Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qjin

Age of Pirates

Rekomendowane odpowiedzi

ageofpiratesopowiescizkaraibowpcokladka2dpl400x567qq5.jpg

 

Age of Pirates to morska gra role-playing, poświęcona przygodom piratów na Karaibach w XVII wieku. Produkcja studia Akella odtwarza niemal wszystkie aspekty awanturniczego, korsarskiego żywota i pozwala wcielić się w jedną z dwóch, unikatowych postaci - łowcę skarbów Blaze’a albo rudą piękność Beatrice. Niezależnie od wyboru, gracz będzie musiał dowodzić swym statkiem na niespokojnych wodach, handlować towarami, atakować konwoje, wykonywać zadania, rozbudowywać flotę, podbijać kolonie i wykonywać wiele innych czynności.

 

Co więcej, gra pozwala kapitanowi na opuszczenie statku i poruszanie się po malowniczych miastach Karaibów w trybie trzeciooosbowym. Spaceruj po koloniach, walcz na rapiery i wyzwij na pojedynek innych kapitanów! W Age of Pirates zabawa nie ma końca!

 

Jest to jedna z gier, na które czekam z niecierpliwością. Spragniony ponownie przygód morskich, łupieniu skarbów, podbijaniu wysepek. Ponoć jest to sequel Sea Dogs, tylko, że pod inna nazwą. Mam nadzieję, że chociaż po części dotrzyma jej kroku. Bo troszkę zawiodłem się ostatnimi - Piratami z Karaibów (gra zła nie była, lecz nie tego oczekiwałem...). Może czas sobie odświeżyć "Psy Morskie"? ;)

Do tego, niesamowicie niska cena - 29, 90zł. Nie sposób nie kupic tej gry. Cieszy, mnie też fakt, że w tej części dostępny będzie tryb multi! Zawsze marzyło mi się to w Sea Dogs :cool:

Szkoda, że zagram najprawdopodobniej pod koniec miesiaca, jak wrócę z wyjazdu.

 

Strona polskiego wydawcy - czytaj, więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium III

1,5 GHz

Pamięć: 256 MB

Grafika: Zgodna z DirectX

64 MB

System: Windows 98/ME/2000/XP

Wymaga: DirectX 9.0

Dźwięk: Zgodna z DirectX

Napęd: DVD-ROM

Wymagane: 1.2 GB

 

wow. Nowa gra, ktora mi pojdzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na stronie wydawcy to już wymagań sprzętowych nie podali...

 

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium 4 1.5 GHz, 512MB RAM, karta grafiki 64МB (GeForce 3 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP.

 

W takim razie może zagram :).

 

EDIT:

 

A jednak były tylko ja się nie dopatrzyłem :E...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow. Nowa gra, ktora mi pojdzie :E

Gra, pewnie będzie miała niskie wymagania (takie jak piszą), w Piratów spokojnie dało się grać w wysokich detalach na g2mx. Do tego prezentowała wyśmienita oprawę graficzną. Oglądajac screeny z AoP, silnik został tylko troszkę ulepszony i widać, że grafika juz zdeczka zestarzała się, ale przynajmniej będą małe wymagania sprzetowe.

 

Gra sprzedawana była na razie tylko w Rosji, ale podobno pare miesiecy również trafiła do Europy (tego faktu, nie mogę potwierdzić). Ale parę osób miało okazję pograć i słyszałem pochlebne opinie na jej temat. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no jak nie podali :E a skad ja mam :E

Patrz "EDIT" w moim poprzednim postem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem "przedpremierowym". Razem z wysyłką wyjdzie niecałe 35zł (a nie chce mi sie "zasuwać" do sklepu, bo do niego mam dobra, parędziesiąt km). Najgorzej, jak premiera zostanie przesunieta. Tylko nie wiem czy sens jest kupować, naciesze się nią parę dni i usiądę do niej po długiej przerwie. Chyba sie wstrzymam i poczekam na pierwsze recenzje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi raczej...

 

 

 

Jeśli kupię nową kartę graficzną :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet92

Czyli trzeba się wybrać 11 -stego do sklepu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera zapewne będzie miała małe wymagania jak jej eks poprzednik czyli Piraci z Karaibów . Gierka zapewne będzie ciekawa (taki remix rpg i gry akcji) . Grałem w jej eks poprzedniczke więc i w to zagram choć dla samej ciekawości mimo , ze to jakiś ekstra przebój nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba sobie odświeże Sea Dogs i przejdę gierkę po raz n-ty. IMO jedna z moich ulubionych tytułów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza RECENZJA Age of Pirates, do tego polskiego wydania! Ostatnio rzadko wchodziłem na gry.imro, więc dopiero teraz zauważyłem publikację tego arta. Dość wysoko ją ocenili (90/100).

