Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

*:Martusia:*

America's Army - Problem Online

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Od niedawna zaczelam grac w AA i mam pytanko przeszlam caly trening i moge dolaczac do serverów... i mam pytanie jak stworzyc server i jak ktos moze do niego dolaczyc przez moje IP .. prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Żeby stworzyć serwer musisz mieć stały zewnętrzny adres IP. Do tego dobry komp* i program. Wszystko masz podane w linku powyżej.

 

 

*Wszystko zależy od wielkości serwera, czy jednocześnie chcesz na nim grać czy tylko Twój komp ma służyć za serwer.

 

Pozdro

 

 

P. S. Zapraszam na stronę Team-Orthodox ;)

 

orthodox].Squbii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć

Od niedawna zaczelam grac w AA i mam pytanko przeszlam caly trening i moge dolaczac do serverów... i mam pytanie jak stworzyc server i jak ktos moze do niego dolaczyc przez moje IP .. prosze o szybka odpowiedz

Jest to bardzo kłopotliwe... musisz serwer zarejestrować na stronie głównej americasa, erwer musi być zarejestrowany na twoje stałe IP i wtedy możesz postawić se serwerek programem AASM.

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem z ciekawości, zagrałem i stwierdzam, że w AA nic się nie dzieje w porówaniu do ET - akcja posuwka się jak ślimak :D, ale może przekonam się do tej gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja posuwa się jak ślimak?! to zależy na jakiej mapie grasz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Akcja posuwa się jak ślimak?! to zależy na jakiej mapie grasz. ;-)

 

Grałem na kilku i w porówaniu do ET, AA jest grą dla 80-latków :P;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jakiegoś klanu :P. Uwierz mi, że całkiem inaczej gra się na oficialach, a inaczej na meczach i sparingach. pozdro (zagraj na dusku :D szybka mapka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ET bo to wg. mnie takie nawalanie na oślep. Są mapki które wymagają myslenia, taktyki[np. extraction,pipeline,bridge crossing] A swoją drogą w clanie fajnie się gra, ale trzeba mieć czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie podoba mi się ET bo to wg. mnie takie nawalanie na oślep. Są mapki które wymagają myslenia, taktyki[np. extraction,pipeline,bridge crossing] A swoją drogą w clanie fajnie się gra, ale trzeba mieć czas...

co?? jaka taktyka na bridge?? :hmm: ta mapa jest kompletnie bez sensu, 0 taktyki itp, tyklo nawalanie na ślepo :/ najgorsza mapa w grze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co?? jaka taktyka na bridge?? :hmm: ta mapa jest kompletnie bez sensu, 0 taktyki itp, tyklo nawalanie na ślepo :/ najgorsza mapa w grze :/

Co Ty nie powiesz Lipton :] Może na oficjalach nie potrzeba taktyki, ale na meczu zgranie zespołu, odpowiednie smokowanie i rush to podstawa ataku, a komunikacja i dobranie miejscowek - obrony.

 

Edit: Raszerom z ET, czy innych Quake'owatych naparzanek polecam takie mapy jak Dusk i Urban Assault :) Ale nie zdziwcie się, jak nie będziecie mogli own'ować 80-latków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...