Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aKempes

Pomazany obraz

Rekomendowane odpowiedzi

Ello all! Mam pytanko. Byłem u ziomala i na rozdziałce 1280/1024 przy odswiezaniu 75,72,70Hz ma lekko rozmazany obraz tak minimalnie. Ma grafe GeForce2. Czy to ma wpływ na działanie monitora i na to kiedy padnie?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zrobi autokalibracje!? automatyczne ustawienie taa? robił i nie wiem juz cholera bo nie widze różnic miedzy normalnym ale monitor nie moze byc zepsuty bo inne normalnie idą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dla LCD-ków odświeżanie powinno być jak najmniejsze, może zmiana na 60Hz by tutaj pomogła :hmm: albo nowe stery do grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm

 

 

grafika generuje po prostu slabo jakosciowy obraz - filtry DSUB na Geforce2 sa do dupy

 

proponuje wymiane grafy na jakas normalna, z dobra jakoscia obrazu ( np radeon 9550 minimum )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm

grafika generuje po prostu slabo jakosciowy obraz - filtry DSUB na Geforce2 sa do dupy

 

proponuje wymiane grafy na jakas normalna, z dobra jakoscia obrazu ( np radeon 9550 minimum )

 

 

ja wczoraj sprzedalem swojego gigabyte 9550, i teraz dopoki nie kupie wszystkich podzespolow bo zmieniam akurat platforme mam jakas stara 8mb i powiem, ze roznica jezeli chodzi o jakosc obrazu na moim LCD jest kolosalna, bardzo slaba ostrosc w porownaniu do radeona :) kolory tez jakies takie wyblakle.gf2 na pewno znacznie lepszy, anizeli ta moja karta, ale w sumie to tez juz wiekowa karta ;) ja jeszcze te kilka dni sie przemecze, ale na dluzszą mete bym tak nie ujechal. zmiana karty na lepsza, powinna rozwiązać problem, nie sądze aby kalibracja pomogla. moze minimalnie, ale obraz na pewno nagle nie stanie sie super ostry, wyraźny etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sławek dokładnie o strosc do baniaka i wyblakłosc. dobrze mówisz identycznie ma ziomal na swoim lcd-ku ;] na szczescie wymienia grafe i sprzet w grudniu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...