Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

neonik

Jedno jadro wieksze od drugiego

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. dzisiaj w nocy obudzil mnie bol prawego jadra. z rana zauwazylem ze prawe jest wieksze od lewego i zdecydowanie wyzej. gdy dotykam to boli. nie mam pojecia co mam z tym zdrobic. prosze o pomoc !:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rak

 

EDIT: a powaznie, co tu jeszcze robisz zamiast byc ulekarza 0_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do lekarza?

 

E: pewnie jakis troll ktory urządza prowokacje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do urologa się wybierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. dzisiaj w nocy obudzil mnie bol prawego jadra. z rana zauwazylem ze prawe jest wieksze od lewego i zdecydowanie wyzej. gdy dotykam to boli. nie mam pojecia co mam z tym zdrobic. prosze o pomoc !:( nie wiem jeszcze czy to ma jakies znaczenie ale w sierpniu bede mial 16 lat ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według radzieckiego raportu dla Stalina, Hitler nie miał jednego jądra. To jest znak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmiar materiału genetycznego :E Trzeba spuścić trochę :sex: Podziel sie swoimi obawami z jakąś miłą koleżanką, może Ci coś doradzi.

 

 

P.S. Ale żarciki mnie się trzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według radzieckiego raportu dla Stalina, Hitler nie miał jednego jądra. To jest znak.

ale z drugiej strony: z materiałów lekarzy niemieckich, którzy go badali - wynikało, że nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaszalałeś dzień wcześniej :P

pogadaj z kumplami może ci przypomną co się działo w nocy :P:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze konto założone specjalnie na ten problem ;) jak nie przejdzie do jutra to do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nadmiar materiału genetycznego :E Trzeba spuścić trochę :sex: Podziel sie swoimi obawami z jakąś miłą koleżanką, może Ci coś doradzi.

P.S. Ale żarciki mnie się trzymają.

dokladnie .... :P polecam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cie mocno boli to idz do lekarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka. dzisiaj w nocy obudzil mnie bol prawego jadra. z rana zauwazylem ze prawe jest wieksze od lewego i zdecydowanie wyzej. gdy dotykam to boli. nie mam pojecia co mam z tym zdrobic. prosze o pomoc !:(

:rotfl: jak jesteś w wieku dojrzewania to normalne ;) ale lepiej idz do medyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie boli jakos tak zebym kurde umieral, boli podczas dotyku. nie wiem czy mam pokazac to starym czu co ... ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pochodz po miescie i popytaj przechodniow :E (z jednaczesna wizualizcja problemu :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpel miał coś takiego, ciekawe czy to to samo, chodził potem do lekarza co tydzień, miał okłady na jądrze z jakiegoś tam dziadostwa, a potem musiał trzymać penisa w pojemniczku z taką musującą tabletką, mowił że fajne uczucie ;-) Ale na wszelki wypadek idź do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie boli jakos tak zebym kurde umieral, boli podczas dotyku. nie wiem czy mam pokazac to starym czu co ... ? ;/

pokaż albo jakieś koleżance łądnej dobrej z biologii :Up_to_s::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo

idz do lekarza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie boli jakos tak zebym kurde umieral, boli podczas dotyku. nie wiem czy mam pokazac to starym czu co ... ? ;/

mowie ci upusc troche....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hejka. dzisiaj w nocy obudzil mnie bol prawego jadra. z rana zauwazylem ze prawe jest wieksze od lewego i zdecydowanie wyzej. gdy dotykam to boli. nie mam pojecia co mam z tym zdrobic. prosze o pomoc !:(

lepiej daj screena :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no nie boli jakos tak zebym kurde umieral, boli podczas dotyku. nie wiem czy mam pokazac to starym czu co ... ? ;/

starzy to ci raczej nie ulżą, chyba ze zyjesz w jakiejs ekstremalnie patologicznej rodzinie, lepiej sam obniz cisnienie w narzadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody czlowieku.

Porostu dojrzewasz.

To normalne zjawisko.

Czasem puchnie jedno, czasem oba. ;)

Ale wizyta u lekarza moze cie uspokoic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.    Kiedy Russia Today wchodzi za mocno... "Ukraińscy naziści, którzy powinni oddać Rosji część swojego terytorium". Tak wygląda dzisiaj przeciętny Republikanin, który przedstawia narrację i propagandę rosyjską. Przerażające do czego mogą doprowadzić pieniądze i głosowanie na populistów. To pokazuje jak mocne wpływy ma Rosja w USA(ale to już wiadomo oficjalnie po raporcie dotyczącym wyborów i wygranej Trumpa).
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...