Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

filip666

Który telefon wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

SAMSUNG x660

SIEMENS ME75

SIEMENS M 65

SIEMENS SX 1????????????????????????????? ktory z nich??? wszystkie mam za 49 zika oprocz SX1 mam go za zeta:D z gory dzieki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana działu

 

Proszę nie pisać tytułów tematów z Caps-Lock'iem oraz troszkę konkretniej określać ich treść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemensa Sx1 Ma symbiana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego ,ze Siemens Sx1 to shit... w tym przypadku jednak go polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzywalem przez 2 dni i mi wystaczy chce sie cosik zrobic jedna reka to jest masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki bierzesz abonament, bo moze sa jakies fajniejsze telefony, bo z tych to samsung jest najlepszy, bo siemensy to jedno wielkie gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale sx1 jest inny niz typowe siemensy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIebierz SX1 czesto pada klawiatura i strasznie sie wiesza wkoncu SIEMENS :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sx1 jest inny niz typowe siemensy :)

gorszy? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smieszni jestescie :/ z tych wymienionych only sx1 i nie ma innej opcji i nie slucha sie ludzi ktorzy maja taka wizje " kazdy siemens to gowno" naprawde smieszni jestescie i zapewne posiadacie NOKIE ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
smieszni jestescie :/ z tych wymienionych only sx1 i nie ma innej opcji i nie slucha sie ludzi ktorzy maja taka wizje " kazdy siemens to gowno" naprawde smieszni jestescie i zapewne posiadacie NOKIE ;D

Ja mam Motorole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIebierz SX1 czesto pada klawiatura i strasznie sie wiesza wkoncu SIEMENS :E

 

uzywalem przez 2 dni i mi wystaczy chce sie cosik zrobic jedna reka to jest masakra

 

... bo siemensy to jedno wielkie gowno ...

 

 

 

100% racji :).

 

Jedyne co z tego bym Ci polecał to ME75. Gdybys na tą listę dodał SL75 to wybór byłby prosty :) .Ale to nie ten przedział cenowy :). To jedyny Siemens ( oprócz SL45i ), który mnie oczarował i jest według mnie udanym modelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam ze siemensy sa do bani ale sx1 to akurat jest wyjatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sx1.....symbian, wiec opr sie nie tnie jak to w siemensach

nie tnie sie? łahaha... to kup sobie SX1 i pozniej pogadamy. Ja oraz kilku innych userów miało SXa wiec wiemy dobrze co to za wytwór jest :>

 

smieszni jestescie :/ z tych wymienionych only sx1 i nie ma innej opcji i nie slucha sie ludzi ktorzy maja taka wizje " kazdy siemens to gowno" naprawde smieszni jestescie i zapewne posiadacie NOKIE ;D
sory, ale SX mimo wszystko to jeden wielki niewypał. Jesli go nie miałes, to nie ma o czym dyskutowac.

 

 

ja tez uwazam ze siemensy sa do bani ale sx1 to akurat jest wyjatek :)

no wyjątek, jest jeszcze bardziej do bani :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nie tnie sie.Kazda koma z symbianem zacznie mulic czy tam zacinac sie jak sie nawali "scierwa"(jakis programow niewiadomego pochodzenia) a nawet jesli to zawsze sobie mozna podkrecic procka :)(ciekawe ktora nokia z symbianem daje taka mozliwosc?:P)

 

2.Mam SX1 i nie uwazam tego telefonu za niewypal w tej kategorii cenowej mamy do wyboru np. nokie 6600 (w porownaniu do sx1: brak radia,brak mp3(i nie mowcie mi tu o jakies smiesznej emulacji w mono :))brak wyciagania kart "na goraco"brak patchow,jedyne jej plusy to normalna klawiaturka(chociaz ta z sx1 jesli sie do niej przyzwyczai moze byc tak samo dobra ja jakos nie mam z nia problemow)i nowszy symbian(sx1:v.6.1 a nokia v7)na ktorego ta nokia i tak ma za slabego proca i zamula (tak to ona muli a nie sx1),e398(mialem wczesniej fajny fonik ale bardziej odpowiada mi sx1)i inne komy.Jedyna ktora wedlug mnie liczy sie i moze "podskoczyc"sx w tym przedziale jest spv c500 ale windows jakos mnie nie oczarowal i wolalem sxa ale spv sam w sobie br dobry kom.

 

3.wyjatek potwierdza regule i jesli chodzi o sx1 wlasnie tak jest.Bezapelacyjnie najbardziej zaawansowany telefon siemensa (mimo ze sam nie uwazam firmy jak i telefonow tej marki za gowna)

 

tyle odemnie mysle ze moze to otworzy niektorym oczy i przestana wreszcie gadac "siemens to gowno" albo "sx1 to gowno bo to siemens"

 

aha l00knijcie na www.sx1.pl i tam dowiedzie sie co mozna zrobic z tym "gownem" :D

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

tylko i wylacznie sposrod tych fonow samsung

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nawet jesli to zawsze sobie mozna podkrecic procka :)(ciekawe ktora nokia z symbianem daje taka mozliwosc?:P)

a po co podkrecac procka?zeby bateria mniej trzymala? a jakos moja nokia 6600 mi az tak nie muli mimo ze mam wgranych 30 sztuk "scierwa"... A o tym ze sx1 to gowno swiadczy chociazby to, ze siemens nie zrobil nastepcy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zorbil nastepcy bo go tajwanczycy [ benq ] kupili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...