Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Push-up3k

Ojej, straszne. Jakby to miało cokolwiek wspólnego z tym, że ukrywanie powodów banów/zpp jest błędem.

Edytowane przez Push-up3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, straszne. Jakby to miało cokolwiek wspólnego z tym, że ukrywanie powodów banów/zpp jest błędem.

O właśnie...

 

Za co zbanowano kolejne konta Gordona i temat też usunięty na ten temat...

 

Gordon sam usunął konto a nie dostał bana

Edytowane przez Killer85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny to jest poziom niektórych osób tutaj. A jeszcze straszniejsze, że domagają się one przejrzystości i szeroko rozumianej sprawiedliwości, same zachowując się czasem, jak po wyjściu z rynsztoku.

 

A pisał ktoś w ogóle do Ryśka w tej sprawie?

 

Rękę sobie dam uciąć, że rozchodzi się o wbicie w środek dyskusji na pełnej kOrwie i tymczasowym koncie, żeby powrzucać parę uwag mających za zadanie rozwalić dyskusję i zdystansować innych userów od tematu.

 

Nie ma w tym nic złego, prócz faktu, że wbijając na 5 minut na koncie do którego hasła nie będzie się pamiętać za 2 dni - nie ma żadnej odpowiedzialności za to, co pisze i głosi, a wszelakie formy ograniczenia użyteczności takiego konta są pozbawione sensu, podobnie jak nakładanie blokady na porzucony w bagnach rower.

 

Ma ochotę wrócić na forum - Byłoby znakomicie, bo to jedna z najbardziej kumatych tutaj osób. No, ale cholera jasna - nie w takiej formie... Przyjść, wrzucić 4 posty na shoutBoxa i iść w cholerę. Nie widzę sensu takiego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Gordon kiedykolwiek przejmował się odpowiedzialnością? Więc raczej uwaga bez zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja nie jestem za banowaniem bez podawania przyczyny ale poniekąd rozumiem problem.

Jak to powinno wyglądać:

- wchodzi gość, zaczyna smarować ewidentne pierdoły > olewka, ignor, niech sobie pisze sam do siebie

Jak to wygląda?

- wchodzi gość, zaczyna smarować ewidentne pierdoły > kłótnia, burdel, wyzwiska.

Często nie ma podstaw do banowania, bo zapisu o głupocie tudzież w przypadku wątku politycznego szerzeniu żałosnej propagandy nie ma. Więc nie dziwi mnie zmęczenie tematem i ban bez opisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawy są, kwestia postawienia granicy czy to już obrażanie czy atak na innego użytkownika, czy to ciągle opinia czy już rozpowszechnianie fałszywych informacji itp. Niestety jest to bardzo subiektywne i trudne do oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od chyba dwóch lat mam bana na głównej laba przez jakąś głupotę (od matka). Do kogo słać odwołanie? Do Piły?

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś zwróciłem uwagę, że są odpowiedzi w tym wątku. Trochę jestem przepracowany przez ostatnie miesiące...

 

http://forum.pclab.pl/topic/774052-Off-Polityczny/page__view__findpost__p__15388807

Hmm, ja tak tego nie zostawię. Ja z tym walczę od dawna w wielu miejscach. Dla mnie to jest jakaś niewyobrażalna bzdura, żeby nie można było podać dokładnego powodu bana.

 

W sensie, że co zrobisz? Minęły dwa tygodnie od tego posta i? Zbanowany zawodnik wie za co dostał bana i to jest najważniejsze. Jak ktoś Ciebie zwyzywa i dostanie bana, a ja jego post z wyzwiskami ukryję, to też będzie źle?

 

O właśnie...

 

Za co zbanowano kolejne konta Gordona i temat też usunięty na ten temat...

 

Gordon sam usunął konto a nie dostał bana

 

Gordon dostał jasny przekaz - albo niech założy normalne konto i normalnie z niego korzysta albo niech przestanie pisać. W tej chwili może wejść, nawrzucać komuś, skasować konto i założyć nowe. W ten sposób nigdy nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności plus utudnia nam pracę. Pomijając już fakt, że jest totalnie niepoważne.

 

Zresztą Primo jak zwykle w punkt:

 

Rękę sobie dam uciąć, że rozchodzi się o wbicie w środek dyskusji na pełnej kOrwie i tymczasowym koncie, żeby powrzucać parę uwag mających za zadanie rozwalić dyskusję i zdystansować innych userów od tematu.

 

Nie ma w tym nic złego, prócz faktu, że wbijając na 5 minut na koncie do którego hasła nie będzie się pamiętać za 2 dni - nie ma żadnej odpowiedzialności za to, co pisze i głosi, a wszelakie formy ograniczenia użyteczności takiego konta są pozbawione sensu, podobnie jak nakładanie blokady na porzucony w bagnach rower.