Ojj coś czuję, ze przez najblizsze tygodnie po premierze spędze przy Age of Pirates ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, w przyszlym tygodniu kurier powinien sie pokazac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no, w przyszlym tygodniu kurier powinien sie pokazac

Ja mam akurat takiego pecha, że premiera jest 11, a ja wyjeżdzam 14 i wątpie, żeby do tego czasu zdażyła dojść paczka. Chyba, że wybiorę sie sam do sklepu.

 

Ale tylko narobie sobie smaczka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc fajna gra :D

Lubie gry pirackie , posiedzialem troche przy sea dogs i bylo calkiem fajne, potem przyszedl czas na piraci z karaibow, ale w tym bylo troche dziwne sterowanie, a nowi piraci z karaibow to zwykla nawalanka :/.

 

Czyli teraz czas na to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moze byc fajna gra :D

Lubie gry pirackie , posiedzialem troche przy sea dogs i bylo calkiem fajne, potem przyszedl czas na piraci z karaibow, ale w tym bylo troche dziwne sterowanie, a nowi piraci z karaibow to zwykla nawalanka :/.

 

Czyli teraz czas na to :D

Tak, tylko ta ostatnia to robiona była przez całkowicie inny zespół.

 

Piraci z Karaibów miało być sequel'em Sea Dogs, ale Disney podpisał umowę z Bethesda, żeby przerobili ją na "Piratów z Karaibów" (taka reklama, bo wtedy była wówczas premiera pierwszej czesci filmu o takim samym tytule). Twórcy mieli mniej czasu, na dopracowanie gry i wyszło jak wyszło. Osobiście czekałem na Sea Dogs 2 (miałem nadzieję, że kiedyś ujrzę ten produkt). No i Akella zapowiedział AoP (niby sequel Sea Dogs - własnie, wlasnie chyba fabularnie nie jest połączone, a szkoda, chciałbym ujrzeć dalsze przygody Kapitana Nicolasa Sharpa :) ). W produkcji są też dwa inne tytuły a mianowicie biega o: Swashbucklers (ale tutaj troszke inna realia) oraz Captain Blood (to bardziej nastawione na akcje - bardziej zrecznosciowe).

Najwieksze nadzieje pokładem jednak w Age of Pirates. Niedługo sie sam przekonam (szkoda, że dopiero pod koniec wakacji, no ale co zrobić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w jakiś niezwykły sposób ta gra do mnie dojdzie to może zagram. Dziwi mnie tak mała cena . Może coś z tego będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w jakiś niezwykły sposób ta gra do mnie dojdzie to może zagram. Dziwi mnie tak mała cena . Może coś z tego będzie.

Ja się cieszę, że nie było takiego opóźnienia, jak w przypadku Sea Dogs, gra w Polsce ukazała się po niecałych 2 latach od światowej premiery. A AoP tylko po ponad pół roku (w sumie pod koniec ubiegłego była premiera w Rosji, skad gra pochodzi, co do całej Europy pewien nie jestem, bo chyba później)...

 

Również się cieszę z ceny, zapłaciłbym nawet 2x więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę, że nie było takiego opóźnienia, jak w przypadku Sea Dogs, gra w Polsce ukazała się po niecałych 2 latach od światowej premiery. A AoP tylko po ponad pół roku (w sumie pod koniec ubiegłego była premiera w Rosji, skad gra pochodzi, co do całej Europy pewien nie jestem, bo chyba później)...

 

Również się cieszę z ceny, zapłaciłbym nawet 2x więcej.

heh widać że jesteś fanem gatunku :D .Moja ostatnia gra z motywami piratów to ...Pirates...na Comodore 64 :E to był klasyk :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pirates czy c64?(jak dla mnie to c64 :P

i to i to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, tylko ta ostatnia to robiona była przez całkowicie inny zespół.

 

Piraci z Karaibów miało być sequel'em Sea Dogs, ale Disney podpisał umowę z Bethesda, żeby przerobili ją na "Piratów z Karaibów" (taka reklama, bo wtedy była wówczas premiera pierwszej czesci filmu o takim samym tytule). Twórcy mieli mniej czasu, na dopracowanie gry i wyszło jak wyszło.(...)

 

A "Sid Meier's Pirates!" to dobra gra?

 

Podobna do Sea Dogs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A "Sid Meier's Pirates!" to dobra gra?

 

Podobna do Sea Dogs?

Powiedziałbym, że prawie w ogóle nie podobne do Sea Dogs.

Pirates! To gra łatwa i przyjemna.

 

SD jest zdecydowanie trudniejsze, bardziej mi odpowiadajace. To troszkę inne gry, łączy je tylko parę aspektów i tematyka :)

 

Pirates! to gra podobna do Pirates!

http://www.lemon64.com/games/details.php?ID=1941

Exactly. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...