Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AX3L

prosze o zamkniecie tematu bo nie wyczymie tutaj :lol2:

Rekomendowane odpowiedzi

czesc czolem juz wszystko wiem mozecie zamknac topic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zlituj się i użyj google

 

zlitowalem sie w google nie moglem znalezc ale sobie poradzilem lecz nie mam polskich liter tylko kwadraty :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polonizacji: http://www.knoppix.pl/faq/ (pkt 2)

 

KLIK!!

 

Niestety właśnie się spotkałeś z normalną reakcją "obcykanego" usera Linuksa. Zamiast wskazać gdzie najlepiej szukać (poza baaaardzo pomocnym: GOOGLE) woli nabić posta i nic nie wnieść. Niestety część "starych wyjadaczy" (całe szczęście, że nie wszyscy) zapomina jakie były ich początki i potrafią tylko z góry: szukaj w googlach.

 

Co prawda google staną się Twoim najlepszym przyjacielem jako usera Linuksa, ale trzeba trochę czasu żeby połapac się w nazewnictwie i umiejętności wpisywania odpowiednich zapytań - wszak google nie odpowie Ci bezpośrednio na pytanie dlaczego Twój pingwinek mówi do Ciebie po angielsku a nie po polsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zlitowalem sie w google nie moglem znalezc ale sobie poradzilem lecz nie mam polskich liter tylko kwadraty :\

 

 

W takim razie zlituj się i naucz się używać google ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takim razie zlituj się i naucz się używać google ...

 

jak sie nie podoba temat to mozesz go opuscic jakbym mial do czynienia z linuksem na codzien to bym sie nie pytal o taki rzeczy :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie podoba temat to mozesz go opuscic jakbym mial do czynienia z linuksem na codzien to bym sie nie pytal o taki rzeczy :kwasny:

 

Podstawową sprawą jest to, że zadajesz denne pytanie, omawiane dziesiątki razy i do tego twierdzisz, że w niczym google ci nie pomogło - nie potrafisz szukać ... Dlatego też lepiej byś nauczył się obsługiwać wyszukiwarkę zanim zabierzesz się za inne OS-y ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podstawową sprawą jest to, że zadajesz denne pytanie, omawiane dziesiątki razy i do tego twierdzisz, że w niczym google ci nie pomogło - nie potrafisz szukać ... Dlatego też lepiej byś nauczył się obsługiwać wyszukiwarkę zanim zabierzesz się za inne OS-y ...

 

to na h**** jest to forum ?

rowniedobrze moge ci powiedziec zebys nauczyl sie szanowac ludzi...

to powiedz mi chociaz co mam zrobic by zamist kwadratow miec polskie litery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AX3L: próbowałeś uruchomić system z parametrem lang=pl :question: (tak jak opisują w drugim linku :Up_to_s: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@AX3L: próbowałeś uruchomić system z parametrem lang=pl :question: (tak jak opisują w drugim linku :Up_to_s: )

 

zrobilem to ale polskie znaki sa ... hmmm ... kwadratami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie masz te kwadraty, tzn w calym systemie, czy tylko w jakiejs konkretnej przegladarce?

 

Jesli w przegladarce, zmien kodowanie w 'widoku' czy 'narzedziach' np na srodkowoeuropejskie.

 

 

Jesli tez i w systemie, np w konsoli itp, to moze musisz cos dociagnac jeszcze, tzn jakies pakiety do obslugi pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie masz te kwadraty, tzn w calym systemie, czy tylko w jakiejs konkretnej przegladarce?

 

Jesli w przegladarce, zmien kodowanie w 'widoku' czy 'narzedziach' np na srodkowoeuropejskie.

Jesli tez i w systemie, np w konsoli itp, to moze musisz cos dociagnac jeszcze, tzn jakies pakiety do obslugi pl.

