Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

amalric

Biorezonans

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie dowiedziec co o tym myslicie. Czy po jednej wizycie mozna rzucic palenie, schudnac 20 kg :), pozbyc sie alergii do konca zycia.

Prawda to czy fałsz ?

Czy magiczne pudelko wywolujace ultradrgania, do ktorego podlaczaja nasze ciala naprawde dziala?

Kiedy ostatnio stalem na przystanku autobusowym i czytam reklame biorezonansu zastanawiam sie czy by nie wybrac sie na taki zabieg, sprawdzic czy nie robia ludzi w balona.

Koszt ok 50 zł, niby nie duzo a jednak :)

Czy ktorys z obecnych na forum uzytkownikow podjal sie kiedys temu zabiegowi. Pomoglo? czy to wielka sciama i lepiej wydac te 50 zl na cos innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka się poddała - zabieg na rzucenie palenia. Pomogło mniej więcej na rok. Jakby nie liczyć - opłaciło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiegowi.... :lol2::lol2: Lepsze sa krysztaly i magnesy. :lol2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam, lepsze nacieranie jajkami albo filipinski uzdrowiciel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam osobę, która po takim zabiegu nie pali już od 4 lat i jak narazie wyglada na to, ze nei bedzie. Ale prawda jest taka, ze to wszystko zalezy od nastawienia tej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno działa, sąsiad rzucił palenie po tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno działa, sąsiad rzucił palenie po tym.

Podobno to facet w szpitalu na oko umarl ;) Moja matka rzucila palenie i nie potrzebowala do tego zadnych pseudo zabiegow. A palila 20 lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja matka rzucila palenie i nie potrzebowala do tego zadnych pseudo zabiegow. A palila 20 lat!

 

Ale pewnie usłyszała od lekarza "jak Pani nie przestanie to daję jeszcze z 2 lata życia" ? To lepsze niż wszelkie zabiegi :)

 

Gdybym był lekarzem to prawie każdemu pacjentowi (palącemu) bym mówił, że jego stan jest fatalny i natychmiast musi przestać palić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdybym był lekarzem to prawie każdemu pacjentowi (palącemu) bym mówił, że jego stan jest fatalny i natychmiast musi przestać palić

tylko, że niekórzy są bardzo podatni na sugestię, uwierzą zejdą i co? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym, ze palenie ja zabije wiedziala od zawsze. W kazdym razie trzeba miec troche samozaparcia, a nie zdawac sie na jakichs szamanow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tym, ze palenie ja zabije wiedziala od zawsze. W kazdym razie trzeba miec troche samozaparcia, a nie zdawac sie na jakichs szamanow.

Nie każdy jest taki samodzielny, jak Ty Boro ;)

A to że można rzucić z dnia na dzień, to wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy jest taki samodzielny, jak Ty Boro ;)

A to że można rzucić z dnia na dzień, to wiadomo

Ale to nie ja rzucilem, tylko moja stara :D Ja bym w ogole nie mogl palic, bo to straszliwie oblesne i sie nie kalkuluje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczylem sie tym na alergie. Sporo kosztowalo, gowno pomoglo ;).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to że można rzucić z dnia na dzień, to wiadomo

 

No nie bardzo. Ktoś, kto pali 30 lat po 2,5 paczki dziennie (np. mój ojciec) na pewno nie może rzucić z dnia na dzień. Takiego czegoś organizm by nie wytrzymał. W końcu to przerwa w dostawie narkotyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo. Ktoś, kto pali 30 lat po 2,5 paczki dziennie (np. mój ojciec) na pewno nie może rzucić z dnia na dzień. Takiego czegoś organizm by nie wytrzymał. W końcu to przerwa w dostawie narkotyku.

Co znaczy: organizm by nie wytrzymal? Przez pare tyg czulby sie paskudnie, ale by od tego nei umarl, po prostu jak na zwyklym odwyku organizm by sie pomalu odtrul i tyle. Kwestia samozaparcia i dyscypliny.

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do wszelkich tego typu wynalazków należy podchodzić z ostrożnością i nie nastawiać się na wiele, gdyby były naprawdę skuteczne usłyszałbyś o tym wcześniej i były by o wiele bardzie popularne. Wszelkie biorezonanse i tego tylu to poprostu efekt placebo (takie jest moje zdanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy: organizm by nie wytrzymal? Przez pare tyg czulby sie paskudnie, ale by od tego nei umarl, po prostu jak na zwyklym odwyku organizm by sie pomalu odtrul i tyle. Kwestia samozaparcia i dyscypliny.

P.

 

To nie wiesz, że narkoman (taki "zaawansowany", wieloletni) nie może od razu przestać brać? Trzeba stopniowo zmniejszać dawkę ale nie można od razu odstawić. To jest zbyt duży szok dla organizmu, który może skończyć się na przykład zawałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie wiesz, że narkoman (taki "zaawansowany", wieloletni) nie może od razu przestać brać? Trzeba stopniowo zmniejszać dawkę ale nie można od razu odstawić. To jest zbyt duży szok dla organizmu, który może skończyć się na przykład zawałem...

