Skocz do zawartości
Lypton

Tanie granie

Rekomendowane odpowiedzi

mam zniżke -50% na steam do Total War Warhammer 2. Jak ktoś chętny to pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyda sie :)

to wyślij na PW swój steam to jak wróce do domu to ci oddam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last Day of June free na Epic.

 

 

 

Swoją droga nieźle się wbili z datą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Evil Within dużo lepszy, no ale za 13 zł to i tego Condemned warto kupić jak ktoś nie grał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w to, naprawdę spoko gierka. Jak ktoś lubi takie mroczne klimaty, aby odstresować się po pracy lub szkole to na pewno przypadnie mu to do gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej najniższej cenie mozna kupić sobie AC Oddysey?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według gg.deals za stówkę na gameplanet.uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GOGu promocje na gry 2K i Ubi$oftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię kod do gry (kod dodawany do grafik GTX należy aktywować na stronie Nvidii) Shadow of Tomb Raider na klucz do Blood Bowl 2 LE, ewentualnie skiny do CS:GO.

Edytowane przez tbs1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne tytuły do zgarnięcia za darmo w Epic Games Store to Moonlighter i This War of Mine. Będą one dostępne od 25 lipca do 1 sierpnia. Nieźle. Ale konta i tak nie chce mi się tam zakładać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą tam rozdawać dowolną ilość gierek, ja tam konta nie założę dla zasady :f. Podobnie mam z ubi - uplay nie mam i nie zamierzam, mimo, że parę ciekawych gierek przez to mnie ominęło, ale pluję na tę firemkę za całokształt :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą tam rozdawać dowolną ilość gierek, ja tam konta nie założę dla zasady :f.

Jakie to zasady, jeśli można...?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej, że mocno nie zgadzam się z ich perfidną polityką. Skutek ich wojenki ze steam jest taki, że w wiele gier które miałem na oku, zagram rok później, a w niektóre pewnie wcale. Więcej w tym temacie nic nie mam do dodania.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej, że mocno nie zgadzam się z ich perfidną polityką. Skutek ich wojenki ze steam jest taki, że w wiele gier które miałem na oku, zagram rok później, a w niektóre pewnie wcale.

Ale to raczej kwestia Twoich wyborów i Twoich decyzji, a nie "perfidnej polityki" (?).

Spierał się nie będą. Każdy robi, co uważa za stosowne.

Bez urazy, ale to (i tego typu twierdzenia) zalatują mi:

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkupowanie niezależnych gier na wyłączność to jest gówniana praktyka.

Mam konto bo się na Metro skusiłem. Nie powiem, że już w nic tam nie zagram bo może wyjść coś w co zagrać będę chciał bardzo. Mimo to jeśli mają zamiar kontynuować swoje działania to życzę im jak najgorzej.

 

A darmówki i tak mam gdzieś bo z tego co widziałem 90% gier które do tej pory dali od dawna już mam. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkupowanie niezależnych gier na wyłączność to jest gówniana praktyka.

Zupełnie nie ogarniam takiego stanowiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie ogarniam takiego stanowiska.

Nie każdy chce mieć zainstalowanych kilka platform do gier i rozdrabniać się na Steam, Origin, Uplay, Bethesda, Epic i inne. Kupowanie czegoś na wyłączność przez jedną firmę psuje rynek. Co tu nie jest do ogarnięcia ? To samo dzieje się na rynku platform streamingowych, im ich więcej tym więcej materiałów na wyłączność i więcej abonamentów do kupienia. Dla firm OK, dla zjadacza treści nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy chce mieć zainstalowanych kilka platform do gier i rozdrabniać się na Steam, Origin, Uplay, Bethesda, Epic i inne.

A bez owego nieszczęsnego EPIC ile masz ich do tej pory?

Ja miałem Battle.net, GOG, Origin, Steam, Uplay... i nie przeszkadzało (?). Pewnie na starcie przeszkadzało - tylko, czy ktoś mnie pytał, czy sobie ich życzę? Też nie pytał. Kwestia wyboru / decyzji. 

Teraz jeden luncher więcej i dramat dla ziemi (?)

 

Wszystkie lunchery "na co dzień" mam wygaszone offline i nieaktywne.

