Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

duszkowy

TRACER 4Life HellFire. Zasilacz z "czarnej listy".

Rekomendowane odpowiedzi

Czarna lista zasilaczy, z postu o zasilaczach, juz chyba jest nieaktualna. pozatym trzeba dodac, ze zasilacz, zasilaczowi nierowny. ja mam tracera 4life hellfire (400W) i jestem z niego bardzo zadowolony. moze nie jest to termaltake czy tagan, ale jest bardzo stabilny i nie mialem z nim zadnych problemow. cichy i skuteczny. Zasilania speed fanem i pomiary miernikiem wskazaly napiecia mieszczace sie w granicach tolerancji i bez wiekszych wahan.

 

Co do stabilnosci pracy komputera to nie mozna zawsze zganiac na zasilacz. wystarczy spojrzec na moja sygnature i widac, ze nie mam sprzetu najwyzszej klasy i z najwyzszej polki, ale komputer dziala stabilnie. choc dopiero niedawno udalo mi sie znalesc droge do sukcesu. w moim przypadku byla to dobrze stworzona cyrkulacja powietrza wewnatrz obydowy. wicher z przodu, przed dyskiem i dwa wydmuchujace z tylu. mimo, ze cooler na procesorze jest za slaby bylo 61st.C - przed, tak teraz jest 47st.C w czasie maksymalnaj pracy. teraz moge przerabiac filmy, nagrywac plyty i pisac na tym forum.

 

wydalem 140zl na bude z zasilaczem i nie zaluje!!

 

duszkowy pozdrawia!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol2: hehe ciekaw jestem jak Twoje szczescie potrwa dlugo :lol2: Mozna zaktualizowac liste, to mnie niesamowicie rozbawilo :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twój komp duzo nei ciągnie, a bałbym się go do swojego po oc podłaczyć :( a mam niby tylko 20 watów wiecej ale za to tagana u2 420ixeye wiec co do tego tracera wolałbym fortrona350 wat mdn-r (wzmocniona linia 12V 25A)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi też kiedyś Codegen chodził stabilnie i dobrze trzymał napięcia...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...cale 3 tygodnie zanim się spalił i przy okazji kartę graficzną.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol2: hehe ciekaw jestem jak Twoje szczescie potrwa dlugo :lol2: Mozna zaktualizowac liste, to mnie niesamowicie rozbawilo :lol2:

nie chce nic kupic, ale dzieki. zamiescilem tylko swoja opinie o zasilaczu z "czrnej listy" z postu 142996.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej go nie przechwalaj , ale to juz twoja sprawa co sobie kupiłes ,my tutaj na forum mamy juz własne zdanie na temat takich zasilaczy i raczej twoj temat tego nie zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytam tylko czy ktorys z forumowiczow, ktorzy maja wyrobione zdanie o takich zasilaczach, kiedykolwiek go probowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy zasilacz z tej czarnej listy jest pozornie stabilny i "perfekcyjny". Do czasu...

 

To najgorsza wersja ruskiej ruletki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mi też kiedyś Codegen chodził stabilnie i dobrze trzymał napięcia...

Mój Codegen działał prawie 5 lat, aż doczekał się modernizacji kompa i wymiany na Huntkey ;) . Co prawda był głośny jak cholera, ale co najważniejsze komputer działał stabilnie (ciekawe jakby zniósł ten upał :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Codegen działał prawie 5 lat, aż doczekał się modernizacji kompa i wymiany na Huntkey ;) . Co prawda był głośny jak cholera, ale co najważniejsze komputer działał stabilnie (ciekawe jakby zniósł ten upał :P ).

 

 

Cuda się zdarzają... ;) W sumie to mógłyś się czuć tak jakbyś wygrał w Lotto - trafił Ci się ten jeden na milion dobry egzemplarz Codiego...

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cuda się zdarzają... ;) W sumie to mógłyś się czuć tak jakbyś wygrał w Lotto - trafił Ci się ten jeden na milion dobry egzemplarz Codiego...

 

:E

Tak jak inni zwyciężcy w Lotto, i ja miałem z Codiem sporo farta. W porę wymieniłem zasilacz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Codik wytrwal chyba z dwa latka i potem po roku lezakowania poszedl jako gratis do obudowy, w sumie to nie wiem czy zyje bo facet co kupil bude wsadzil to dosc mocnego configu mimo moich ostrzezen :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapytam tylko czy ktorys z forumowiczow, ktorzy maja wyrobione zdanie o takich zasilaczach, kiedykolwiek go probowali?

