Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pioro$

Najlepszy (najstraszniejszy) HORROR jaki w życiu oglądaliście?

Rekomendowane odpowiedzi

Piła 2 - super film, ale mało strasznych scen :)

 

No i najstraszniejsze, ale żeby ktoś mnie nie oskarżył o zawał serca no to dam link do zdjęcia:

Link... ale ostrzegałem !

 

O Boże, człowieku nie myślałem, że będzie to aż tak straszne :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie największe wrażenie zrobił Egzorcysta z 1973. Reszta filmów raczej mnie nie przestraszyła, choć było kilka wyjątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób ankiete

 

 

 

straszny film3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrób ankiete

straszny film3

A po co ankieta? Głupi pomysł :)

 

I wogóle nie trafiony film - to śmieszny a nie straszny film! To parodia nie horror.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie bardzo podobały

 

"Droga bez powrotu"

 

"Piła" i "Piła2"

 

Przyjemny też był

 

"Pierwotne zło "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bawi mnie jak dla kogoś ring może być straszny. jak zestawiam to z teksańską masakrą piłą łańcuchową (by nie było pomyłki tą z 1974) to komedia. tamten film jest chory, a te filmiki to bajeczka. piła czy gothika. jakieś eunuchowate te horrory.

 

Zgadza się. Te tytuły tutaj wypisywane to coś, co może miało mieć wspólnego z horrorem, ale za wiele nie ma...

 

Na mnie największe wrażenie wywarł horror, w zasadzie dokumentalny "Oblicza śmierci". To było naprawdę niezłe. I prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak te 2...to Ty chyba malo filmow widziales :P

 

najgorsze (W znaczeniu ze najlepsze :P )

dla mnie byly

Pila 2

Descent

House of Wax

bardzo... mocne...

Hmm mało ty ty widziałes, skoro uznajesz za straszne filmy pokorju House of Wax, naprawde smutne - a Piła to nie horror a raczej gore, albo cos tego pokorju, bo czego tu się bac? Mówi Ci coś nazwisko Craven czy Carpenter? to są twórcy prawdziwych horrorów, koszmar z ulicy wiązów, the thing, w mroku pod schodami...

Dobre są tez Pet Sementary, Omen'y, BWP (nie 2 tylko 1) bardzo dobry jest też Ukryty Wymiar

a i jeszcze "13 Duchów" był spoko :thumbup::o

Wow kolejny ambitny kinoman:-) Jezu 13 duchów to jak media markt powinni tego zabronić, filmy z stacji Dark Castle to zazwyczaj szmiry kompletne vel 13 duchów, statek widmo etc.

 

ALIEN (1979)

OMEN (1976)

the THING, (1982)

HELLRAISER (1987)

NIGHT OF LIVING DEAD (1968)

DRACULA (1992)

INTERVIEW WITH THE VAMPIRE (1994)

BRAINDEAD (1992)-Martwica mózgu

EVIL DEAD (1982) - Martwe zło

CUBE

EXORCIST (1973)

NIGHTMARE ON ELM STREET (1984)

O widze że ktoś kto sie zna:-) Dodałbym do twojej listy kilka filmów, ale ogólnie wszystkie godne polecenia, ale uwaga niektóre są z gatunku gore :D Martwica mózgu jest Petera Jacskona tego od WP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki nie powstał albo ja go nie widziałem. Żaden horror mnie nie ruszył jak na razie, ale mam nadzieję, że kiedyś komuś się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widze że ktoś kto sie zna:-) Dodałbym do twojej listy kilka filmów, ale ogólnie wszystkie godne polecenia, ale uwaga niektóre są z gatunku gore :D Martwica mózgu jest Petera Jacskona tego od WP :D

 

Wymieniłam tylko kilka, ale listę można tworzyć bez końca :E

 

Coś mi nie wyszło, to miał być cytat :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ALIEN (1979)

OMEN (1976)

the THING, (1982)

HELLRAISER (1987)

NIGHT OF LIVING DEAD (1968)

DRACULA (1992)

INTERVIEW WITH THE VAMPIRE (1994)

BRAINDEAD (1992)-Martwica mózgu

EVIL DEAD (1982) - Martwe zło

CUBE

EXORCIST (1973)

NIGHTMARE ON ELM STREET (1984)