 

Ma ochotę wrócić na forum - Byłoby znakomicie, bo to jedna z najbardziej kumatych tutaj osób. No, ale cholera jasna - nie w takiej formie... Przyjść, wrzucić 4 posty na shoutBoxa i iść w cholerę. Nie widzę sensu takiego rozwiązania.

 

 

Od chyba dwóch lat mam bana na głównej laba przez jakąś głupotę (od matka). Do kogo słać odwołanie? Do Piły?

 

Nie, do mnie. Tylko wiesz, ja pamiętam jak mi napisałeś PW i komentarz w profilu, że jestem czyimś tam przydupasem plus inne takie :E Obiecujesz, że już wyrosłeś z bycia takim niemiłym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale dawanie perma normalnym użytkownikom za takie bzdury to ostre przegięcie (zważywszy na to, że najmniej obrywali realni napastnicy). Trolli się za to ignoruje. Taki trochę Wykop-tier, jeśli chodzi o jakość moderacji niektórych osób (nicków nie będę wymieniać bo większość moderacji jest naprawdę w porządku i wyrozumiała). Tym bardziej, jeśli były to 2 sprzeczki rocznie. Ja jestem niemiły? No proszę Cię.

 

Co do bycia niemiłym: Vega nigdy nie wyrósł z bycia niemiłym, a jakoś tyle lat się utrzymywał i nikt nie pisnął ani słowa (do czasu) ;)

 

Zapytałem z kim mogę się w tej sprawie kontaktować. Nie pytałem o Twoje wspomnienia związane ze mną. To nie jest temat pt. "Wspomnienia związane z labem". Musisz mieć chyba jakieś wyrzuty sumienia, skoro jeszcze to pamiętasz.

 

Albo maly_szcz

 

Dzięki Det.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, ale dawanie perma normalnym użytkownikom za takie bzdury to ostre przegięcie (zważywszy na to, że najmniej obrywali realni napastnicy). Trolli się za to ignoruje. Taki trochę Wykop-tier, jeśli chodzi o jakość moderacji niektórych osób (nicków nie będę wymieniać bo większość moderacji jest naprawdę w porządku i wyrozumiała). Tym bardziej, jeśli były to 2 sprzeczki rocznie. Ja jestem niemiły? No proszę Cię.

 

Co do bycia niemiłym: Vega nigdy nie wyrósł z bycia niemiłym, a jakoś tyle lat się utrzymywał i nikt nie pisnął ani słowa (do czasu) ;)

 

Zapytałem z kim mogę się w tej sprawie kontaktować. Nie pytałem o Twoje wspomnienia związane ze mną. To nie jest temat pt. "Wspomnienia związane z labem". Musisz mieć chyba jakieś wyrzuty sumienia, skoro jeszcze to pamiętasz.

 

 

Dzięki Det.

 

Widze, ze nie zrozumiales wiec napisze mniej subtelnie. Jedyna osoba ktora mogla Ci tego bana zdjac jestem ja. Przed chwila to zrobilem. Moj poprzedni post powinien Ci zasugerowac cos w stylu "przepraszam, pewnie mnie ponioslo, postaram sie nie obrazac nikogo w przyszlosci", ale widze ze to bylo za trudne i zamiast tego wolales taktyke insynuacji i "a bo oni to tez cos tam!". Dziekowac za zdjecie bana tez nie musisz, ot spozniona walentynka 8:E

 

Ja zas z Twoim banem nie mialem nic wspolnego wiec o moje sumienie sie nie martw. Za to mam dobra pamiec. I przy kolejnym banie bede pamietal zebys dostal perma i na glownej i na forum, tak uprzedzam po prostu ze kredyt zaufania wykorzystales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj poprzedni post powinien Ci zasugerowac cos w stylu "przepraszam, pewnie mnie ponioslo, postaram sie nie obrazac nikogo w przyszlosci", ale widze ze to bylo za trudne i zamiast tego wolales taktyke insynuacji i "a bo oni to tez cos tam!". Dziekowac za zdjecie bana tez nie musisz, ot spozniona walentynka 8:E

 

Słuchaj, ja swoją karę odbyłem i nie mam zamiaru nikogo za nic przepraszać - uważam, że 2 letnia banicja na głównej, a później bycie nazwanym śmieciem przez Waszego byłego pracownika bo napisałem niepochlebną opinię o jego ulubionej gierce to wystarczająca kara za jakieś śmieszne przezwiska na poziomie podstawówki (zresztą nie tylko mnie atakował). Tymczasem trolle sobie swawolnie latały po głównej.

