Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

titit

[Word] Jak zrobic ankiete?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Siedze nad tym juz kolejny dzien i nie mam zielonego pojecia jak mozna w Wordzie zrobic ankiete tzn. taka zeby mozna bylo zaznaczac chaczyki, wybierac z listy itp. Tak to jest jak nie ma sie fachowej literatury :( Moze jest ktos kto moze mi pomoc w tej kwestii a moze jest lepszy sposob lub program na zrobienie tak owej ankiety. Bede bardzo wdzieczny za kazda wskazowke i pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widok -> paski narzędzi -> formany.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. sprawdzilem juz ta opcje lecz tam cos chyba trzeba wymyslec z makrami a to juz chyba nie obedzie sie bez fachowej literatury :( dobrze mysle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty chcesz,a by z tą ankietą się dalej działo? jesli chciałeś tylko pola do zaznaczenia to makra nie potrzebne.

Jeśli chcesz aby Word "coś" z tym wynikiem robił to razcej tak.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi! milo ze chcesz mi pomoc, co do tej ankiety to owszem chcialem aby bylo cos takiego ze np.:

1 Czy twoim zdaniem to jest dobry pomysl:

[] Tak

[] Nie

czlowiek ktory bedzie wypelnial taka ankiete ma mozliwosc zaznaczenia chaczykiem [] swojej odpowiedzi ale jak probuje zastosowac ta opcje: formularze -> pole wyboru to nic mi nie dziala :( wiec nie wiem juz co mam zrobic aby ta opcja chodzila, moze to jest banalne ale nie mam literatury fachowej i nie bardzo lapie co i jak :( Nie wiem tez czy taka opcja jak wyslanie ankiety pod konkretny adres mailowy jest ale jesli ktos zna sie na tym to tez bym byl wdzieczny za jakies info. Mam nadzieje ze wszystko opisalem ok ale jakby byly jeszcze jakies pytania to prosze pytac, dzieki bardzo !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE CI BARDZO! wszystko juz jest jasne dla mnie tylko chyba ja mam problem z moim wordem, mam wersje 2002 wiec nie ma tam pewnych rzeczy np. przycisku OCK wiec chyba musze zalatwic sobie nowsza wersje worda i juz nie bedzie problemu, a jak juz pisze to czy jest wspomniana w poprzedniej mojej wypowiedzi mozliwosc wyslania takiej ankiety na konkretny adres po przycisnieciu na jakis przycisk w samej ankiecie? czy moze trzeba juz zrobic do tego jakies makro? ok, jeszcze raz DZIEKUJE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba pisać makra.

Robiłem coś takiego ale w Excel-u. Jak otworzysz VBA poszukaj w pomocy - napewno będzie przykład. W razie problemów pisz :)

Proszę bardzo :)

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumie, jak znajde chwilke to poszukam i przetestuje a jak cos nie bedzie tak albo jak czegos nie skumam to sie odezwe, jeszcze raz DZIEKI !! pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...