 

Świetny gust :thumbup::exclam:

Hellraiser I i II według mnie najlepsze, tzn najstraszniejsze :)

A jak byłem malutki to zwykłem sie bać koszmaru z ulicy wiązów. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm wiekszosc dobrych horrorów powstała przed 1990 rokiem, potem to tylko wyjątki... niestety ludzie teraz chca krwi - krwi i jeszcze raz krwi, powstaje coraz wiecej filmów typu Gore, takich jak piła, a ludzie uważaja to za horror. Widać jak horrory podupadły mocno w oczach widzów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam takich filmów :P

 

Ale pierwszy ring był straszny :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RING straszny lol bez przesady

 

pamietam film the eye o ktoryms juz ktos wspomnial rewelacja to byl dopiero horror, dalej PILA Wrong turn hmm musze sie zastanowic bylo jeszcze troche =;

NIGHTMARE ON ELM STREET (1984)

i te kultowe piatki 13ego, JAsonz itd ale tylko pierwsze czesci pozniej to nie bylo juz to samo

 

 

 

jeepers creepers tez byl spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RING straszny lol bez przesady

 

pamietam film the eye o ktoryms juz ktos wspomnial rewelacja to byl dopiero horror, dalej PILA Wrong turn hmm musze sie zastanowic bylo jeszcze troche =;

NIGHTMARE ON ELM STREET (1984)

i te kultowe piatki 13ego, JAsonz itd ale tylko pierwsze czesci pozniej to nie bylo juz to samo

jeepers creepers tez byl spoko

Dla mnie wlasnie Ring byl straszny a Pila to raczej thriller w ktorym nie ma czego sie bac. ;) ale to moje zdanie.

 

jak bylem maly to balem sie strasznie Candyman'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to ja kompletnie nie mam glowy do horrorów - smiertelnie sie boje je ogladajac... nie wiem dlaczego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to ja kompletnie nie mam glowy do horrorów - smiertelnie sie boje je ogladajac... nie wiem dlaczego ;)

noo bo o to chodzi w horrorach zeby sie bac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie teraz niezły jest wolf creek, opart na faktach i to co się dzieje na ekranie wygląda bardzo wiarygodnie. tylko nie nazwał bym tego horrorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battle Royale, nie miałem odwagi obejrzeć drugiej części bo bałem się o swoją wrażliwą psychikę :lol2:

Teraz wiem dlaczego japońskie dzieci tak pilnie się uczą, a jak któreś wagaruje albo źle się uczy, to je koledzy natłuką, bo pogarsza średnią ocen klasy, w wyniku czego klasa może być wybrana do następnej edycji ... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darkness to bardzo fajny horror a pozatym ktoś tu widać się zna:

 

ALIEN (1979)

OMEN (1976)

the THING, (1982)

HELLRAISER (1987)

NIGHT OF LIVING DEAD (1968)

DRACULA (1992)

INTERVIEW WITH THE VAMPIRE (1994)

BRAINDEAD (1992)-Martwica mózgu

EVIL DEAD (1982) - Martwe zło

CUBE

EXORCIST (1973)

NIGHTMARE ON ELM STREET (1984)

Natomiast Piła i pare innych to thillery a nie horrory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcy (ale tylko za 1 razem robi naprawdę wrażenie), Lśnienie, The Thing, Blair Witch Project.

 

 

Acha z innych strasznych rzeczy pamiętam jak ktoś mi poraz pierwszy zapuścił teledysk mała chinka cziku-cziku-linka... To było ostre przeżycie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną i Krwawa Masakra W Hollywood . Narazie to . Noi The Ring 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wszebor1
bawi mnie jak dla kogoś ring może być straszny. jak zestawiam to z teksańską masakrą piłą łańcuchową (by nie było pomyłki tą z 1974) to komedia. tamten film jest chory, a te filmiki to bajeczka. piła czy gothika. jakieś eunuchowate te horrory.

Dla mnie na odwrót, Teksańska masakra to beznadzieja. Chcesz chorego filmu - to obejrzyj "Nekromantik". Co do piły czy gothiki, to również nie podobają mi się.