 

kwadraty sa w systemi przegladarka jest OK

czyli wychodzi na to ze doipero jak zainstaluje knoppix'a na dysk wtedy dociagne te znaki polskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kwadraty sa w systemi przegladarka jest OK

czyli wychodzi na to ze doipero jak zainstaluje knoppix'a na dysk wtedy dociagne te znaki polskie

zmien czcionke na obslugujaca pl literki i wsio , w centrum sterowania kde jest taka opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K Menu -> Start/Uruchom/czy_jakoś_tak -> kcontrol -> Wygląd i motywy -> Czcionki

Poustawiaj sobie coś z tych ( tzn mam takie i pl znaczki tysz mam ):

Trebuchet MS

Luxi Mono

Courier [ibm]

Fixed [misc]

Nimbus Sans L

Helvetica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmien czcionke na obslugujaca pl literki i wsio , w centrum sterowania kde jest taka opcja

 

 

K Menu -> Start/Uruchom/czy_jakoś_tak -> kcontrol -> Wygląd i motywy -> Czcionki

Poustawiaj sobie coś z tych ( tzn mam takie i pl znaczki tysz mam ):

Trebuchet MS

Luxi Mono

Courier [ibm]

Fixed [misc]

Nimbus Sans L

Helvetica

 

dzieki wam pozniej sprawdze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to na h**** jest to forum ?

rowniedobrze moge ci powiedziec zebys nauczyl sie szanowac ludzi...

to powiedz mi chociaz co mam zrobic by zamist kwadratow miec polskie litery

 

Bynajmniej jak niezdołałeś jeszcze zajarzyć to forum, ani żadne w polskim internecie nie należy do zadawania takich pytań ... Pytań na które teoretycznie powinno się znać odpowiedź przechodząc z windowsa - biorąc pod uwage, że przynajmniej się było obeznanym z OS Microsoftu - kierując się czysto logiką ... A ty nie dość, że nawet szukać nie potrafisz to chyba nawet z myśleniem logicznym coś u ciebie nie tak ...

A co do tego bym nauczył się szacunku do innych ... W ŻYCIU ! dla ludzi, którzy nawet google nie potrafią używać ... Popytają się na forum i potem ku*wa wielkie haxiory, bo na linuchu siedzą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bynajmniej jak niezdołałeś jeszcze zajarzyć to forum, ani żadne w polskim internecie nie należy do zadawania takich pytań ... Pytań na które teoretycznie powinno się znać odpowiedź przechodząc z windowsa - biorąc pod uwage, że przynajmniej się było obeznanym z OS Microsoftu - kierując się czysto logiką ... A ty nie dość, że nawet szukać nie potrafisz to chyba nawet z myśleniem logicznym coś u ciebie nie tak ...

A co do tego bym nauczył się szacunku do innych ... W ŻYCIU ! dla ludzi, którzy nawet google nie potrafią używać ... Popytają się na forum i potem ku*wa wielkie haxiory, bo na linuchu siedzą ...

 

szukalem na google nie moglem znalezc jedynie to znalazlem ze sa jakies spolszczenia czy cos w tym stylu lecz ja nie mialem linuxa na dysku tylko uruchamialem go z plyty wiec jak na razie za kazdym uruchomieniem kompa nie bedzie mi sie chcialo sciagac jakichs spolszczen

 

 

po za tym patrzalem na czcionki lecz pisze ze potrzebuje haslo root'a a raz nie nie wiem dla czego podobno knoppix ten jest z bledami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukalem na google nie moglem znalezc jedynie to znalazlem ze sa jakies spolszczenia czy cos w tym stylu lecz ja nie mialem linuxa na dysku tylko uruchamialem go z plyty wiec jak na razie za kazdym uruchomieniem kompa nie bedzie mi sie chcialo sciagac jakichs spolszczen

po za tym patrzalem na czcionki lecz pisze ze potrzebuje haslo root'a a raz nie nie wiem dla czego podobno knoppix ten jest z bledami

 

dlatego mówię ci...zlituj się i naucz się wkońcu wyszukiwać informacje .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlatego mówię ci...zlituj się i naucz się wkońcu wyszukiwać informacje .....