 

Grzecznie zapytałem do kogo mam kierować apelację/prośbę o unban. Ty zamiast normalnie mi odpisać wolałeś jak zwykle nadużyć swojej pozycji. Widocznie lubisz ten sport, ale nie wnikam bo mnie to nie interesuje.

 

Za to mam dobra pamiec. I przy kolejnym banie bede pamietal zebys dostal perma i na glownej i na forum, tak uprzedzam po prostu ze kredyt zaufania wykorzystales.

 

Wiem, że lubisz władzę, ale żeby dać mi perma na forum musiałbyś mieć do tego solidne podstawy. Nie jestem tu od dziś i nie jestem byle trollującą przybłędą z onetu. Będziesz ich teraz usilnie szukał więc dzięki za ostrzeżenie. Całkiem dobrze zachęcasz userów do udzielania się na forum.

 

 

zamiast tego wolales taktyke insynuacji i "a bo oni to tez cos tam!".

 

Napisałbym coś odważniejszego i pewnie równie zgodnego z prawdą, ale szkoda mi wieloletniego konta na tym portalu.

 

A ten unban to w sumie proforma bo i tak nie mam zamiaru niczego tam pisać. Szkoda strzępić klawiatury, patrząc na tamtejszy poziom dyskusji (adekwatny do poziomu moderacji). W sumie się teraz nie dziwię, czemu niektórzy userzy wyparowali z tego portalu.

 

 

Pozdrawiam i dzięki za unban.

Free Gordon

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest chyba coś grubo nie tak, bo nie ogarniam tych NIEUSTANNYCH odwoływań się do Władzy i Mocy WSZECHPOTĘŻNEJ jakiej to nadużywanie zarzucają użytkownicy chociażby moderatorom na forum. A powód tego jest taki, że kupując mleko w osiedlowym sklepie - nie uważam, że jestem przytłoczony mocą i władzą Pani Krysi ( którą lubię i szanuję ) która to na MOCY i WŁADZY ogólnie przyjętych w społeczeństwie reguł - wbija mi zakupione mleko na kasę i ZMUSZA mnie do konkretnego zachowania, jakim jest zapłata za owe mleko.

 

Tak po prostu myślę, że ten życiowy galimatias, w którym jesteśmy wszyscy - w pewnym momencie po prostu przybrał taki obrót, że to Pani Krysia znalazła się za ladą a ja znalazłem się przed ladą zobowiązany do określonego normami społecznymi zachowania. Może właśnie temu nie uważam tego za wynaturzenie i obłudę, gdyż uważam że Pani Krysia jest takim samym człowiekiem, jak ja który to ma swoje obowiązki i stara się je wykonywać. Podobnie właśnie nie uważam, że osoba, która ma dodatkowy guziczek w panelu edycji postu czy profilu - jest osobą, która ma nade mną moc i władzę a po prostu taką, która z niewyjaśnionych zawirowań losu - po prostu się tam znalazła.

 

Co więcej - ta przytłaczająca dysproporcja mocy i władzy Pani Krysi a mojej osoby kupującej mleko - mimo wszystko nie obliguje mnie, abym do tego sklepu chodził i rzeczone mleko - kupował.

 

Nie chcę nikogo urazić - najzwyczajniej uważam, że o nadużywaniu mocy i władzy w życiu można powinno się mówić w nieco innych jego aspektach. Może takich, które rzeczywiście powodują realną krzywdę? Pozbawiają kogoś fundamentalnych jego praw?

 

Wytaczanie takich armat aksjologicznych w oparciu o sytuację na forum komputerowym jest trochę jak strzelanie do komara z owej armaty. Niby się da, ale wygląda komicznie. Co można przyznać - takie zachowanie jest proste.... do porzygu wręcz liniowe, bo omija całe clue dyskusji ( czy ktoś jest Beeee czy nie jest Beeee i dlaczego tak jest? ) tylko od razu wbija się w belkę na której siedzi mod a użytkownik i na tejże belce zawiesza cały środek ciężkości swoich racji.

 

 

Mając ospę wietrzną - można się non stop drapać, co jest najprostszą metodą, jak coś nas swędzi, zwłaszcza na tyłku - ale można też bardziej "skomplikować" sobie życie i spróbować się leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.pclab.pl/topic/902099-bajki-dla-dzieci/page__view__findpost__p__11905038

 

Taka drobna uwaga.

Temat odgrzebał jakiś spamer z linkiem do chomika. Zgłoszone i jak widać reakcja była, bo post został usunięty. Tylko czemu reszta po odkopie też została?

