Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mR.Sepi

Podkrecanie Celerona 1.7

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z was podkrecal kiedys ten procek a jesli tak to do jakich wartosci doszedl???

Wiem, ze procek niezbyt potezny ale jak na razie na nic lepszego mnie ni stac :( Ja narazie podkrecilem go do 1950 ( 17*115 ) i nie wiem na jak duzo moge sobie jeszcze pozwolic. Co do chlodzenia to jest to coolerek boksowy :D:D. A i wie ktos moze jaka powinna byc bezpieczna temperatura dla takiego proca.

 

Z gory dzieki i niech was Bozia w dzieciach wynagrodzi :D:D

albo w czym tam chcecie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej technologii jest ten procesor? To chyba jeszcze na rdzeniu Willamette bazuje zdaje się? Jeśli tak, to właśnie ok. 2 GHz kończą się jego możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  ok. 2 GHz kończą się jego możliwości

to sie jeszcze okaze :devil::P

 

A jeszcze jedna sprawa jest jakis program do mierzenia temperatury procka spod winzgrozy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puscilem kiedys swojego na 17x118, wszystko wygladalo dobrze ale jak zostawilem SETI wlaczone to okazalo sie ze raz na dzien albo dwa zdaza mu sie zrestartowac system, wiec teraz mam bezpieczne 1.87.

Normalna temp okolo 26-28st (grzebanie w sieci, emule i jeszcze kilka pierdol w tle), jak go porzadnie obciaze to dochodzi do 46-48

 

swoja droga to bardziej sie boje o mostek pn bo sciagnalem z niego wiatrak - strasznie halasowal - i zmienilem radiator na Zalmana i teraz stale ma okolo 39-40, pod obciazeniem dochodzi szybko do 46 - czy to bezpieczne?? ile powinien wytrzymac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  ok. 2 GHz kończą się jego możliwości

to sie jeszcze okaze :devil::P

 

A jeszcze jedna sprawa jest jakis program do mierzenia temperatury procka spod winzgrozy ??

 

ja uzywam SpeedFun'a

 

jak uda Ci sie wiecej z niego wyciagnac to sie pochwal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak uda Ci sie wiecej z niego wyciagnac to sie pochwal

Tego mozesz byc pewny :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...