystraszyć.

Oglądałem ostatnio Nienarodzonego.Film jest spoko.

Nie jest niesamowity,ale w dobie dzisiejszych horror-ów jest naprawde OK.

Polecam.No i najważniejsze.

Przestraszyć się można choć nie trzeba.Film raczej trzyma w napięciu niż straszy.

A jak jest z REC 2 ? Słyszalem,że ok ale nie dorasta do pięt "jedynce".

Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie rec 2 to juz jakies science fiction;] niezbyt mi sie podobal a zaznacze ze 1 byla dla mnie mega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najstraszniejszym horrorem był The Ring. Może dlatego, bo go oglądałem jak byłem mały lecz to co potem przeżywałem to jest nie do opisania. Sam film w sobie może nie jest straszny ale potem przez kolejny miesiąc jak leżałem w łóżku, a miałem tv w pokoju, to bałem się na niego spojrzeć. Wyjście do kuchni wieczorem to było straszne przeżycie. Nigdy żaden inny horror nie wpłynął na mnie tak bardzo jak The Ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Królem horror-ów jest REC i bez gadania.

bo chodzi jakas laska przed kamera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest ciekawy, dobrze nakrecony i przemyslany. No i trzyma w napieciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepszy jaki jest to

TIMBER FALLS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość website
Ogladał ktoś egzorcyzmy ???

 

Nie trzymam z księdzem choć w sumie coś tam gadał na religii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądalem ostatnio REC 2 - ale kupa w porównaniu do jedynki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość website
oglądalem ostatnio REC 2 - ale kupa w porównaniu do jedynki :(

 

REC 2 dla mnie to taka słabizna, że na horror to się co najmniej nie kwalifikuje. 1 fakt, trzymała jakiś poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądałem ponoć świetnego Egzorcystę. Ale chyba z powodu wieku filmu chciało mi się jedynie śmiać. :)

Ogólnie nie przepadam za tym gatunkiem. Najstraszniejszy z horrorów które widziałem był Ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz,dwa Freddy w planach Cię ma.

Trzy,cztery zarygluj drzwi.

Pięć,sześć za krzyż chwyć .

Siedem,osiem nie kładź że się.

Dziewięć,dziesięć nie śpij więcej.

 

Buu :E

 

Koszmar z ulicy wiązów ofc.

Klątwa 1/2

The Ring[us ;/] - sam oglądałem , w domu zgasło światło na parę minut ..

Piątek 13stego któraś tam część.

 

Ostatnio wzięło mnie na horrory, przewertowałem cały temat :( połowę filmów widziałem ,a gatunek gore mijam szerokim łukiem - pomocy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wyciekł Trailer. Premiera niby jeszcze w tym roku  https://streamable.com/znus3d
    • Budżet wytrzyma 
    • Cześć,  mamy dla was promocję na Samsung Galaxy M34 5G 6/128GB - przy zakupie dwóch sztuk z kodem: '' galaxy-razem ''cena za sztukę wyniesie 799 zł. Telefon znajdziecie tutaj ---> Samsung Galaxy M34 5G 6/128GB Niebieski 120Hz 6000mAh KOD - galaxy-razem Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Pozdrawiamy,  zespół x-kom. 
    • Na jakiś wczesnych wersjach biosu po przywróceniu była zawieszka i resetować trzeba było do fabrycznych.
    • Proszę o Waszą pomoc przy złożeniu jakiegoś rozsądnego komputera do gier, bo obecnie mam komputer bez dedykowanej karty graficznej. Mam monitor GIGABYTE G24F 2 23.8" 1920x1080px, którego nie planuję wymieniać. W związku z tym zestaw ma mi zapewnić komfortową rozgrywkę w FHD na wysokich/najwyższych ustawianiach - tylko tyle potrzebuję. Tytuły, które chcę ograć to w większości produkcje już kilkuletnie: RDR 2, GTA V, Elden Ring, Baldur's Gate 3, Sekiro, Kingdom Come: Deliverance, M&B II: Bannerlord, gry z serii Total War. A tak naprawdę to zdecydowanie częściej będę grał w różne tytuły indie lub mniej wymagające produkcje, dlatego to naprawdę nie musi być jakaś szalona maszyna, bo zwyczajnie takiej nie potrzebuję. Bardziej zależy mi na sprawdzonych komponentach, które mają dobry stosunek cena/jakość. Ważnym elementem jest obudowa, bo komputer będzie stal na blacie i z prawej strony będzie miał ścianę, dlatego obudowa nie może być szersza niż 200-210 mm i głębsza/dłuższa niż 400-430 mm, a im mniej tym lepiej. Jednocześnie ma być bez podświetlania i o możliwe prostym kształcie, ale przy tym zależy mi, żeby spełniała swoją rolę. Na szybko znalazłem coś takiego https://proline.pl/obudowa-do-komputera-endorfy-signum-300-solid-ey2a003-p8115594, ale jestem otwarty na inne, lepsze, sprawdzone propozycje i nawet na nie liczę. Co do budżetu, to nie tak, że mam w głowie jakąś kwotę, którą mogę lub chcę przeznaczyć, a tak jak napisałem wyżej, sprzet ma mi zapewnić komfortową rozgrywkę w FHD i mieć dobry stosunek cena/jakość. Ale żeby jakieś ramy wyznaczyć, to powiedzmy 3000-6000 zł i w tym musi zmieścić się też Win11 i pewnie też złożenie, bo nie wiem czy sobie z tym poradzę, bo kilka lat już minęło od kiedy prostowałem piny w procesorze i dłubałem w bebechach:) Wiem, że jest tutaj dużo osób, które zna się na rzeczy i służy radą i pomocą, więc liczę na Was i z góry dziękuję
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...