Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

light_man

Program do wzmacniania głośności

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje programu, który wzmacniałby głoścność np .foobara (chodzi o dB) możliwie bez utraty na jakości (chć wiadomo, im głośniej tym jakośc gorsza) - mimo wszystko poszukuje takiego programiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A systemowa regulacja głośności nie pomaga?

Jesli już to jakaś wtyczka do foobara - znawcy pewnie będą znali jej nazwę - ja sam z niego nie korzystam.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QO Labs AudioBurst PowerFX Engine - mam w winampie i jest o niebo lepsza jakosc dzwieku, sprawdzalem zarowno w kompie z audigy i przyzwoitymi glosnikami, jak i w szajsowatym "po prostu gra" :) Znajomi tez docenili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
QO Labs AudioBurst PowerFX Engine - mam w winampie i jest o niebo lepsza jakosc dzwieku, sprawdzalem zarowno w kompie z audigy i przyzwoitymi glosnikami, jak i w szajsowatym "po prostu gra" :) Znajomi tez docenili

Zaraz ściągne i się przekonam na własny słuch czy poprawi się jakość dźwięku.

Jeszcze za czasów kiedy słuchałem muzyki w Windows Media Player 10 ściągłem sobie plugina DFX 7.5 do polepszenia dźwięku i bardzo sie zawiodłem, totalna porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaraz ściągne i się przekonam na własny słuch czy poprawi się jakość dźwięku.

Jeszcze za czasów kiedy słuchałem muzyki w Windows Media Player 10 ściągłem sobie plugina DFX 7.5 do polepszenia dźwięku i bardzo sie zawiodłem, totalna porażka.

masz browara jak nie bedzie lepiej :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem tego programu praktycznie wszedzie i znalazlem tylko wersje platna czy ktos moze mi pomoc lub dac linka do wersji za FREE o ile taka jest?? :hmm:

Bede bardzo wdzieczny.

Chodzi mi o link do programu:

QO Labs AudioBurst PowerFX Engine :question::question::question::question:

post-69864-1154728086_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukałem tego programu praktycznie wszedzie i znalazlem tylko wersje platna czy ktos moze mi pomoc lub dac linka do wersji za FREE o ile taka jest?? :hmm:

Bede bardzo wdzieczny.

Chodzi mi o link do programu:

QO Labs AudioBurst PowerFX Engine :question::question::question::question:

Tu masz link do wersji demo (można polepszyć dźwięk w ograniczonym zakresie, ale i tak jest o NIEBO lepiej !!):

 

http://qolabs.com/audioburst/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pytajcie mnie w PM, nie mam tego, polecialo razem z uszkodzonym Winampem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie ,ale ta wersja demo to kibel , tzn pomoglo ale nie to co powinno byc ^^ kurna XXI wiek i nie moge znaleźc do tego dziadostwa cracka :| a moze ma ktos z was jakieś inne propozycje ??:> podobne programy itp ^^ byłbym wdzięczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...