Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Creat

Transfery, Transfery!

Rekomendowane odpowiedzi

Żygadło do Skry? Może tak, może nie - JSW zainteresuje się nim na pewno. Z mojego obozu narazie kompletna cisza, mam nadzieję, że nie cisza przed burzą. Po 10 latach zmieniono prezesa, a jak to się odbije na sytuacji klubu, zobaczymy.

 

Co do transferów, to Chudik przeszedł z Wrocławia do Warszawy. Jest to z pewnością spore wzmocnienie dla Politechniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chudik to jest cien zawodnika sprzed 2 sezonow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co wy na TO

No jak to co? Od dobrych kilku tygodni się o tym mówi. Zapowiada się fantastyczne wzmocnienie dla Częstochowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co wy na TO

sie u was "Ameryka" robi ;)

Jak już powiedziała Iranka, niezłe wzomcnienie dla Częstochowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogole to bezsensowna jest ta decyzja pzps o rozpoczeciu sezonu w grudniu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to bezsensowna jest ta decyzja pzps o rozpoczeciu sezonu w grudniu....

Z prawdopodobnych przyczyn prywatnych jest mi to osobiście na rękę.

 

Mam nadzieję, że nasza reprezentacja na tym zyska. O medal będzie masakrycznie trudno, ale można się połudzić, jak zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Winiarski w Dynamo Moskwa :P :P

nie pytajcie skad wiem bo nie powiem :P - a tak w ogole to bral dzisiaj slub w Czestochowie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczoraj brał ślub, a w poniedziałek jadą z Wlazłymi do Egiptu. To się nazywa życie.

 

Dinamo? Zwyciężyli w tym roku Superligę, wygrali z Lokomotivem piąty, decydujący mecz - to bez wątpienia znakomita drużyna. Na sieci nie pojawia się informacja o propozycji z Moskwy, ale za to z Iskry Odincowo. No, ale mimo wszystko może Twoja plotka jest lepsza.

Moim zdaniem powinien wyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie plotka to prawda ;)

 

a u nas szykuje sie tzw. dream team... przyjda zawodnicy klasy swiatowej [a nie emeryci w postaci plamena...] po prostu w tym roku na nas MA nie byc mocnych ;) ale nazwiska poznacie za kilka tygodni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie plotka to prawda ;)

 

a u nas szykuje sie tzw. dream team... przyjda zawodnicy klasy swiatowej [a nie emeryci w postaci plamena...] po prostu w tym roku na nas MA nie byc mocnych ;) ale nazwiska poznacie za kilka tygodni :P

słyszałam już plotki na ten temat :P zobaczymym co to będą za "gwiazdki" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a u nas szykuje sie tzw. dream team... przyjda zawodnicy klasy swiatowej [a nie emeryci w postaci plamena...] po prostu w tym roku na nas MA nie byc mocnych ;) ale nazwiska poznacie za kilka tygodni :P

Teraz też nie miało być mocnych :E

Szczerze mówiąc mogłeś sobie darować to w nawiasie, bo trzeci zapowiadany Amerykaniec jest bodaj ledwo o trzy lata młodszy od Plamena i raczej nie jest tak utytułowanym zawodnikiem.

Jakby nie było, liga może na tym tylko zyskać, więc życzę wszystkim dobrych i ciekawych transferów - u mnie wciąż bez ploteczek, strach się bać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Jednak Riley Salmon podpisał kontrakt z AZS Częstochowa. Moim zdaniem to bardzo dobre posunięcie ze strony tej drużyny.

 

Wlazły zostaje w Bełchatowie, więc tak jak przewidywałam, opóźni się jego kariera zagraniczna. Winiarski ciągle oficjalnej decyzji nie podjął, ale moim zdaniem powinien opuścić Skrę i dać sobie szansę gry w silniejszej lidze. Kontrakt przedłużył Maciek Dobrowolski, więc nici z jego domniemywanej podróży do Olsztyna. Ciekawe, czy doprowadzą do końca rozmowy z Ivanovem - jeśli tak, to na środku bloku Skry straszył będzie wielkolud, 210 cm :E

 

Generalnie, sytuacja zaczyna się powolutku klarować, a w JSW wciąż cisza. Wiadomo, kto zostanie, ale zupełnie nie wiadomo, kto przyjdzie. No i jeszcze Plamen się nie zdecydował, ale jakoś bardzo bym na niego niestety nie liczyła.