Nie jednemu z nas już zasilacz się spalił i mało tego często zabierając ze soba inne podzespoły więc chyba tego próbowania i testów wystaczy ??? . Zobaczymy , poczekamy i pogadamy za miesiąc , dwa czy czasem zdania swojego nie zmienisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, teraz jestes zadowolony i wydaje Ci sie ze obaliles wszelkie teorie, ale tak naprawde nasza wiedza i doswiadczenie nie sa wyssane z palca, to sa opinie naprawde wielu userow ktorzy z tego korzystali i wiedza co to warte, taki zasilacz moze byc bezpieczny w bardzo malo wymagajacym kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. W sumie lubię określenie "do czasu". :P Mam swojego megabajta 350W całe 2 i pół roku, chodzi dobrze :P Wymieniłem ten paskudny wentylator i zamontowałem AC pro, jest cichy... A napięcia? Walić je. Granice normy trzymają i przy ostrym oc. Najwyżej się spali, ale gwarancja dawno isę skończyła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przyznam ze mam teraz w drugim kompie na krecony duronie morganie i mi wywala napiecia ponad norme, ale sadze ze to moze byc wina miernika bo straszny badziew :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz mało wymagający config i nie bawisz się w OC to możę, M O Ż E będzie ok z tym zasilaczem, ale bałbym sie na twoim miejscu zapodać bardziej wymagającą grafe lub procesor , cokolwiek podkręcić i trzymać go dłużej niż dają gwarancje na niego ( gwara obejmuje tylko zasiłke - nie upaloną reszte configu - pamiętaj ), podzespoły elektroniczne z jakich jest zmontowany są raczej najtańsze z możliwych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie Feela 300W. Niezmiennie od 5 lat ;)

 

ale celeron 1200 taulatin, radeon 9600pro, 512MB SDR 133, 2 dyski ATA100 i nagrywarka za duzo prądu nie ciągną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j az kolega podlaczylismy codegena 400 W pod s.939 (najglupsza zecz jaka zrobilem) ;p zasialcz poszedl z dymem a dalem za niego cale 8 żł :( (dobrze ze nic za saba nie zabral )(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnienia do nazywa zailaczow,

 

Hellfire: Twoj komputer spłonie ogniem piekielnym, Jak tylkosprobujesz cos mocnego do niego podpiać

 

Dlatego lepiej takiego czegos nie ryzkowac, ale jak lubisz zaoszczedzic na zasilaczu by wypalic reszte kompa, to prosze bardzo. Jak nie bedzie cie kilka dni na forum to wiadoma bedzie przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też kiedyś miałem Codiego 350 Feel`a :)

 

 

i chodził jakies 3-4 lata!!

 

 

 

 

 

 

 

Najpierw na Celafonie II 450MHz ,dysk 8,5 GB, jeden naped CD i do tego riva tnt 1 :D:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Później chodził na Athlonku 900MHz ,riva tnt2 ,później GF2 MX400 ,taki sam dysk + nagrywarka CD.

 

 

 

 

 

chodził ,chodził ,jakies pół roku i poległ ,a razem ze soba zabral mojega Seagate`a :D:D

 

 

Jedyna korzyśc z tego ,prócz nowego dysku i zasiłki, to to że dzięki staremu dyskowi poznałem dokładnie budowe HDD :D:D :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś miałem Codiego 350 Feel`a :)

i chodził jakies 3-4 lata!!

Najpierw na Celafonie II 450MHz ,dysk 8,5 GB, jeden naped CD i do tego riva tnt 1 :D:D

Później chodził na Athlonku 900MHz ,riva tnt2 ,później GF2 MX400 ,taki sam dysk + nagrywarka CD.

chodził ,chodził ,jakies pół roku i poległ ,a razem ze soba zabral mojega Seagate`a :D:D

Jedyna korzyśc z tego ,prócz nowego dysku i zasiłki, to to że dzięki staremu dyskowi poznałem dokładnie budowe HDD :D:D :lol2:

 

 

 

gratulacje ja poznalem jakspalilem dysk 2,54 gb :D to go rozwalilem a 10 zł mussialem oddac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś miałem Codiego 350 Feel`a :)

(...)

To się zdecyduj :hmm: Feel a Codi dwie różne rzeczy :P

 

 

Ja mam u siebie Feela 300W. Niezmiennie od 5 lat ;)

 

ale celeron 1200 taulatin, radeon 9600pro, 512MB SDR 133, 2 dyski ATA100 i nagrywarka za duzo prądu nie ciągną...

Dobry Feel nie jest zły :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez tracera zasilacz i zniepokojem staje kazdego dnia :E ale nie długo wypłata i zmieniam na Topower SPW-480W EZA.Patrzac na cene tych zasilaczy juz moza ocenic ile sa warte i jakie dobre:E(mowa o tracer).Chociaz ten tracer ciagnie dosc wmiare sprzet i to prawei rok :E ale nie bede sprawdzal jak dlugo bede mial szczescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...