Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

YasiuSpacerowicz

Plecaki Nike, Adidas, Puma, Reebok

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam plecak Diverse i jestem zadowolony :) Dużo sie w nim mieści, ładnie przylega do ciała, wygodnie sie go nosi i wizualnie też jest ok! I wątpie żebyś coś fajnego Nike itp. znalazł do 100 zł. Z 150 zł musisz mieć chyba że na allegro jakiś szajs wciągasz :P najlepsze plecaki ma Campus ale trzeba troche zabulic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100zł to dostaniesz zwykły szmaciany worek z napisem Nike, Adidas, Puma, Reebok itp.

Jeżeli chodzi o plecaki to polecam firme JanSport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci plecak Campusa Fusion 35L http://allegro.pl/item119523368_plecak_cam...l_polecam_.html

Sam go mam i jest zajebisty - pojemny, wytrzymały i do tego ma technologię Air-Con czyli coś takiego, że plecy nie dotykają bezpośrednio samego plecaka tylko specjalnych wybrzuszeń, co powoduje, że plecy się nie pocą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam plecak Diverse i jestem zadowolony :) Dużo sie w nim mieści, ładnie przylega do ciała, wygodnie sie go nosi i wizualnie też jest ok! I wątpie żebyś coś fajnego Nike itp. znalazł do 100 zł. Z 150 zł musisz mieć chyba że na allegro jakiś szajs wciągasz :P najlepsze plecaki ma Campus ale trzeba troche zabulic :P

 

 

mam tez diverse ale nie polecam:

 

+fajnie wyglada

+dobrze sie nosi

+pojemny

 

-w srodku sie wysciulka cala porwala a prawie nic tam nie nosilem (student :E)

-pruje sie

-no i cos mi sie w te upaly plecki od niego poca tzn na koszulce jest "fajny" slad :cool:

 

a co za tym idzie glupia baba w sklepie nie chciala mi go przyjac na gwarancje po niecalym roku bo mowila ze ma tylko 6 miesiecy :mad2: i nie dalo rady nic zrobic i ze pfff taki plecak za 150zl to nie jest plecak adidasa za 300zl i wiadome jest ze przez rok sie zuzyje i trzeba nowy kupic :mad2::mad2: dziadowstwo (choc ubranai ich lubie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Ci plecak Campusa Fusion 35L http://allegro.pl/item119523368_plecak_cam...l_polecam_.html

Sam go mam i jest zajebisty - pojemny, wytrzymały i do tego ma technologię Air-Con czyli coś takiego, że plecy nie dotykają bezpośrednio samego plecaka tylko specjalnych wybrzuszeń, co powoduje, że plecy się nie pocą...

Z tym poceniem się to nie do końca jest tak pięknie :E

Jak idziesz spokojnie przy temp. 20 stopni Celsjusza to ok, ale już przy 25 stopniach i Słońcu może być kiepsko :(

 

Sam też mam Campusa i nie jest wcale taki doskonały. Ale jestem z niego zadowolony. Pojemny, praktyczny i w miarę wytrzymały. Wyjście na słuchawki ma umieszczone idiotycznie, ale to poza średniej jakości wypełnieniem rączek jedyna wada (jak na ten przedział cenowy). Jak masz więcje kasy to kup sobie JanSporta. Cholerstwo jest drogie, ale warte tej wydanej kasy.

 

I zapomnij o 'markowych' (czyli właśnie adidas, puma itp.) plecakach. Płacisz w nich tylko za markę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze plecaki robi jansport, polecam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o a ja polecam plecaki Quiksilver, bardzo porzadne i wytrzymale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o a ja polecam plecaki Quiksilver, bardzo porzadne i wytrzymale

 

Nie ma u mnie w mieścinie Quicksilvera. Musiałbym tate prosić żeby sie w Berlinie rozglądnął.

 

PS: Najbliższy sklepk Quicksilvera ode mnie jest... w Krakowie :E

 

A co do Jansportów... Nie podobają mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:o a ja polecam plecaki Quiksilver, bardzo porzadne i wytrzymale

ja też, mam jeden za 99 zł z go-sportu i bardzo go sobie chwale, porządny, łądny (szpanerski troche :P) i można w nim duzo zmiescic ;]

 

A co do Jansportów... Nie podobają mi się.

Miałęm jeszcze dwa plecaki z house'a i też były fajne, ale wytrzymywały średnio koło roku :)

z house'a jeden był za 30 zł drugi za 70 :)

 

A co do sklepów, to poszukaj w go-sporcie, croppie (mozna tam znalezc rzeczy quik'a, w croppowski nie radze sie pchac, sa drogie, brzydkie i nietrwale), housie i diversie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupoty gadacie za 100zł spokojnie juz cos dobrego znajdziesz

ja mialem nike za 120zl i byl ladny i wytrzymaly

ale pamietaj nie prac w pralce automatycznej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głupoty gadacie za 150zł spokojnie juz cos dobrego znajdziesz

ja mialem nike za 120zl i byl ladny i wytrzymaly

ale pamietaj nie prac w pralce automatycznej :lol2:

za 150? Ja mialem porzadny (do czsu :P) plecak za 30-40 zł :)

 

Tylko zdecydowanie nie polecam jakis plecakow z hipermarketow, toto nawet nie pozyje 2 tygodni, lepiej dobrze poszukac w sklepach jak yzej wymieniony house.. A marki jak adać czy najk to sobie darujcie, wcale nie sa takie fajne (olny quik :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fajną "kostkę" i mi styka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 150? Ja mialem porzadny (do czsu :P) plecak za 30-40 zł :)

pomyliłem sie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma u mnie w mieścinie Quicksilvera. Musiałbym tate prosić żeby sie w Berlinie rozglądnął.

 

PS: Najbliższy sklepk Quicksilvera ode mnie jest... w Krakowie :E

 

A co do Jansportów... Nie podobają mi się.

 

Nazwa to Quik... nie Quick :) Btw. jakies plecaki Quika powinienes znalezc w cropp town

 

ja też, mam jeden za 99 zł z go-sportu i bardzo go sobie chwale, porządny, łądny (szpanerski troche :P) i można w nim duzo zmiescic ;]

ja wiem czy szpanerski... po prostu ta firma ma nietypowa stylizacje i wzory ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi sie Nike Core Medium, wie ktoś może wjakiej cenie jest?

 

I czy ma wyjście na słuchawki?

wyjscie na sluchawki to sobie nozyczkami zrob :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...