Skocz do zawartości
peterpz

Zanim zapytasz o ZASILACZ lub jego NAPIĘCIA, sprawdź!

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem. Żartuje przcież ;) Nie zwróciłem po prostu uwagi na datę wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam problem : bede sprzedawal swojego TRACER 400W 4life hellfire Silencer , i kupowal jakiegos za ok. 150zł... zalezy mi na podkreceniu mojej gf 6600 asus`a (zmiana napiecia itd.) Mam jeszcze 2 dyski (200gb i 40gb), 1 nagrywarka i procek Athlon XP 1,8+. Ta PSU ktora mam teraz nie wytrzymuje kiedy zmienie biosa karty graficznej :(, 400W to za malo? czy raczej ta zasilka jest za dup....ta??

 

 

edit: co do tematu -> super.

Edytowane przez alall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie około 150 zł proponowałbym aerocoola 350 W :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzupelnic liste i zalozyc nowy watek gdzie nie bedzie zadnych wypowiedzi forumowiczow. Za zakladanie watkow typu jaki zasilacz wybrac dawac 10%. To tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uzupelnic liste i zalozyc nowy watek gdzie nie bedzie zadnych wypowiedzi forumowiczow. Za zakladanie watkow typu jaki zasilacz wybrac dawac 10%. To tyle :)

Do tego trza jakiegoś moda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do tego trza jakiegoś moda :E

Dokladnie ale jesli by jakis pomogl jaki by porzadek zapanowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma zasilaczy Chiefteca, chciałbym aby inni zobaczyli, że te zasiłki nie są wcale takie słabe jak inni uważają. ;)

Ja mam Chieftec (ATX-410-212)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu nie ma zasilaczy Chiefteca, chciałbym aby inni zobaczyli, że te zasiłki nie są wcale takie słabe jak inni uważają. ;)

Ja mam Chieftec (ATX-410-212)

No bo to mają być najlepsze propozycje w swojej cenie :P Zastanowię się nad tym Chieftecem bo wiem że się poprawili :)

 

W sumie popatrzcie jak mała wpadka może popsuć firmie reputację na dlugi czas. Przecież to raczej okres w którym Chiefteki sie sypaly był krótki i teraz jest lepiej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 230zł można dostać niegłupiego Chieftec'a 450W ;)

a za 140zł można dostać Silver Power'a 400W ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawny ten topik. pozniej niedtrudno bedzie trafic na posty, ze antec to chyba jakis syf, bo na liscie go nie ma :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widze, że ktoś wreszcie postanowił zrobić z tym porządek i bardzo dobrze :thumbup: , pozostaje ten wątek tylko przykleić a jak ktos ma dylemat to może tu umieścić swoje zapytania i będzie wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 500zl wrzucic Seasonic S12-500 ktory bije wszystkie zasilacze i dodac jakies antecki bequiety silverstony hipery bo ludzie bede myslec ze to jest syf, jak ktos tu wczesniej pisal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie jeszcze dodam:

1. Duzym, czerwonym fontem napisac, ze napiecia zasilacza mierzymi miernikiem nie Everestem; watek w stylu "NIECH KTOS SPRAWDZI MOJE NAPIECIA" i screen z Everesta do kosza i % dla autora

 

2. http://ilubek.republika.pl/wstemp.html wlaczenie zasilacza na sucho; na dole strony

 

3. @peterpz pamietasz watek o codim ? mozesz gdzies na koniec faq dac linka do niego :P

Edytowane przez Vo7oN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3. @peterpz pamietasz watek o codim ? mozesz gdzies na koniec faq dac linka do niego :P

Pamietam ale linka możecie mi rzucić jak macie pod ręką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądaja tu jakies modki w ogóle? Napiszcie do kogoś, żeby przykleił ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz do Vegi ale nie slucha :P Nie to nie :E Nie będe sie narzucał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że mają gdzieś to żeby utrzymać jakiś porządek na forum i zapobiec powtarzaniu się wątków? W razie czego, możemy sami sobie codziennie coś dopisywać, żeby topic nie leciał zbytnio w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...