Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eddpl

Jak wkleić tekst z pdf do worda?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie jak wkleić tekst z pdf do worda z zachowaniem tabelek odnosników itp. itd.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w sumie to mnie też by to interesowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może Zaznaczyć.... CTRL+C i wkleic CTRL+V // Ja używam banalnie prostego i fajnego programiku foxit Reader (1MB...)..... www.instalki.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj macie taka ikone T[] klikacie na nia i tam sa rozszrzenia czy cala linie zaznaczona cyz tylko zaznacozny fragment txt lol i on kopiuje podobnie obrazki tylko ikona obok jak mi sie bedzie chcialo to wkelje screna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zwyczajnie kopiuje i wklejam.

Żeby zaznaczyć i skopiować tekst trzeba wybrać TEXT SELECT TOOL (ikonka koło "łapki" i lupy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez jaj macie taka ikone T[] klikacie na nia i tam sa rozszrzenia czy cala linie zaznaczona cyz tylko zaznacozny fragment txt lol i on kopiuje podobnie obrazki tylko ikona obok jak mi sie bedzie chcialo to wkelje screna

 

A doczytałeś pytanie? Tam jest mowa o zachowaniu tabelek i odnośników. Zwykłe kopiowanie tekstu nie zawsze to umożliwia.

Poza tym staraj się pisać po ludzku (interpunkcja, czeskie błędy), bo aż oczy bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straszne :P ze cie tak oczy bola zaduzo przy komputerze siedzisz a tabelke sobie wklej jako obraz :P i tyle Zreszta co za problem zrobic w wordzie tabelke i wkleic txt z pdf :P dla chcacego wszystko da rade :P chyba ze sie jest leniem i wchodzi na forum zeby poradzili Dobra nie bede wojny zaczynal hah ostatni post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
straszne :P ze cie tak oczy bola zaduzo przy komputerze siedzisz a tabelke sobie wklej jako obraz :P i tyle

 

Tak, oczy mnie bolą jak czytam Twoje wypociny.

Wklejenie tabelki jako obraz - hmm... a może od razu całość dokumentu jako obraz... ;)

A jeśli pytającemu zależy na edytowalności takiej tabelki to co wtedy?

 

Zreszta co za problem zrobic w wordzie tabelke i wkleic txt z pdf :P dla chcacego wszystko da rade :P

 

Nie każdą tabelkę da się w ten sposób wkleić, to po pierwsze. A po drugie po co bawić się w ten sposób (tzn. tworzyć tabelkę, być może ze skomplikowanym układem), jak można automatycznie, np. za pomocą wskazanego przeze mnie programu?

 

chyba ze sie jest leniem i wchodzi na forum zeby poradzili Dobra nie bede wojny zaczynal hah ostatni post.

 

Szkoda, że to Twój ostatni post, bo Twoje odkrywcze rady są bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może Zaznaczyć.... CTRL+C i wkleic CTRL+V // Ja używam banalnie prostego i fajnego programiku foxit Reader (1MB...)..... www.instalki.pl

Może jest banalnie prosty ale ja nie umiem się nim obsłużyć. Pomóż mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...