Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maverickquantum

rozstaw srub w kole audi b4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi google (mój przyjaciel :red:) powiedziało, że 4x108...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki a do vento jaki ???????

 

Chyba 4x100...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Ja jednak ostatecznie wymieniłem tego Inno3D na MSi SuprimX, ale 3080  jakie krowiszcze, że trzeba było do tego jeszcze obudowę inną wstawić. No i narazie całość leci, uwaga, na 600W  od BQ. Ale jako że w planach i tak mam coś mocniejszego to chwilowo narzuciłem temu 3080 kaganiec na 1440p i 60 fps i złopie tyle papu co wcześniej 3070 od Inno3D, ale spadków na ultra już nie ma żadnych. No i kultura pracy. Na profilu silent nie słyszę jej zupełnie a temperatury ledwo do 60 stopni dochodzą.
    • Poradzi ktoś? Znajdę jakiś sensowny, cichy wentylator 14cm do zasilacza w dobrych pieniądzach, czyli nie kosztujący tyle co połowa nowego zasilacza? Powiedzmy sporo poniżej przysłowiowej stówy. Mam leciwego już Evo Blue 2.0 850W. Wentyl od dłuższego czasu zaczyna być już dość dobrze słyszalny. Siedzi tam Thermaltake TT-1425, DC 12V  0,39A. Jest tam jakieś RGB, dwa kolory niebieski i czerwony, więc ma dwie wtyczki, ale obejdę się bez podświetlania. Tak wygląda - https://elchapuzasinformatico.com/wp-content/uploads/2013/03/Thermaltake-Evo_Blue-2.0-850W-17.jpg
    • Nie dostanie to falownik hybrydowy podłączony do sieci 230V. Jeśli z paneli dostanie mniej albo wcale to resztę pobierze sobie z sieci.    
    • Auta w wielu przypadkach jeszcze będą jeździły gdzieś w świecie i to długo. Nawet te nowsze są w niektórych miejscach sprowadzane do samej mechaniki i jeżdżą dalej. Z aut sporo da się odzyskać, więc nie są dużym problemem. Gorzej ze znajdującą się w nich elektroniką i tapicerką.  Zgodzę się z tym, że działania powinny być prowadzone i tu i tam w przypadku Afryki, bo wiele krajów które zostały zaśmiecone przez kraje rozwinięte sobie z tym nie poradzi. Tylko że początkowo rozmawialiśmy o Indiach czy ogólnie Azji, a tam to już wygląda inaczej, bo tak jak Ghana, czy jakieś kraje Afrykańskie w niewielkim stopniu przystępują do globalnych porozumień klimatycznych, tak Indie czy Chiny w tych porozumieniach są znacznie bardziej aktywne i przystępują również np. do planów modernizacji i elektryfikacji transportu, zwiększenia udziału OZE itd. Dlatego tam już jest inny poziom. Problemem dalej pozostaje nadprodukcja wynikająca z chęci kreowania konsumpcjonizmu ponad stan i to musi się zmienić globalnie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...