Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OLO_2306

Jak zrobic w telefonie komorkowym numer zastrzezony?

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o pomoc jak uczynic zeby odbiorca nie wiedzial kto do niego dzwoni??...chodzi o tel. N7610i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie da raczej , gorzej w Erze , ja mam i nie da sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też sie ostatnio o to pytałem i dostałem odpowiedź że na stronie Plusa jest to napisane jak to sie robi byłem tam szukałem i nic nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz #31# i potem numer do ktorego chcesz zadzwonic.o ile dobrze pamietam to tak to sie robilo :) przynajmniej u mnie w orange to dziala ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w na stronce w orange sobię uaktywniłem usługę i mogę to zmieniać z poziomu telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sie da raczej , gorzej w Erze , ja mam i nie da sie

 

w erze dzwonisz na BOA lub przed nuemrem wpsiujesz kod ;)

 

co do Plsua jesli to mix to mozesz zmienic w telefonie przez ukrywanie ID...nie jestem pewien czy tak da sie w abo, jesli nei musisz zadzwonic np do salonu i sie dopytac, najlepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do BOA i ładnie poproś pania zza telefonu i będziesz miał do wyboru trzy opcje. Stale ukryty numer telefonu, Stale widoczny numer telefonu i Regulowany z poziomu aparatu telefonicznego. Po 15 min masz zastrzezony numer na stale albo regulowalnie ( jest takie słowo :D?) , Jak bedziesz chcial regulowac to wpisujesz #31# przed numerem telefonu abonenta i dzwonisz na zastrzezonym, tak to tylko w Erze. W plusie jak mialem bardzo stara karte (ponad 5 letnia) mialem taką opcje w telefonie "Ukrywaj numer telefonu" i moglem sobie z poziomu telefon regulowac na stale . Najlepiej zadzwon do operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N7610i

a jest taki telefon w ogole? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jest taki telefon w ogole? :P

7610i5ru.jpg

 

bez znaczenia

no raczej jest znaczenie...poniewaz jak to tam ktos powiedzial #31# przed numerem to nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdź w ustawienia połączeń. Tam znajdź Wysyłaj Mój ID. Daj na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdź w ustawienia połączeń. Tam znajdź Wysyłaj Mój ID. Daj na NIE.

nie dziala ... :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to sie da raczej , gorzej w Erze , ja mam i nie da sie

łahaha... wolne żarty chyba :)

Wchodzisz do I-BOA i tam ladnie ustawiasz zastrzezenie numeru :> Nie widze w czym problem... ja juz od dawna mam prywatny zastrzezony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łahaha... wolne żarty chyba :)

Wchodzisz do I-BOA i tam ladnie ustawiasz zastrzezenie numeru :> Nie widze w czym problem... ja juz od dawna mam prywatny zastrzezony.

gdzie to I-BOA...wytłumacz ktos konkretniej??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko... zleję się zaraz... Nikt nie potrafi wytłumaczyć mu tego łopatologicznie?

 

Po pierwsze, to co chcesz zrobić to nie jest zastrzeżenie numeru tylko ukrywanie. Zastrzeżenie jest wtedy gdy Twojego nr nie podają w biurze numerów...

 

Jeśli chcesz mieć możliwość wyboru kiedy pokazywać, a kiedy nie:

1. Dzwonisz do Era BOA 602900000

2. Wybierasz opcje "połącz mnie z konsultantem" (taryfy biznesowe mają za free :E )

3. Mówisz, że chcesz ukrywać swój numer z możliwością sterowania z pozycji telefonu

4. Wchodzisz w ustawienia telefonu, szukasz "Pokazuj mój numer lub Pokazuj moje ID" i wybierasz "NIE"

5. Czy to takie skomplikowane :hmm:

 

@Pisarz: Na I-BOA (Internetowe /samoobsługowe/ Biuro Obsługi Abonenta) to Ty możesz sobie ukryć, ale nie będziesz mógł sterować z pozycji telefonu (jedynie całkowicie lub z możliwością wpisywania kodów przed numerem)...

 

Jeśli zawsze chcesz ukrywać swój numer:

1. Wchodzisz na www.iboa.pl

2. Wpisujesz swój nr telefonu i erakod (standardowo cztery ostatnie cyfry kodu PUK)

3. Dostajesz sms'a z hasłem jednorazowym i wpisujesz w odpowiednie pole

4. W menu po lewej stronie wybierasz "Usługi telefoniczne => Ukrywanie numeru => CLIR - Stałe ukrywanie => Zastosuj"

5. Czy to takie trudne :hmm:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam plusa dla przypomnienia...a ty mi cos o erze....to nie ma roznicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz w ustawienia połączeń w telefonie i tam powinno byc "Mój ID ma byc wysylany" lub cos w tym stylu. jeżeli chcesz tylko na chwile dzwoniąc do jednej osoby to przed nr wprowadzasz taki kod #31#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wejdz w ustawienia połączeń w telefonie i tam powinno byc "Mój ID ma byc wysylany" lub cos w tym stylu. jeżeli chcesz tylko na chwile dzwoniąc do jednej osoby to przed nr wprowadzasz taki kod #31#

powtarzam ze nie działa to w plusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli abo to radze sie przejsc do salonu najblizszego...i skonczyc zawracac gitare, jakbys chcial wylaczyc to bys juz poszedl do tego salonu lub zadzwonil na biuro obslugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...