Nikotyna wiaze sie z enzymami i przez jakis czas po rzuceniu palenia organizmowi brakuje tych wiazan i dlatego czlowiek czuje sie bardzo zle, ale zeby mozna bylo od tego dostac zawalu to raczej nie slyszalem. Jakies drgawki, bole i inne takie "kacowe" objawy to na pewno, ale zeby bylo to jakies powazne zagrozenie dla zycia to watpie - na ostrych odwykach narkomani wogole nei maja dostepu do prochow i jakos to przezywaja ;).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzicielka moja wlasnie tak stopniowo przestawala palic. A palila dobre 20 lat i to czasami 2 paczki dziennie. No ale, kwestie zdrowotne i finansowe zmusily ja do rzucenia.

Co prawda niedawno znowu zaczela, ale to juz inna historia ;p Grunt, ze znacznie mniej.

 

Leczylem sie tym na alergie. Sporo kosztowalo, gowno pomoglo smilies/wink.gif.

P.

Oj, oj, a chcialem sie na szybko pozbyc alergii. Widze, ze nie tak latwo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podobno to facet w szpitalu na oko umarl ;) Moja matka rzucila palenie i nie potrzebowala do tego zadnych pseudo zabiegow. A palila 20 lat!

 

Tylko że gość ma 50 lat a palił od 14 roku życia i rzucił dopiero po tym. Dziwny zbieg okoliczności :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie bardzo. Ktoś, kto pali 30 lat po 2,5 paczki dziennie (np. mój ojciec) na pewno nie może rzucić z dnia na dzień. Takiego czegoś organizm by nie wytrzymał. W końcu to przerwa w dostawie narkotyku.

Moja mama paliła przez te 30 lat paczkę dziennie i z dnia na dzień rzuciła po namowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeżeli tak będzie to trochę bez sensu czekać z zakupem. Spodziewałem się po zapowiedziach że przyrosty będą znaczne.... A zapadła decyzja o zbieraniu drobnych żeby za rok (chwilę po debiucie 50xx jak już ceny się unormują) zrobić przesiadkę na coś nowszego. 
    • Bezprawie dostrzegają w Europie. Sytuacja w Polsce jest poważna. Rząd Donalda Tuska, przyjaciela Macrona i von der Leyen, prześladuje sędziów, media i konserwatywnych polityków - stwierdził w mediach społecznościowych francuski europoseł Nicolas Bay. Polityk zaznacza, że "to ważny atak na praworządność, ale brukselska Komisja nie wydaje się być tym poruszona".    
    • N4P zamiast N3, to już wiemy co użyje desktopowy potworek, dodatkowo jak poskładamy wszystkie przecieki do kupy to wyjdzie coś takiego.   GB202 N4P 800mm2+ 192SM 128MB L2 512bit 28Gb/s GDDR7 1792GB/s   Większość wzrostu wydajności dostaniemy dzięki GDDR7 oraz cache, z pociętego 72MB do pełnego 128MB.         
    • PiS ma sektę która co by się nie działo i tak na nich zagłosuje. I ten beton 25% będzie się trzymał. Rządzący albo będą coś robić albo ludzie zwyczajnie odpłyną, nie zagłosują. Obecnie rządzący przez kilka miesięcy zrobili wielkie nic. Fikołki i wygibasy na różne strony. Nawet konkursów na państwowe stanowiska nie przywrócili. Nie zlikwidowali nadmiarowych etatów w ssp tylko powsadzali swoich. Głównie 3D bo PSL od dawna na głodzie ale dalej to idzie na konto koalicji. TVP i radio razem z nastoma dodatkowymi kanałami jak były tak są. Jeszcze brakuje poparcia dla obecnego prezydenta Krakowa i Wrocławia przez KO.  
    • Crashowanie od czasu do czasu (driver timeout lub czarny ekran z możliwym recoverem od minuty do ~pięciu )  na kartach AMD to norma była dla wielu osób przez jakieś ostatnie 2 lata, bo AMD ma problem z kompatylnością z praktycznie nikomu niepotrzebną funkcją windowsa, która jest domyślnie włączona (MPO ). Starczy tylko ściągnąć i uruchomić plik wyłączający MPO, który przygotowała nvidia, bo kiedyś też takie problemy ta marka miała (zresztą czasem słychać, że u niektórych na starszych kartach nvidii wciąż jest ten problem ) https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/5157/~/after-upSpam wyslij raport-to-nvidia-game-ready-driver-461.09-or-newer%2C-some-desktop-apps Niektórzy piszą, że AMD jakiś czas temu już ten problem ogarnęło, ale nie jestem przekonany (przynajmniej parę miesięcy temu wciąż widziałem narzekania niektórych ), osobiście mam wyłączone MPO i nie widzę potrzeby go włączać i sprawdzać czy naprawdę AMD w końcu to ogarnęło. Generalnie to najlepiej po zakupie karty mieć komp włączony codziennie jak najdłużej i jak są problemy to robić zwrot, bo niestety wadliwe karty istnieją.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...