 

W naszej lidze za to kolejni Czesi - zasilą szeregi Jadaru, zeszły sezon grali w drużynie z Wiednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy doprowadzą do końca rozmowy z Ivanovem - jeśli tak, to na środku bloku Skry straszył będzie wielkolud, 210 cm :E

A więc wielkolud "będzie straszył" na naszych polskich parkietach - już wiadomo, że jest graczem Bełchatowskiej Skry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocik w Jadarze Radom...:P a do nas wraca prawdopodobnie Kokocinski na...atak :P

mamy prawdopodobnie Stelmacha :P

sie zdziwicie mocno jaki Polak przyjdzie do nas z pewnego POLSKIEGO klubu...:P [byc moze] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mamy prawdopodobnie Stelmacha :P

I co, Oczko na wypożyczenie będziecie chcieli komuś spylić?

sie zdziwicie mocno jaki Polak przyjdzie do nas z pewnego POLSKIEGO klubu...:P [byc moze] :P

Nie mogę się doczekać. Zdziwię się "mocno" jak będzie to ktoś z JSW, transfer do was z nnej strony aż tak mnie grzać nie będzie :E

 

Ps. Creat, Twoja PM-ka sprzed paru dni okazała się mocno nietrafiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kocik w Jadarze Radom...:P a do nas wraca prawdopodobnie Kokocinski na...atak :P

Kokociński zostaje w Radomiu, podpisał już kontrakt.

 

Kocik podobno omawia ostatnie szczegóły swojego kontraktu.

 

Działacze są również zainteresowani Adrianem Patuchą, tylko nie wiem czy ich na niego stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to z Koko to oficjalne info z Radomia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wedlug poloficjalnych informacji dzisiaj Robert Szczerbaniuk podpisze kontrakt z AZS Częstochowa" :D:D:D Szykuje sie naprawde mocna ekipa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to z Koko to oficjalne info z Radomia?

Tak, oficjalne, zresztą Kocik też już podpisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, narazie tylko Czewa szaleje z transferami - "kto pierwszy, ten lepszy". Skład tam klaruje się bardzo, bardzo silny. I właśnie przeczytałam, że Gościniakowi podziękowano za pracę.

 

Bąku też jednak w Olsztynie przedłuża kontrakt, więc z wielkiej chmury mały deszcz i tak naprawdę trzon tamtejszej drużyny zostaje. Pewnie ich kibice odetchnęli z ulgą. A mnie tylko ciekawi, gdzie Siebeck trafi, bo ja bardzo lubię oglądać jego grę, bardzo.

 

Czekam na plotki z mojego źródła w Jastrzębiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie tylko ciekawi, gdzie Siebeck trafi, bo ja bardzo lubię oglądać jego grę, bardzo.

Ponoć w swoich szeregach bardzo chciałaby go mieć warszawska politechnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiemy do jakiego klubu odchodzi Agata Mróz jest to hiszpańska Grupo 2002 Murcia, natomiast BKS już podpisał umowę z grającą w zeszłym sezonie w Muszyniance Moniką Smak :)

 

A tak wogóle to karuzela transferowa "w kobiecej siatkówce" rozkręciła się na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponoć w swoich szeregach bardzo chciałaby go mieć warszawska politechnika.

Tak, Politechnika się nim interesuje, ale jak wiemy, od zainteresowania do podpisania kontraktu droga daleka. Jedno jest pewne, że Siebeck chce grać w pierwszej szóstce, a nie kolejny rok grzać ławę.

 

Plamen jest ciągle zainteresowany grą w Jastrzębiu, ale swoje warunki postawił i ponoć wcale nie rozchodzi się o pieniądze. Przede wszystkim chce wiedzieć, kto będzie trenerem (oby Bosek) i zachęca do sprowadzenia wspominanego wielokrotnie Zhekova na rozegranie (szóstkowy gracz reprezentacji Bułgarii).

 

Co do Agatki Mróz, to już tak naprawdę od dawna wiadomo, że wybiera się do Hiszpanii. Jakiś czas temu czytałam z nią wywiad i szczerze mówiąc źle go odebrałam - dziennikarz zapytał, za czym będzie tęsknić w Bielsku, czego będzie jej brakowało, a ona na to, że... niczego. Że nic jej tam nie trzyma. Jakoś tak dziwnie - nie oczekuję przywiązania i niewiadomo czego, ale mimo wszystko powiało chłodem. Co do samej drużyny, do której się wybiera, to ponoć szykuje się tam bardzo porządny skład. Wystarczy wymienić choćby Amerykankę Nancy Metcalf na ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...