Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qjin

Age of Pirates

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co slyszalem to wiekszoci misji nieda sie wykonac i nie ktore teksty sa po rusku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry , które co kolwiek mają wspulnego z Atari musza być skopane pod wzgledem technicznym i tu nie ma wyjątków (no Driver 1 na psx może być yjatkiem ) . :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co slyszalem to wiekszoci misji nieda sie wykonac i nie ktore teksty sa po rusku

 

Brawo nie większość ale kilka jest... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moghe je wymienic czy ci co kupia maja miec niespodzianke?

 

Rozmawiałem z kolem z Cenegi i powiedział że ma wyjść patch..ale kiedy co i jak nie powiedział... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to bug na bugu:

Nie przejmujcie się jeśli liczyliście na na coś więcej, wersja wydana przez Cenege to tylko spolonizowana gra wydana przez Akelle w wersji 1.4, Ta wersja przez Akele została wydana chyba tylko w Rosji, bo było wiadomo że ma pełno błędów i jest ogólnie niedopracowana. Grę kupiło Playlogic i zajęło się dopracowaniem gry i jak można się dowiedzieć na ich forum, poszło im o wiele lepiej niż Akelli (PC Format ocenia gre na 80%). Tak więc gra wydana przez Cenege to przedsmak tego co zaprezentuje Playlogic 11 września.

Nieźle nas zrobili :mad2: Będe czekał na patcha mam nadzieje że cenega nie zawiedzie i go wyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nieźle nas zrobili smilies/mad2.gif Będe czekał na patcha mam nadzieje że cenega nie zawiedzie i go wyda

 

Nie martw się patch wyjdzie na 100% wiem bo rozmawiałem ale nie wiem dokładnie kiedy..błędy są..nie można ukończyć niektórych misji...multi skieprawiony na maxa itp..ale za taką cene można kupić i poczekać na patch... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeszcze nie doszla jak jutro mi nie przyjdzie to sie wyrabie na nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wyslali kolejny mail ze paczka jest juz w drodze czyli jutro bede mial a jka nie jutro to w pon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno ma od cholery bugow :( ja jednak jutro dostane

 

 

Rozmawialem w duzym gronem osob ktore graly w AoP.

Osoby te byly i sa fanami Sea Dogsow. TA gra miala byc kolejna czescia tego.

Wedlug nich (a graja juz w to hardkorowo) gra ta jest niepozbawiona bugow. Expienie jest beznadziejne , abordaze sa dretwe a questy generowane losowo i ich poziom jest zenujacy. Nie gralem sam jeszcze (jakies 10 minut) wiec pisze to co te osoby mowily. Wedlug nich lepiej grac w Sea Dogs niz to. Tam byly lepsze misje , questy a tu podbno masa pierdol i niedorobek , mimo ze PL Ver jest z paczem 1.4

 

Sterowanie jak w Pirates Of Te Carribean.

Czyly gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie gralem :D Powiedz cos wiecej o tej grze. Po swojemu i dlaczego ci sie podoba ?? :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest nikt nie dostal tej gry czy co?? tyle osob ja zamawialo a nikt sie nie podzieli wrazeniami z gry??? no dawac recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się patch wyjdzie na 100% wiem bo rozmawiałem ale nie wiem dokładnie kiedy..błędy są..nie można ukończyć niektórych misji...multi skieprawiony na maxa itp..ale za taką cene można kupić i poczekać na patch... ;)

 

Tak tylko dodam.

