Forum PCLab.pl: Transfery, Transfery! - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (37 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Transfery, Transfery! o zmianach klubow przez zawodnikow... Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Creat 

• to be kurczę or not to be
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 13:15

Troche wczesnie na taki temat, ale juz teraz duzo sie mowi o tym kto, gdzie i za ile bedzie gral. Mysle, ze watek nie bedzie stal pusty ;)

#2 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• Nieuzależniona od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:00

Sezon ligowy się skończył, więc teraz kolejny gorący okres, czyli transfery właśnie. Pusto tu na pewno nie będzie, bo informacji coraz więcej z różnych stron napływa, a poza tym, wiele z nich budzi emocje. W ogóle, strasznie to rozbudowany temat, więc będzie dużo pisania :E Od razu zaznaczam, że większość informacji to tylko przypuszczenia.

Skra: najgłośniej o Wlazłym i Winiarskim. O tyle, o ile ten pierwszy chyba jednak zostanie jeszcze na kolejny sezon w drużynie (a już wokół tego wszystkiego straszna afera), o tyle ten drugi daje wyraźne znaki, że chce skorzystać z propozycji włoskiej. Trudno oszacować, co będzie dla każdego z nich lepsze. Stelmachowie zostają, o Igle cicho, więc pewne też.

Jastrzębie: Zostaje Bednaruk, wyjeżdża Laurila - na jego miejsce klub szuka już nowego rozgrywającego, którym być może zostałby Łukasz Żygadło. Kadziewicz zostaje w klubie na pewno, Pliński także z bardzo dużym prawdopodobieństwem. Szymański wciąż na ataku. Największą niewiadomą jest oczywiście Plamen, który pewnie do ostatnie chwili będzie czekał na wybranie najkorzystniejszej oferty - a takowe ma już z czołowych światowych lig. Krążą suchy o możliwości jego przejścia do Skry, ale tu w klubie bardzo liczy się na to, że uda się go skusić, by pozostał w Jastrzębiu. Stefanov już jakiś czas temu mówił o zakończeniu kariery i nie zdziwię się, jeśli nie rozpocznie u nas kolejnego sezonu. Michalczyk cały sezon przesiedział na ławie i trudo powiedzieć, co z jego umową. Jeśli zostanie, musi być zdrowy. No i Wika - możliwe jest jego wypożyczene lub przejście do nieco słabszego klubu PLS, w którym mógłby występować w pierwszej szóstce. Rusek zostaje na pewno, o Terleckim nic nie wiem. No i z wypożyczenia do PKE wróci chyba Paweł Siezieniewski. Generalnie szykuje się nowy rozgrywający i zapewne ktoś na przyjęcie.

Olsztyn: spore rewolucje. Mówi się o wyjeździe do Rosji Zagumnego i Gruszki. Bąkiewicz i Nowak kierują się ponoć w stronę Częstochowy. Grzyb chyba dogadał się z zarządem i zostanie w klubie. Papke także ma zostać w drużynie. Nie mam jeszcze zbyt wielu informacji, poza tymi, że drużyna będzie gruntownie przebudowana. Ponoć Siebeck'iem interesowała się Resovia.

Czewa: tu najlepiej wypowie się Creat. Ja informacje mam takie, że w klubie zostają Gierczyński, Billings i Eatherton oraz oboje rozgrywający. Jurkiewicz out, Gacek zostaje. Prawdopodobny kontrakt z przyjmującym reprezentacji USA Salmonem, McKienziemu mówimy papa.

Zapraszam z wszelkimi ploteczkami! :E :D

#3 Użytkownik jest niedostępny   zgredka 

• Dzień bez uśmiechu to dzień stracony
  • PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:05

Widzę, że się nieco rozpisałaś :E
Co do informacji, które podałaś ja mam jedną nieco inną :P Podobno Kadziewicz myśli o powrocie do Olsztyna i tamtejszy klub o niego bardzo zabiega - ile w tym prawdy, a ile plotki - pewnie niebawem się przekonamy :E

#4 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:19

Zobacz postzgredka, o 26 kwietnia 2006, 18:05, napisał(a):

Widzę, że się nieco rozpisałaś :E

Informacji dużo, a i temat ciekawy :)

Zobacz postzgredka, o 26 kwietnia 2006, 18:05, napisał(a):

Co do informacji, które podałaś ja mam jedną nieco inną :P Podobno Kadziewicz myśli o powrocie do Olsztyna i tamtejszy klub o niego bardzo zabiega - ile w tym prawdy, a ile plotki - pewnie niebawem się przekonamy :E

To już raczej przestarzała sprawa. Owszem, Olsztyn się o niego starał, ale Łukasz chwali sobie grę w JSW i chciał tu zostać (ma zresztą kontrakt). Obecnie jest na etapie szukania mieszkania w Żorach dla siebie, swojej żony i małej Amelki - czy muszę coś jeszcze dodawać? ;)

#5 Użytkownik jest niedostępny   zgredka 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:22

Zobacz postIranek, o 26 kwietnia 2006, 18:19, napisał(a):

To już raczej przestarzała sprawa. Owszem, Olsztyn się o niego starał, ale Łukasz chwali sobie grę w JSW i chciał tu zostać (ma zresztą kontrakt).

