Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawloo10

Poszukuje programu do obslugi motoroli v235

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Potrzebuje pilnie programu do obslugi motoroli v235,mam kabel do tego modelu telefonu,prubowalem juz wielu programow ale nie wykrywalo mi telefonu,wiec prosilbym jezeli ktos zna jakies programy do tej motoroli o podanie linku strony na ktorej znajduje sie ten program i pomocy przy jego instalacji.

Bede bardzo wdzieczny

Z gory dziekuje

pozdrawiam pawloo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uzyj szukajki...

szukalem juz prawie wszedzie,znalazlem juz pare programow ale nie wykrywalo mi tego telefonu ,jakbys mial jakies linki do programu obslugujacego motorolke v235 to prosilbym o podanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nei wykrywa w ogole fona to wina stterow...jakie instalowales. Chyba, ze chodzi o niewykrywanie przez program obslugujacy? najlepiej do obslugi uzyc MPT a co do sterow to PST

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja sie na tym nie znam,instalowalem mpt 3.2.3 i nie wykrywalo mi telefonu,a cos oprucz tego trzeba jeszcze zainstalowac zeby wykrylo mi telefon?

jezeli masz jakies linki do programow to podaj

 

dzieki

 

aha i szperalem jeszcze cos w modemach,ale nie wiem czy to cos ma do rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://motorevolution.prv.pl/ Tutaj znajdziesz sterowniki Motorola Handset usb drivers i p2kdrivers.Zainstaluj te pierwsze po tym popdlacz telefon i powinno ci znalesc kilka urzadzen instaluj je wskazujac folder z sterownikami p2kdrivers.Nastepnie uruchom MPT wejdzw menu help i about motorola... kliknij na to po chwili pojawi ci sie reinstalacja sterownikow wskaz polaczenie usb i po chwili program poprosi o podlaczenie telefonu.Podlaczasz telefon i czekasz az zainstaluja sie stery.Jesli w dalszym ciagu nie bedzie widzial telefonu wejdz w menu>setup>live update jest to akualizacja programu .Najnowsza wersja to 4.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dz juz to sprawdzam

 

szainstalowalem to Motorola_Handset_USB_Driver.rar podlaczylem telefon ale nic wiecej sie nei dzieje,nie znalazlo mi zadnych uzadzen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sie na tym nie znam,instalowalem mpt 3.2.3 i nie wykrywalo mi telefonu,a cos oprucz tego trzeba jeszcze zainstalowac zeby wykrylo mi telefon?

jezeli masz jakies linki do programow to podaj

 

dzieki

 

aha i szperalem jeszcze cos w modemach,ale nie wiem czy to cos ma do rzeczy

 

najpierw zainstaluj PST a potem MPT ale starsze troche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki juz nie trzeba mam wszystko juz zainstalowane,wszystko dziala pez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najpierw zainstaluj PST a potem MPT ale starsze troche...

Aby MPT dzialal poprawnie nie ma potrzeby instalacji PST.MPT posiada swoje sterowniki tylko trzeba je poprawnie zainstalowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aby MPT dzialal poprawnie nie ma potrzeby instalacji PST.MPT posiada swoje sterowniki tylko trzeba je poprawnie zainstalowac.

 

tjaaaa kazdy user motoroli powie, ze PST ma najlepsze stery...przez to, ze zmienilem MPT na nowsza wersje i zainstalowaly sie te gowniane stery musialem wszystko od nowa instalowac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ze PST posiada najlepsze stery ale do programow typu p2k MPT posiada swoje i bez instalacji PST rownie dobrze dzialaja.Nie mam zainstalowanego PST i niemam problemow z zadnym programem do motoroli ale wszystko jest kwestia gustu i kazdy swoje chwali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie ze PST posiada najlepsze stery ale do programow typu p2k MPT posiada swoje i bez instalacji PST rownie dobrze dzialaja.Nie mam zainstalowanego PST i niemam problemow z zadnym programem do motoroli ale wszystko jest kwestia gustu i kazdy swoje chwali.