Gram = 1 klik w luncher i po "dramacie". 

Jedyne co mogę zarzucić EPICowi, to nie wyłączność a gównianą użyteczność (bo ma tyle w zawartości, co nic, ale dajmy szanse, Steam też nie był gigantem na starcie).

Kupowanie czegoś na wyłączność przez jedną firmę psuje rynek. Co tu nie jest do ogarnięcia ?

W jaki sposób psuje rynek? Odkąd wyłączność czegokolwiek gdziekolwiek jest zła?

Wyłączność otacza nas na wszelkich polach, jest obecna od zawsze i jakoś nie ma z tym problemu.

Serio? Wyłączność w formie cyfrowej robi komukolwiek problem / różnicę?

Wyłączność na produkty mają nawet goowniane markety - i tu mógłbym zrozumieć żal klientów (choć też rozumiem / pojmuję to ze strony biznesowej).

Bo czym innym jest przejęcie nagle na wyłączność ulubionego piwa, albo żelków Lidla przez Kaufland lub inną Biedronkę, bo kupuję je codziennie, i co ważne - w mojej wiosce jest tylko Lidl. 

Nie ma Biedronki ani Kauflandu. Wiec w tym wypadku mam "prawdziwy kłopot". Odcina się mnie od produktu. Fizycznie go pozbawia (i choć to skurwysyńskie zagranie - nadal rozumiem istotę zagrywki - chcesz ten produkt - kupuj u nas). I gdybym hipotetycznie wszystko kupował siecią (jak teraz gry), każdą śmietanę i każdą bułkę, którą dostarczał by mi kurier - miałbym to gdzieś, jakiej apki (Kauflandu czy Lidla) muszę użyć, by mi te piwo dostarczono pod drzwi.  Byle do mnie trafiło. Ta sama "robota". Gorzej, gdy wzięcie czegoś na wyłączność zupełnie mnie od tego produktu odcina i nie mam możliwości dostania go wcale.

 

Przecież po EPIC pojawi się Srepix i NETFLICgamepic. Taki czas. 

Na kolejne powstające też będziemy się "obrażać", bo nie chce mi się w kolejny luncher kliknąć?

Można. Kwestia wyboru. Ale nie róbmy z tego aj waj.

 

A obecne TV?

Nie irytuje Cię, żeby obejrzeć grę o tron musisz mieć HBO (HBO GO), a dobry serial = NETFILXa, inne "na wyłączność" (do niedawna) = Show Max, a seriale TVN = PLAYER?

Że na Eleven Sport obejrzysz ligę X, a na EuroSport - już tylko ligę Z?

 

Czy to nie jest identyczna sytuacja? 

Wyłączność kogoś na coś? I co? Hejt?

Jakoś go nie widzę (przynajmniej szczególnie się z tym nie spotkałem). 

Odbiera się to jako paletę produktów danej platformy + decyzja klienta na co się decyduje (+ zachęcanie właśnie produktem na wyłączność).

Każdy sobie decyduje, co chce mieć (ja miałem wszystkie te platformy - bo tak zdecydowałem) i przez myśl mi nie przyszło, że ktokolwiek z nich gra nie fair (po prostu konkurencja, prawo rynku, mechanizmy marketingowe), że psuje innym rynek, że nie życzę sobie mieć tylu platform (a kto mnie zmusza?) i że nie będę używał. Wszystko opiera się na posadzeniu doopy w tym samym fotelu, czy kanapie. Takim samym klik w jakąś ikonę na SmarTV czy kompie (oprócz opłat abonamentowych w wypadku płatnych platform oczywiście - i tu jest powód do lamentu - chcesz mieć wszystko = płacisz razy kilka - a i tak płaczu nie ma - kwestia decyzji).

Nie jestem ani fanem EPIC, ani jego przeciwnikiem.

Szczerze, to całkowicie mi on "lata".

 

Bardziej wkurza mnie sapanie na tę właśnie platformę, gdy każdy z nas i tak ma już 5 innych (a kolejne, to tylko kwestia czasu).

Jęczenie o psuciu rynku przez wyłączność, gdy od zawsze LIDLE i Biedronki miały "swoje" produkty, Cyfrowy Polsat i NC+ oferują swoje, HBO, Netflixy, ShowMaxy i inne gwałcą mnie złożonością kombinacji swoich ofert. I... tylko i nagle EPIC jest be.