Ja tą ploteczkę posłyszałam wczoraj - więc jeszcze jest w zasadzie świeża, choć może po nocce się troszkę "nadpsuła" :E

Zobacz postIranek, o 26 kwietnia 2006, 18:19, napisał(a):

Obecnie jest na etapie szukania mieszkania w Żorach dla siebie, swojej żony i małej Amelki - czy muszę coś jeszcze dodawać? ;)

nic ;)

#6 Użytkownik jest niedostępny   Creat 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:38

Wlazly i Winiarski na 99% zostaja w Polsce...za rok Skra bedzie chyba znowu mistrzem :/... jeszcze planuja zakup Brazyliczyka Bravo...

#7 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 17:40

Zobacz postzgredka, o 26 kwietnia 2006, 18:22, napisał(a):

Ja tą ploteczkę posłyszałam wczoraj - więc jeszcze jest w zasadzie świeża, choć może po nocce się troszkę "nadpsuła" :E

Oj, a ona krąży już od dobrych paru tygodni. Zresztą, to najprawdziwsza prawda, że Olsztyn interesował się Łukaszem. Poza tym, to właśnie w Olsztynie jest jego rodzina i te względy miały zadecydować niby o jego zmianie klubu. Ale przekonał żonę, żeby przyjechała z małą do Żor i wygląda na to, że zostaje w JSW, co zapewne bardzo cieszy obie strony.

Ja bym jednak chciała jeszcze zwrócić uwagę na jedną rzecz, która ujrzała dziś światło dzienne i może bardzo ograniczyć wyjazdy Polaków do klubów zagranicznych: http://www.siatka.or...17665a631c08d99

Creat, informacje o Wlazłym i Winiarskim są jak rozumiem tylko Twoimi domysłami?

#8 Użytkownik jest niedostępny   Creat 

• PipPipPipPipPip

Napisany 26 Kwiecień 2006 - 18:46

zadne domysly....zreszta sami zobaczycie...a tak na powaznie: to taki Winiarski poki co nie ma czego szukac we Wloszech czu u ruskich...[moja opinia]

#9 Użytkownik jest niedostępny   Marecky 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 28 Kwiecień 2006 - 10:09

za wczesnie na cos pewniejszego. Czym blizej nastepnego sezonu to kluby z Belchatowa, Olsztyna i Jastrzebia beda sr.ć kasą i kupowac kogo im bedzie trzeba. Jedyne czego jestem pewny po wypowiedzi Gierka to to ze on zostaje i bardzo mnie to cieszy. Nie dosc ze super gracz to jeszcze skromny i "normalny" czlowiek.

W zeszlym sezonie tez kilka waznych transferow zostalo zrealizowanych "za 5 dwunasta"

Bąkiewicza chcialbym znowu u nas ale Nowak po co ?? Zamienil stryjek ....kijek (Jurkiewicz) na troche dluzszy kijek (Nowak) ?? :E

#10 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 28 Kwiecień 2006 - 10:32

Zobacz postMarecky, o 28 kwietnia 2006, 11:09, napisał(a):

za wczesnie na cos pewniejszego.

Pewnie. Ale plotki i domysły napędzają tą całą karuzelę.

Afera z nowymi ustaleniami PZPS jest poważna. Muszą to zmienić (obniżyć koszta przejścia zawodnika do klubu zagranicznego), bo inaczej będą działać na szkodę polskiej siatkówki. W głowie nie mieści mi się to, co miałoby wejść w życie.
Polskie obozy pracy...?
Spojrzenie z innej strony na sprawę tutaj.

#11 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2006 - 19:56

Zapomnieliśmy chyba wspomnieć o naszych siatkarkach, nieładnie z naszej strony ;)

Wiemy już od dawna, że Gosia Glinka i Joasia Mirek ruszają na podbój Rosji, a Dorotka Świeniewicz wraca do Polski, najprawdopodobniej do BKS-u Bielsko - Biała.
Tymczasem upubliczniono informacje, że jednak opuści nasz kraj Agatka Mróz. Mówi się o Hiszpanii, ale ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia, na jakim poziomie jest tamtejsza liga i trudno mi ocenić, czy to dobry wybór. Szkoda, że taka dobra środkowa nas opuści.
Ponoć Sylwią Pycią interesuje się jakiś drugoligowy klub rosyjski oraz Muszyna.
No i być może Magda Śliwa wróci do grania w Polsce?

Warto interesować się także kobiecymi transferami, bo nasze panie są bardzo cenione w Europie i niejednokrotnie ich kontrakty są konkurencyjne do umów panów.

#12 Użytkownik jest niedostępny   zgredka 

• PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2006 - 20:28

Zobacz postIranek, o 29 kwietnia 2006, 20:56, napisał(a):

Tymczasem upubliczniono informacje, że jednak opuści nasz kraj Agatka Mróz. Mówi się o Hiszpanii, ale ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia, na jakim poziomie jest tamtejsza liga i trudno mi ocenić, czy to dobry wybór. Szkoda, że taka dobra środkowa nas opuści.