 

jakbym byl zaznajomiony w linux'ie tak jak w windzie to bym znalazl bez problemu lecz ty nie potrafisz zrozumiec ze nie kazdy sie zna na linux'ie tak dobrze jak ty :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakbym byl zaznajomiony w linux'ie tak jak w windzie to bym znalazl bez problemu lecz ty nie potrafisz zrozumiec ze nie kazdy sie zna na linux'ie tak dobrze jak ty :kwasny:

 

 

... nc

 

przeczytaj sobie poprzedni mój post...szczególnie o myśleniu logicznym i błagam POMYŚL przez chwile chociaż !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... nc

 

przeczytaj sobie poprzedni mój post...szczególnie o myśleniu logicznym i błagam POMYŚL przez chwile chociaż !!!

 

dobra zegnam moj topic moje zabawki jak nie chcesz pomoc to nie wchodz i nie rob dalej offtopw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra zegnam moj topic moje zabawki jak nie chcesz pomoc to nie wchodz i nie rob dalej offtopw

 

Nie ... Ponieważ potem będzie sterta niepotrzebnych tępych pytań ... I to nie jest OT ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ... Ponieważ potem będzie sterta niepotrzebnych tępych pytań ... I to nie jest OT ...

 

:lol2::lol2:

skad to mozesz wiedziec ? :lol2::lol2::lol2:

 

ahahahaha ten koles mnie dobija :lol2:

 

bedziesz tu ,,warowal'' w tym watku ? :lol2:

 

jak sie nie podoba to nie wchodz

 

 

 

 

zreszta ten topic mi juz nie potrzebny ...

 

 

mozesz go przejac :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol2::lol2:

skad to mozesz wiedziec ? :lol2::lol2::lol2:

 

ahahahaha ten koles mnie dobija :lol2:

 

bedziesz tu ,,warowal'' w tym watku ? :lol2:

 

jak sie nie podoba to nie wchodz

zreszta ten topic mi juz nie potrzebny ...

mozesz go przejac :lol2:

 

tak tak synku .... masz 100%-ową racje ... co za bystrzak jesteś ... ehhh ... a za niedługo to zapewne będziesz cwaniaczył co to ci się gentoo powiedzmy udało zainstalować i jesteś król ... co nie ?? olewka ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak tak synku .... masz 100%-ową racje ... co za bystrzak jesteś ... ehhh ... a za niedługo to zapewne będziesz cwaniaczył co to ci się gentoo powiedzmy udało zainstalować i jesteś król ... co nie ?? olewka ...

 

lol :lol2: czy ja cos mowilem ze jestem lub bylem królem :lol2:

 

jestem szarym uzytkownikiem i tak pozostanie czemu mam byc królem dlatego ze umiem cos zaionstalowac ?

 

miliony ludzi mja linux'a i cos instaluja, programuja, ehhh pewnie masz z 15 lat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale tak bylo od wiekow to na prawde zejdz na ziemie i nie skladaj klockow. Wyplata opodatkowana a podatek od nieruchomopsci to calkowicie odmienne tematy. No masz racje na 2024 co wychodzi na duzy + bo drugi spada na 12% do 85K
    • @kola01Ok, dzięki za ogólne wyjaśnienie jak działają chłodzenia i stwierdzenie czy moje chłodzenie, którego nigdy w życiu na własne uszy nie słyszałeś jest ciche lub głośne😆 Bardzo wiele to zmienia w moim życiu, dobra robota👏  Jak "głośny" jest Fortis 5 dual przy swoim maksymalnym RPM 1400 w porównaniu z różnymi aio możesz przeczytać tutaj:  https://www.purepc.pl/test-silentiumpc-fortis-5-i-fortis-5-dual-fan-coolery-dla-procesorow-z-dobrym-stosunkiem-ceny-do-wydajnosci-i-cichymi-wentylator?page=0,7 Może uwierzysz 
    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...