 

lol tak wiec jesli ktos ma problemy z wykrywaniem lepiej zeby zaistalowal PST?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka :) zastosowałam się do instrunkcji johna1234 ale nadal mam problem bo nie wiem jak mam wsakazać pliki pk2 :( pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo moze mi ktos napisac krok po kroku dokładnie jak zrobic zeby mi motorola v235 pod USB działała?! bo probuje tych waszych porad i niektorych skrotow nie rozumiem a niektorych rzeczy nie umiem zrobic. mam Windows XP. pomocy!! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam motke V235 i nic nie działa. W niektórych wystepuje bład, a w innych pisze ze "nieobsługuje taka platforma". Znów program P2KTOOLS wersja 0.6.3.0. widzi telefon i wszystko fajnie ale wogóle nie wykrywa mi folderu ze zdjeciami. Wiem ze te wszystkie programy są zryte i są na nie sposoby ale próbuje wszystkiego i du... :kwasny: Z góry dziękuje jak ktoś mi pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam motke V235 i nic nie działa. W niektórych wystepuje bład, a w innych pisze ze "nieobsługuje taka platforma". Znów program P2KTOOLS wersja 0.6.3.0. widzi telefon i wszystko fajnie ale wogóle nie wykrywa mi folderu ze zdjeciami. Wiem ze te wszystkie programy są zryte i są na nie sposoby ale próbuje wszystkiego i du... :kwasny: Z góry dziękuje jak ktoś mi pomoże :)

 

ty jak masz tą motke to powiedz coś o niej bo ja bym chciała jak sobie kupic ale nie wiem czy sie opłaca jaka ona wogóle jest?? podpowiedz

 

i jesli możesz to wklej jkies zdjęcie z tej motki i powiedz czy mozna zmieniać w niej obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon sam w sobie jest całkiem niezły ale zadne programy na nim nie chodza, tzn jak na razie żaden mi nie ruszyl :kwasny: Tel nie ma wymiennych obudów, a zdjęcia wychodzą nawet niezle bo maja rozdzielczosc 640-480 czyli VGA bo kumpel tez ma VGA i nie sa takie straszne jak na komóre. Pozdro

 

Dodaje link gdzie mozesz sobie zobaczyć tą motke:

http://direct.motorola.com/PQL/Web_full_sp...ondaryOption=-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Witajcie u mnie wszystko działa i zgrywanie i na odwrót (plików muzycznych MID i MP3 tak ten fon ma MP3 oraz zdjęcia i filmiki 3gp czy jakoś tak)z v235 w Mobile Phone tools zainstalowało sie odreazu i stery też no i oczywiście wszystko gra tylko trzeba w ustawieniech tego programu wybrać najlepiej v226 ale jest jeden problem nieidzie wgrać aplikacji ( gier ) java i wyskakuje błąd ,może ktoś wie jak rozwiązac i czym ten problem słyszałem ze Motorole mają założone blokady jest tam jakis kod czy coś na to ale na v235 niedziała więc prosze o podpowiedz jak i czym to zrobić (odblokować) i (wgrywać aplikacje) pozdrawiam :kwasny::question:

 

mój email to :

sims@autograf.pl

a gg: 1131632

gdy coś ktoś napisze na gg to proszę podać tytuł motorola v235

piszcie na niedostępnym nieraz mnie niewidać :P papuńki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. nikt Ci na gg nie bedzie pisac, nie placisz nikomu za to - forum jest dla wszystkich i nie sa tu udzielane porady prywatne - innym moze tez sie przydac.

2. Slyszales o kropkach i przecinkach?

3. "pozdrawiam [:/]" - nie wyglada sympatycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć mam ten sam problem mpt niewyszukuje mojego fona.zrobiłem tak jak ty pisałeś ale nic.mam usb już 3 dni i nic.wcześniej pokazywało mi że znaleziono nowy sprzent ale teraz niepokazuje co mam robić.??poradz prosze.

m€j e-mail to pontiak@buziaczek.pl

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wysylamy nic na maila

 

Jesli sie tylko zarejestrowales po to zeby podac adres Email to nie masz na co liczyc

 

Nie odkopuj tematow

 

Uzyj szukaj

 

Czytaj regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo moze mi ktos napisac krok po kroku dokładnie jak zrobic zeby mi motorola v235 pod USB działała?! bo probuje tych waszych porad i niektorych skrotow nie rozumiem a niektorych rzeczy nie umiem zrobic. mam Windows XP. pomocy!!

 

ok]

pomocy

 

 

prosze pomużcie prosz z gury dziękuje za pomoc.

jak to sie robi??? :hmm::(

 

mam MPT i P2K drivers

poco to??

PPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOOMMMMMMMMMMMMMMMOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCYYYYYYYYYYYY

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam::exclam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...