To prawda, że Agatka opuści nasze małe miasteczko podążając do Hiszpanii. Najprawdopodobniej zagra w:

Tenerife Marichal, albo w Grupo 2002 Murcia. Pierwsza drużyna gra w finale ligi, druga walczy o 3. miejsce.

W Bielsku prawie żałoba - podczas ostatniego meczu w Bielsku kibice chcą jej zrobić takie pożegnanie, żeby nigdy nie zapomniała o mieście i oczywiście o kibicach :P

#13 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 29 Kwiecień 2006 - 20:54

Zobacz postzgredka, o 29 kwietnia 2006, 21:28, napisał(a):

W Bielsku prawie żałoba - podczas ostatniego meczu w Bielsku kibice chcą jej zrobić takie pożegnanie, żeby nigdy nie zapomniała o mieście i oczywiście o kibicach :P

Bardzo żałuję, że nie wybrałam się w tym sezonie na ani jeden mecz do Bielska. Agacie bardzo kibicuję i życzę jej jak najlepiej, wydaje się być przemiłą dziewczyną. A może nam jakąś fotorelację przygotujesz z pożegnania? :D

#14 Użytkownik jest niedostępny   zgredka 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2006 - 12:11

Zobacz postIranek, o 29 kwietnia 2006, 21:54, napisał(a):

Bardzo żałuję, że nie wybrałam się w tym sezonie na ani jeden mecz do Bielska. Agacie bardzo kibicuję i życzę jej jak najlepiej, wydaje się być przemiłą dziewczyną. A może nam jakąś fotorelację przygotujesz z pożegnania? :D

Niestety fotorelacji nie przygotują bo będę wtedy na zajęciach :( Ale może uda mi się drapnąć parę fotek od znajomych to wtedy coś zamieszczę :D

#15 Użytkownik jest niedostępny   Creat 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2006 - 12:14

a wiecie, ze zawodnik ktory nie gra w kadrze narodowej placi duzo mniej za transfer niz ten ktory w niej nie gra... skonczy sie na tym, ze kadra bedzie jeszcze slabsza... PZPS...dno...

#16 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2006 - 13:13

Zobacz postCreat, o 30 kwietnia 2006, 13:14, napisał(a):

a wiecie, ze zawodnik ktory nie gra w kadrze narodowej placi duzo mniej za transfer niz ten ktory w niej nie gra...

Wiemy.
Jednak PZPS wycofał to wszystko. Burza ogromna, wszystko będzie ustalane jeszcze raz, bo wywołało to straszną drakę w środowisku siatkarskim. Czy tym naprawdę zajmują się ludzie o zerowej wiedzy? :hmm:

Zgredzia, jak Ci się uda zorganizować jakieś fotki, byłoby super. Zawsze to jakieś urozmaicenie w naszym subforum :)

#17 Użytkownik jest niedostępny   zgredka 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2006 - 17:11

Zobacz postIranek, o 30 kwietnia 2006, 14:13, napisał(a):

Zgredzia, jak Ci się uda zorganizować jakieś fotki, byłoby super. Zawsze to jakieś urozmaicenie w naszym subforum :)

Może się uda :)

A tak wogóle jakbyś miała ochotę zobaczyć "bielskie gwiazdki" to:

W okolicach 20 maja zostanie rozegrany mecz pokazowy pomiędzy BKS Stal a BBTS. O dokładnym terminie poinformujemy po zakończeniu rozgrywek Ligi Siatkówki Kobiet.

Przypuszczam, że pojawi się rówież Dorotka Świeniewicz, Ola Przybysz, Grzesiu Wagner i inne znane buźki bielskiej siatkówki. Jakbyś miała ochotę na taki mało konwencjonalny mecz to zapraszam do Bielska. Jeszcze nie wiadomo, co dokładnie kiedy i na której hali, ale zapewne już koło 10 maja będzie wszystko wiadomo :)

#18 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 30 Kwiecień 2006 - 20:55

Ooo, brzmi super! Jak będziesz znała szczegóły, to daj koniecznie znać - jak termin spasuje, to może zrobię sobie wyprawę do Bielska :D

Przez te weekendy mało informacji transferowych. Moje źródło jest obecnie na Turnieju Kibiców w Bydgoszczy, ale jak tylko wróci, postaram się o jakieś świeże ploteczki :E

#19 Użytkownik jest niedostępny   Creat 

• PipPipPipPipPip

Napisany 06 Maj 2006 - 10:55

Grzyb zostaje w Olsztynie...

#20 Użytkownik jest niedostępny   Iranek 

• PipPipPipPipPip

Napisany 07 Maj 2006 - 12:32

Hm, z Olsztyna są wieści, że jednak Zagumny i Gruszka mogą tam zostać. Ciekawe, jak to naprawdę jest z tymi ich "rosyjskimi kontraktami" - może zmienili zdanie w związku z tym, że główny sponsor klubu się nie wycofał?

• (37 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ostania »