Polecam "shutter".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Ring, The Thing ostatnio oglądałem i podobał mi się tak samo jak i gra, ale jak dla mnie wcale straszny nie był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wczoraj znalazłem czas na włączenie i porównanie obu monitorów (DW vs C3). Testowałem w Horizon Forbidden West i Alan Wake 2 w HDR, takich samych ustawieniach graficznych i natywnej rozdzielczości każdego panelu. Stwierdzam, że C3 jest jednak zauważalnie jaśniejszy i 4k robi różnicę jeśli chodzi o ostrość obrazu, tuszowanie mankamentów (w 3440x1440 przy obracaniu kamerą dookoła Aloy jest delikatne jakby smużenie/blur, którego w 4k nie widać-przy wyłączonym FG, blurze, aberacji i tym podobnych i przy włączonym DLSS Q). Wielkość ekranu, 4k i 250 więcej nitów w oknie 10% wg mnie przyczyniają się do jaśniejszego obrazu i sprawiającego lepsze wrażenie HDR. Potwierdzam to co pisał wcześniej na ten temat @MSky7  Ponadto po 3 dniach i około 18h pracy panelu banding zdecydowanie zmalał i na tyle, że na razie nie ma sensu robić pixel refresha (odpowiednik panel refresha w DW). Nie widać go w grach i filmach - jest tylko czasami widoczny na szarych/near black tłach, ale liczę, że po tych 100-200h (tyle oledy potrzebują na ostateczne 'dostrojenie się') będzie dalsza poprawa. W środkowej części ekranu mam pink tint, ale niewidoczny w grach i filmach na ciemnych/szarych tłach i tylko nieco widoczny na białych tłach stron internetowych. Będę monitorował - avs forum mówi, że tint po pierwszym pixel refreshu zmaleje. Banding i tint występują w każdym woledzie (chyba, że ktoś trafi na idealny panel, ale to jak wygrać los na loterii), ale na szczęście z czasem maleją lub znikają - najważniejsze, żeby nie było ich widać w grach i filmach. W swoim 5 letnim C8 też przy okazji zrobiłem pixel refresh i zniwelowałem w dużym stopniu banding, który w tym TV miałem dość widoczny w grach i filmach te 3-4 lata temu. Przy okazji ponadto porobiłem testy (slajdy) DW i panel jest praktycznie całkowicie czysty jeśli chodzi o banding i tint (pierwsza generacja paneli qd oled szczególnie miała bardzo dobre panele pod tym względem, a sam qd oled mówi się jest lepszy pod względem bandingu czy tintu). Biorąc pod uwagę powyższe, na 95% C3 zostaje ze mną, a DW (wciąż na gwarancji Dell Polska do sierpnia 2025) idzie na sprzedaż. Po weekendzie podejmę ostateczną decyzję, ale na obecną chwilę jestem bardzo zadowolony z C3. Zastanawiam się tylko za ile wystawić takiej jakości DW. Biorąc pod uwagę
    • Też się trochę przeraziłem wymaganiami. Ale to EA w sumie.
    • Tez mi sie tak wydaje jesli chodzi o ten RTX HDR, szczegolnie, ze potrafi ubic pare% z wydajnosci. Patrze na ten reshade i troche nie wierze w to ile sie zmienilo od czasow W3 kiedy ostatni raz go uzywalem  
    • Bardo - Łaszczowa - Srebrna (tutaj w stronę Łaszczowej była trochę popsuta ścinkami w zeszłym roku, nie wiem czy naprawili) - Chwalisław Złota fajna tylko w stronę Barda, w drugą za dużo szutrówek. Orłowiec z Lądka do Jaworowej może być. W drugą nie wiem. Międzygórze ok, Stronie śląskie jedynie liznąłem od strony Marcinkowa, zapowiadała się dobrze. Pod Śnieżnikiem ok. Jagodna ok. Za rzeką, Everest ok, reszty nie miałem okazji. Wilcza tylko odcinki singlowe ok, ale trochę ich mało żeby polecić. Hrabiowska i Różańcowa bez szału.
    • Stream testowy z developerami: Na testy można się zapisać na stronie Steama: https://www.supergiantgames.com/blog/hades2-tech-test-sign-up/ https://store.steampowered.com/app/1145350/Hades_II/ Niezbyt podoba mi się UI w niektórych miejscach, ale reszta wygląda niesamowicie. Liczę, że premiera będzie w tym roku.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...