Ze jesli Cenega umiesci tego pacza na swojej stronie a bedzie mial wiecej niz 5MB to znowu nikt go nie zassie. Oni maja jakis gowniany download. Nic od nich nie mopge zassac Flashgetem , a zasysanie bez niego poprawki 700MB do Far Cry czy Sacreda (120MB) jest bez sensu. Nie zmienie zdania. Cenega to fajansiarze. Fajny motyw:kupilem oryginal i jest niedopracowany. To po ch...bulilem za niego 30 zl. Nikt NAWET MNIE NIE POINFORMOWAL , ze wydaja takiego bubla. Za 30 zl moglem kupic drugi raz Dooma 3 :Up_to_s: albo Call of Kthulu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra juz dawno do mnie przyszla i powiem ze fajna :) Narazie wszystki misje da sie wykonac a ktos mowil ze nie wszystkie :D Gra sie wylacza owszem ale po dluzszym graniu, najlepiej pograc 2 h zorbisz przerwe i znow i jest spox. Ogolnie gra bardzo fajna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra to bug na bugu:

Nieźle nas zrobili :mad2: Będe czekał na patcha mam nadzieje że cenega nie zawiedzie i go wyda

O szit, to dobrze, że nie kupiłem AoP. I tak miałem dylemat, po przeczytaniu recki w gamerankingu i na gryonline (strasznie niska ocena). Może poczekam i zakupię tą "spatchowaną" wersję.

 

Chyba pozostanę przy Sea Dogs... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos nie zauwazylem zadnych bugow narazie szystkie misje ida gladko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wczoraj dostalem aop i pierwsze wrazenie jest tragiczne. NUUUUDA. Gdzie jest tutaj fabula?? juz caly dzien robie te durne misje od gosci z tawerny i dla gubernatorow na wyspach i nic co zrobic by sie cos zaczelo dziac?? dwa po jednej z misji wyplywam z portu i odrazu sekunde po wyplynieciu ciagle trafiam na jakies niespodzianki typu plyne lugerem i atakuja mnie 3 statki 3 klasy i sa odrazu tuz kolo mnie zaraz potem odrazu wpadam na tornado i na koncu bunt o ile z buntem mozna sobie poradzic kasa ale z reszta juz nie. I wszystkie savy szlak trafil. Postaram sie jeszcze chwile pograc ale jak tak bedzie dalej to moja pierwsza od dluzszego czasu orginalna gra okaze sie klapa. A sea dogs to jedna z moich ulubionych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wczoraj dostalem aop i pierwsze wrazenie jest tragiczne. NUUUUDA. Gdzie jest tutaj fabula?? juz caly dzien robie te durne misje od gosci z tawerny i dla gubernatorow na wyspach i nic co zrobic by sie cos zaczelo dziac?? dwa po jednej z misji wyplywam z portu i odrazu sekunde po wyplynieciu ciagle trafiam na jakies niespodzianki typu plyne lugerem i atakuja mnie 3 statki 3 klasy i sa odrazu tuz kolo mnie zaraz potem odrazu wpadam na tornado i na koncu bunt o ile z buntem mozna sobie poradzic kasa ale z reszta juz nie. I wszystkie savy szlak trafil. Postaram sie jeszcze chwile pograc ale jak tak bedzie dalej to moja pierwsza od dluzszego czasu orginalna gra okaze sie klapa. A sea dogs to jedna z moich ulubionych gier.

Teraz przekonałeś mnie już na 100%, że gry nie warto kupować. W sumie i tak nie zamierzałem jej nabyć, słyszać, jakie sa o niej opinie.

 

Załatwie sobie od znajomego i tylko zobaczę czy rzeczywiscie tak słabe jest.

A tak lepiej pozostać jednak chyba przy Sea Dogs. Albo przy Piratach z Karaibów (ktore były dość niezłe). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie nijakie jakieś, niby dopiero zacząłem, ale gra polega z tego co widzę na robieniu za chłopca na posyłki, w każdym razie na początku. Wolałbym już porządną fabułe zamiast takiej swobody. Fakt, niby dostajemy jakiś kawałek mapy od starego, ale na tym się na razie kończy. Żadnego tutoriala, nic, 0, jakichś gości można niby zaczepić na ulicy i coś tam wytłumaczą, ale komu by się to chciało czytać? :E Myślałem że to będzie taki "piracki" The Godfather, ew. Gun a tu dupa :E

 

Chociaż, za taką cenę można kupić, komuś kto leje na fabułę i stawia na swobodę pewnie się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...