Wyłączność na produkt = novum!?! scratchhead.gif 

Larum i zgrzytanie zębów ?! 

Bez sensu...

Tego tylko nie ogarniam.

Braku obiektywizmu.  

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak konkurencji cenowej ? Myślisz, że dlaczego Szwedzi płyną codziennie promem na Litwę po alko ? Bo u nich jedna sieć ma wyłączność na alko wysokoprocentowe. Kolega jest fanem praktyk monopolistycznych ? Nie oglądam TV właśnie ze względu na to, że mecz X jest w Polszmacie, a mecz Y jest w Rurociągu +. Nie kupuję Netflixa, HBO etc. tylko premkę na Fili bo tam mam zbiór wszystkiego w jednym miejscu i w lepszej cenie.

Edytowane przez tbs1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steam kosmiczna wyprzedaż z okazji 50 rocznicy lądowania Apollo 11 na Księżycu, kupiłem AvP 2010.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak konkurencji cenowej ? Kolega jest fanem praktyk monopolistycznych ?

Nikt nie podnosił tematu cen, tylko ilości platform, niewygody, kilku luncherów.

Nie. Nie jestem fanem praktyk monopolistycznych, dopóki są tylko "gadką o niczym" i "bezwartościowym argumentem" - słowem bez pokrycia.

Monopol jest wtedy, gdy ktoś osiągnął wyłączność na coś i przez to dyktuje SWOJE, jedyne, najczęściej NIEZDROWO ZAWYŻONE ceny.

Póki na EPIC będę widział jeden tytuł (polecam zerknąć) za 70 zł i ten dokładnie sam tytuł na cacanym i kochanym STEAMie za... 199 zł - będę gadki o monopolu EPICA, zawyżaniu cen, itd. wkładał między bajki.

Zwykłe paplanie dla paplania - powtarzanie oklepanych formułek gdzieś zasłyszanych.

 

Myślisz, że dlaczego Szwedzi płyną codziennie promem na Litwę po alko ? Bo u nich jedna sieć ma wyłączność na alko wysokoprocentowe.

Dobrze wiedzieć, bo myślałem, że "cebula" to domena Polaków. 

Rozumiem, że usiłujesz mi tym przykładem udowodnić, że działania monopolistyczne ichniego rządu spowodowało, że pracującego Szweda nie stać na napicie się gorzały we własnym kraju? 

Serio? Dla mnie to po prostu nasze wydanie "cebuli".

 

Mieszkam na Dolnym Śląsku. Mam kumpli, którzy jeździli do Czech po piwo, tylko dlatego, że było tam taniej. 

Nie dlatego, że piwa u nas nie było. Było go tyle co i teraz. 100 gatunkow i uginające się póły. 

Żaden monopol na browar. Normalne, pragmatyczne zachowanie. 

Jeżeli można coś kupić taniej nieopodal - robi się to. Tylko nie widzę związku z EPIC, "monopolem", itd.

Polecam pierwszy z brzegu art (żeby czasu nie marnować - najlepiej ostatni jego akapit - PODSUMOWUJĄC ).

Jeżeli Szweda nie stać na gorzałę, to my Polacy powinniśmy być abstynentami.

 

Nie oglądam TV właśnie ze względu na to, że mecz X jest w Polszmacie, a mecz Y jest w Rurociągu +. Nie kupuję Netflixa, HBO etc.

Ale raczej nie udzielasz się na serwisach i forach TV hejtując ich monopolistyczne zachowania (?)

Raczej uznajesz to za normę "tego świata" i... nie korzystasz po prostu.

 

tylko premkę na Fili bo tam mam zbiór wszystkiego w jednym miejscu i w lepszej cenie.

A. No tak! Nie pomyślałem! scratchhead.gif

Mogę więc jako alternatywę polecić kilka podobnych serwisów branży growej - torrent (1 SMS) i też ma się wszystko w jednym miejscu i w lepszej cenie.

Mam nadzieje, że te ostatnie zdanie, to był żart z Twojej strony, nie argument - bo jeżeli nie, to płetwy mi opadły.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...