 

Tutaj może jeszcze dyskusja jakiś sens ma ale widziałem też tematy, gdzie sensu to żadnego nie miało, np. zostawał post z odpowiedzią do ukrytego/usuniętego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną jest chyba coś grubo nie tak, bo nie ogarniam tych NIEUSTANNYCH odwoływań się do Władzy i Mocy WSZECHPOTĘŻNEJ jakiej to nadużywanie zarzucają użytkownicy chociażby moderatorom na forum. A powód tego jest taki, że kupując mleko w osiedlowym sklepie - nie uważam, że jestem przytłoczony mocą i władzą Pani Krysi ( którą lubię i szanuję ) która to na MOCY i WŁADZY ogólnie przyjętych w społeczeństwie reguł - wbija mi zakupione mleko na kasę i ZMUSZA mnie do konkretnego zachowania, jakim jest zapłata za owe mleko.

 

Tak po prostu myślę, że ten życiowy galimatias, w którym jesteśmy wszyscy - w pewnym momencie po prostu przybrał taki obrót, że to Pani Krysia znalazła się za ladą a ja znalazłem się przed ladą zobowiązany do określonego normami społecznymi zachowania. Może właśnie temu nie uważam tego za wynaturzenie i obłudę, gdyż uważam że Pani Krysia jest takim samym człowiekiem, jak ja który to ma swoje obowiązki i stara się je wykonywać. Podobnie właśnie nie uważam, że osoba, która ma dodatkowy guziczek w panelu edycji postu czy profilu - jest osobą, która ma nade mną moc i władzę a po prostu taką, która z niewyjaśnionych zawirowań losu - po prostu się tam znalazła.

 

Co więcej - ta przytłaczająca dysproporcja mocy i władzy Pani Krysi a mojej osoby kupującej mleko - mimo wszystko nie obliguje mnie, abym do tego sklepu chodził i rzeczone mleko - kupował.

 

Nie chcę nikogo urazić - najzwyczajniej uważam, że o nadużywaniu mocy i władzy w życiu można powinno się mówić w nieco innych jego aspektach. Może takich, które rzeczywiście powodują realną krzywdę? Pozbawiają kogoś fundamentalnych jego praw?

 

Wytaczanie takich armat aksjologicznych w oparciu o sytuację na forum komputerowym jest trochę jak strzelanie do komara z owej armaty. Niby się da, ale wygląda komicznie. Co można przyznać - takie zachowanie jest proste.... do porzygu wręcz liniowe, bo omija całe clue dyskusji ( czy ktoś jest Beeee czy nie jest Beeee i dlaczego tak jest? ) tylko od razu wbija się w belkę na której siedzi mod a użytkownik i na tejże belce zawiesza cały środek ciężkości swoich racji.

 

 

Mając ospę wietrzną - można się non stop drapać, co jest najprostszą metodą, jak coś nas swędzi, zwłaszcza na tyłku - ale można też bardziej "skomplikować" sobie życie i spróbować się leczyć.

 

Powiem Ci, że nawet mnie rozbawiłeś tym postem. Jak rano czytałem to trochę mocniej niż zwykle wypuściłem powietrze nosem :E

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie to cieszy. Lubię poprawiać ludziom nastrój :)

 

I tak jak wspomniałem - to mój punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno...ale nie jest. MOC T9 tak wybrała.

Edytowane przez PrimoGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu złożyć skargę na pewien dziwny proceder który miał miejsce na koncie blogowym użytkownika ghs.

Wbrew jego wiedzy, jego wszystkie wpisy zostały bez ostrzeżenia usunięte.

Czy ktoś mógłby zabrać głos na te temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
' date='18 Luty 2019 - 09:29' timestamp='1550478543' post='15411396']

To ten twór jeszcze żyje?

 

Też mnie to zaskoczyło. Plus mądrości ludowe w dziale sprzętowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archive.org wskazuje na zniknięcie wpisu gdzieś w połowie 2018.

Dokładnie pod koniec maja.

Podejrzewam że wtedy dokonano czystek.

Zostały usunięte wpisy użytkowników niezwiązanych z redakcją, lub byłych członków redakcji (np. red. Opackiego, Skryckiego, Grzyba).

Tego było sporo.

Na szczęście archive.org przed tą datą powinien mieć całą stronę z oryginalnymi wpisami zindeksowaną. Wystarczyłoby wejść na główną stronę w okolicach połowy maja.

Jeśli ktoś z osób odpowiedzialnych się tu nie wypowie, to trzeba będzie zrobić inbę w osobnym temacie, bo to mocno nie fair wobec ludzi, i dobrze żeby więcej osób się dowiedziało co się stało, i dlatego.

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mi na ten temat nie wiadomo, w czwartek bede w redakcji to sie sprobuje dowiedziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...