Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

djbandzior

płyta ASROCK K7S8X FSB333 AGPX8 LAN za 170 zł

Rekomendowane odpowiedzi

opaca sie ja kupic? jesli tak to jakiego procka oferujecie do tej pytki i jak najlepiej go podkrecic?

poniewaz dysponuje kwota ok 500 zl ale musz zato kupic i procka i grafe doradzcie mi cos. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziac jakias uzywana plytke ew. drozsze ecs`a l7vta lub ecs`a kt600(fsb400) i thorton`a 2,0+ i go zmodowac ^^

 

w asrocku przewaznie ma okrojony do granic bios na sztywno no chyba ze wyedytujesz bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wymiotuje: żadnych ECSów ! Ja miałem ECSa i wieszał mi się komp po wchodzeniu na strony internetowe sprzedałem ją po tygodniu. Kumplowi ECS spalił się po dwóch dniach używania z GF3Ti he he he

Ecs to G.Ó.W.N.O

Olson a tobie gratuluje polecania takich shitów he he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahhaa jak mozna polecac ECSa i mowic ze jakas tam inna plyta ma okrojony bios :)

ECSy maja biosy zupelnie nieprzystosowane do overclockingu wiec jesli chcesz na nich cos pokrecic to albo zabawa mostakami albo szukanie biosow przygotowanych przez jakichs fanatykow

ASROCK blisko wspolpracuje z ASUSem wiec ich plyty sa calkiem spoko, mozna na nich lekko pokrecic, sa calkiem stabilne a co najwazniejsze tanie :) ECS ma tylko kilka udanych plyt - reszta to szmelc totalny i mozna sie lekko wkur... odnoszac je ciagle do serwisu

Plyta ktora wybrales djbandzior wyglada calkiem spoko, a juz na pewno jej cena

NIestety trudno ci sie bedzie zmiescic w 500 z plyta procem(Athlona mam na mysli) i jakas znosna grafa, ale kombinuj :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abe - powiedz mi bardzo proszę co to jest Casio FX100s na procesorze OKI M6712-03A ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydalo sie :D

buhahhahahahahha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ECS`y @ z tych serii co podalem sa OK`a. Sam mialem wczesniej k7vta3 v3 (kt333) i 0 problemow. Wyciagnolem na nim AXP 1,4ghz@1,8ghz ( 0,18u dead) i drutowanie nowszych niesprawialo problemoof. Tu systam instalowalem w przeciagu roku 2 razy:jak dostalem plytke i przy zmianie z GF@Radek.

 

ASRocka na KT333cf mialem no i super podzczas grania w CS`a system sie wywalal (3 razy zainstalowalem i mialem dosc!), a jakie cuda sie dzialy podzczas zgrywania z dysku @ dysk (sasiad nigdy juz nieprzyjdzie z dyskiem do mnie (muahahhahaha)).

Ustawienie na sztywno cmd@3 takiej wartosc nigdzie nieznajdziesz.

 

Moze ten konkretny model od ASRock`a byl zwalony ale ja dziekuje.

 

 

update:

a tu wyniki na mojim dawnym ecs`ie Radek9000np z oc i bez oc:

 

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6619634

http://service.futuremark.com/compare?2k1=6453567

 

7500 i 8500 tysiakoof

 

[Edytowane: 21/12/2003 przez Olson]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam ecs'a k7vta3 rev 6.0 i jest pod ogromnym wrażeniem tej płytki - przesiadłem się z msi kt7v bo spaliłem "kontrolre" diody hdd ;) i znajomy ze sklepu dał pożyczył mi ją na czas napprawy gwarancyjnej - wracając do tematu - kompz rock stable - przez 5 dni chodził non stop przy prawie 100% obciążeniu procka (seti)(i nie że po pięcu dniach się zawiesił - musiałem wziąść dysk do kumpla ;)) dotego podkęciłem na niej antka 1700+ na 11x166 - i działa bez problemu - co do biosu to nie ma porówania z msi. Fajną sprawą jest obsługa fsb 166 oficialnie - więc szybsze procki na nią włożysz. wydajnościowo też nie jest pragicznie. na msi 5300 3dmaków (2001se) a na niej 4900 (msi gf4mx440se na 300 core i 412 mem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie porządną płytę na KT600 (np Soltek albo MSI) i do tego Durona. Elegancko podkręcisz i wszystko będzie chodziło szybko, stabilnie i bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowniez mysle ze KT600 to dobry wybor i tak jak moj przedmowca radzi wez jakas tania ale sprawdzona firme - mialem 3 plyty MSI (wszystkie pod intela) i mnoge ci je szczerze polecic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...