Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietras21

Jakie znacie zespoły podobne do Judas Priest?

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebję więcej, więcej, ale żeby muzyka też była taka agresywna, ostrze brzmienia.

Dawajcie...:devil:

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie

ale dzisiaj jestem zakręcony :heu:

Poproszę o przenosiny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Judasi za agresywni to nie sa raczej ;) to tylko heavy metal :P Bardzo fajny ale heavy metal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jakieś zespoły tego typu, bo obawiam się że za niedługo mi się zndzi i już zukam czegos nowego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem Boro czy tak duzo podobienstwa jest miedzy Kingiem a Judasami ;) w szczegolnosci jesli chodzi o wokal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem Boro czy tak duzo podobienstwa jest miedzy Kingiem a Judasami ;) w szczegolnosci jesli chodzi o wokal :P

Moim zdaniem to podobne klimaty. Poza tym podobny wokal to raczej nie jest zaleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzycznie jak sobie wczoraj przysluchalem to sa ;) ale King ma dosyc specyficzny wokal i nie kazdemu sie on spodoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
muzycznie jak sobie wczoraj przysluchalem to sa ;) ale King ma dosyc specyficzny wokal i nie kazdemu sie on spodoba ;)

Tak samo jak nie kazdy zniesie Judasow :D Ja osobiscie moge posluchac Kinga, ale tez nie za duzo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm Kinga kiedys maniakalnie sluchalem wiec juz sie przyzwyczailem do tego skrzeku ;) a Judasy maja zdecydowanie lagodniejszy wokal ;)

 

a tak jeszcze mi sie przypomnialo ze moze Saxon jest tak troche podobny do Judasow ale dawno go slyszalem wiec moge sie mylic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...