Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NeoFreeman

Problem z Americas Army

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mój problem polega na isntalacji. Kiedyś sobie grałem na starszych wersjach i było wszystko nice. Ściągnąłem klienta do ver. 2.4 i niechce nawet zacząć się instalować. Na innych PC się instaluje normalnie, zarówno na SP1 i na SP2 (mam ten pierwszy). Plz Help!

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najnowsza v.to 2.6 i takową zassaj ;)

 

Lol, ale mi właśnie ten error przy instalacji wyskakuje, niema znaczenia jaką wersje instaluje (od 2.3 w górę) a do starszych niemam patchy update-ujących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To klikasz i nic sie nie dzieje, czy wyskakuje jakis error?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieważne :cool: maly_szcz mi pomógł. :D Chodziło o to, że niemiałem zainstalowanego ISScript10.msi (bo taką wersje ma instalator AA 2.40), ale zainstalowałem i jest nice :thumbup: pojawił się za to inny problem, ale to już bardziej związane z moim portfelem :P (na niektórych mapkach mam aż 10 fps xD - no ale GF2 MX i 256 RAMu robi swoje :Up_to_s: )

 

Gdyby ktoś miał jeszcze taki problem jak mój, to tu jest rozwiązanie:

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108158

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam inny problem i byłbym wdzięczny z pomoc. Chyba nie chodzi o ISScript10.msi.

Ściągnąłem ver 2.60 i przy próbie odpalenia AmericasArmy260.exe wyskakuje mi Error

Errors encountered while performing the operation

i w okienku gdzie powinien lecieć przebieg procesu wyskakuje że archiwum jest albo w nieznanym formacie albo uszkodzone.

 

Kumpel mi powiedział że też miał taki problem ale rozpakował na innym kompie bez problemu.

 

Mam ściągać jeszcze raz i czy wpływ na uszkodzenie pliku mogło mieć to że używałem getrighta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już nieważne :cool: maly_szcz mi pomógł. :D Chodziło o to, że niemiałem zainstalowanego ISScript10.msi (bo taką wersje ma instalator AA 2.40), ale zainstalowałem i jest nice :thumbup: pojawił się za to inny problem, ale to już bardziej związane z moim portfelem :P (na niektórych mapkach mam aż 10 fps xD - no ale GF2 MX i 256 RAMu robi swoje :Up_to_s: )

 

Gdyby ktoś miał jeszcze taki problem jak mój, to tu jest rozwiązanie:

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108158

 

Pozdrawiam.

http://americasarmy.com.pl/viewtopic.php?t=3969&start=0 sciagnij sobie to ini. i podmień je tam gdzie masz zainstalowaną gre, powinno troche dać fps ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak cos to 2.7 wyszla :)

ta jasne ciekawe kiedy :) chyba cos ci sie pomieszało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ta jasne ciekawe kiedy :) chyba cos ci sie pomieszało :E

Wyszła przedwczoraj. Nic się nie pomieszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam problem z instalacją manowicie z tymi plikami Americas~1itp

podczas instalki wyskakuje błąd że ten plik jest w nieznanym formacie albo uszkodzony .AA ściągałem kilka razy z różnych źródeł i ciągle pojawia mi sie ten błąd nawet z płytki od kumpla któremu wszystko dobrze chodzi.Pozatym kiedyś grałem już w aa i wszystko ładnie chodziło PLS HELP! :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatuj dysk a potem spróbuj jeszcze raz, powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy americas army musi być wpisana w rejestrze? Czy np skopiuje sobie od kumpla folder z grą i bedzie chodzić? :E:E to by mi uratowało kompa przed formatem czego nie chce mi sie robić... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami taka sztuczka zadziała, ale może powodować niestabilność aplikacji (przyczyn jest mnóstwo ;) ) - ten typ tak ma :E

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czasami taka sztuczka zadziała, ale może powodować niestabilność aplikacji (przyczyn jest mnóstwo ;) ) - ten typ tak ma :E

 

Pozdro

 

 

 

łohoh, kogo nam tu przywiało :question::E:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT: teraz po upgrade'dzie sprzętu czekam na wersje na silniku UT3 :E:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...