Forum PCLab.pl: WIDESCREEN - Temat ogólny i zbiorczy. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (355 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 353
  • 354
  • 355
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

WIDESCREEN - Temat ogólny i zbiorczy. Masz panoramiczny panel LCD? - dodaj swoją recenzję, zdjęcia...

#7081 Użytkownik jest niedostępny   yataman 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 22 Sierpień 2019 - 11:01

Prośba o informacje co sadzicie o monitorze Philips 499P9H?

Obecnie korzystam w domu z 436M6VBPAB, był polecany na forum, kupiłem go i jestem zadowolony - szczególnie miło ogląda się na nim filmy.

Zastosowanie to 60% praca (PuTTY, RDP, WinSCP, M$ Office, Acrobat Reader, Notepad++, FireFox) i 40% filmy ( Netflix, HBO GO, YT)

W pracy korzystam z 2x24 cale.
Monitor będzie podłączony do Dell Latitude 5590.

pozdr.,

#7082 Użytkownik jest niedostępny   bialy100k 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 28 Sierpień 2019 - 02:35

Dziś odpaliłem kompa, Nvidię Palit 2070 Super Game Rock (w nieznacznie uboższej wersji, bo są dwie). Sterowniki ostatnie - 436.15. Wrzucam do tego działu, bo monitor Ultrawide 34" Samsung S34J55 (to, co dalej w nazwie to wg. supportu kolory/wykończenia obudów) z freesync 75Hz. I wygląda na to, że dał się aktywować substytut G-Sync (kabel DP!). Nie miałem tego na razie jak sprawdzić w praktyce ze schodzeniem "w dół" - bo za mało gier z dużymi wymaganiami. Zakres cenowy monitora to 1700PLN z dostawą z A. de, płaski (dla niektórych minus - dla mnie konieczność - projektowanie wektorowe i nie może być dodatkowo "krzywo" na ekranie). Jak ktoś będzie ciekaw, to niech się odezwie za jakiś czas - bo teraz na wnioski za wcześnie - a potem zapomnę założyć wątek :)

• (355 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 353
  • 354
  • 355