Skocz do zawartości
Boro666

Raporty do przejrzenia dla moderatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli każdy z was - moderatorów sobie wybiera gdzie idzie do akcji?

Nie wybiera tylko zazwyczaj zalatwiamy sprawy chronologicznie, zaczynajac od najstarszych. Jesli widze, ze ktos juz jedna sie zajmuje, to biore nastepna. Ale zdarza sie, ze wszyscy lapia sie za to samo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boro666, szybko się uczysz :)

Dlatego teraz czas na pozostalych uzykownikow :P Nieustanie dostajemy niekompletne raporty, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewne temat olśni 89 % forumowiczów...

Yes, kilka razy mi sie zdażyło raporcik wysłać .. i napisałem to co Boro666 znaczy z duzy sig lub coś tam i koniec :-) jednak Boro666 jest przydatny w postaci wszech... znaczy moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- prosimy raportowac ten post, o ktory wam dokladnie chodzi (a nie np. 1 post tematu, bo niestety w takim przypadku mamy troche czytania - a nie kazdy temat ma 5 postow :E )

 

- jesli cos raportujecie, to napiszcie o kogo dokladnie chodzi i najlepiej jakis odnosnik (zdarzaja sie raporty w stylu "napisal to samo 5 raz" - ciezko nam takie rzeczy weryfikowac, bo trzeba sie wczytac we wszystkie posty delikwenta :E

 

Tak dla pelnego wyjasnienia:

Uzytkownik NVIDIA_RULA (*) pisze posta o tresci "NVIDIA rzondzi, ATI to kópa!!!!111". Klikam na "! Raportuj" przy jego poscie i pisze "Troll w najczystszej postaci." Czy taki raport ma odpowiednia ilosc informacji potrzebnych do odstrzelenia? (Pomijajac juz temat tolerancji dla trolli - chodzi mi tylko o kwestie techniczna.) Czy moze, mimo klikania na odpowiedni przycisk "! Raportuj", musze w tresci podawac, ze chodzi mi o NVIDIA_RULA?

 

Pisze dlatego ze te 2 punkty stosowane _razem_ wydaja mi sie nadmiarem gorliwosci :)

 

 

* wszelkie podobienstwo do prawdziwych trolli (ktore wg mojej teorii spiskowej sa jedna osoba) oczywiscie niezamierzone :E

Edytowane przez TrisenK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak dla pelnego wyjasnienia:

Uzytkownik NVIDIA_RULA (*) pisze posta o tresci "NVIDIA rzondzi, ATI to kópa!!!!111". Klikam na "! Raportuj" przy jego poscie i pisze "Troll w najczystszej postaci." Czy taki raport ma odpowiednia ilosc informacji potrzebnych do odstrzelenia? (Pomijajac juz temat tolerancji dla trolli - chodzi mi tylko o kwestie techniczna.) Czy moze, mimo klikania na odpowiedni przycisk "! Raportuj", musze w tresci podawac, ze chodzi mi o NVIDIA_RULA?

 

Pisze dlatego ze te 2 punkty stosowane _razem_ wydaja mi sie nadmiarem gorliwosci :)

* wszelkie podobienstwo do prawdziwych trolli (ktore wg mojej teorii spiskowej sa jedna osoba) oczywiscie niezamierzone :E

Chodzi tylko o to, bysmy wiedzieli o kogo chodzi i o ktory post. Jesli raportujesz odpowiedni post, to odnosnik nas pokieruje we wlasciwe miejsce, ale i tak nie zaszkodzi zdanie wyjasnienia :) Czym jasniejszy raport, tym szybciej sprawa zalatwoiona. Enigmatyczne musimy przeanalizowac.

 

W tym przypadku wystarczy cos w stylu NVIDIA_RULA - trolluje/ gada bzdury/ itp. Oczywiscie naciskamy raportuj przy odpowiednim poscie, a nie dowolny w temacie, bo ma to zasadnicze znaczenie :) Dzieki temu mamy bezposredni link do delikwenta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak reagujecie w sytuacji, kiedy raport dotyczy konkretnego posta - ale dany user bredzi wszedzie, gdzie tylko sie nie wypowie? Ostatnio przybylo trolli - vide Intel_rula(vel Pan Zenek z MM) albo NVIDIA_MASTER. No blagam, IMO permanentny ban powinien przyslugiwac, ew. jakies dluzsze wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak reagujecie w sytuacji, kiedy raport dotyczy konkretnego posta - ale dany user bredzi wszedzie, gdzie tylko sie nie wypowie? Ostatnio przybylo trolli - vide Intel_rula(vel Pan Zenek z MM) albo NVIDIA_MASTER. No blagam, IMO permanentny ban powinien przyslugiwac, ew. jakies dluzsze wakacje.

NVIDIA juz dostal ode mnie bana (poki co 3 dni na ochlode). I procenty. Intel jeszcze bana nie zarobil. Ale tez bardzo sie o niego prosi. W kazdym razie proponuje nie wdawac sie w dyskusje z trollujacymi userami i dac szybko raport lub go zignorowac. Jesli nic to nie da, to chyba trzeba bedzie zaczac praktykowac perm bany i kasowanie kont :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boro666 jak zostałeś modem?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisał do admina i został wybrany :E proste ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boro666 jak zostałeś modem?:D

a przepraszam nie zauważyłem 3-stronowego topicu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiablo
Boro666 jak zostałeś modem?:D

 

w drodze wyboru :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w drodze wyboru :P

Raczej w drodze do domu. pila zostawil mi wiadomosc na moim pagerze "Boro, PCL needs you!" ;) Ale nie odbiegajmy od tematu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NVIDIA juz dostal ode mnie bana (poki co 3 dni na ochlode). I procenty. Intel jeszcze bana nie zarobil. Ale tez bardzo sie o niego prosi.

jeszcze tylko zbanować ATI i AMD i lab nie będzie miał o czym pisać :E

a tak z innej beczki, zaraportowałem pusty spamerski temat, chyba się domyslicie o co chodzi ;)

i jeszcze jedno, czemu nie połączyliście wątków o meczach eliminacyjnych ME z wątkiem zbiorczym, tylko się bajzel robi a meczy będzie sporo :D

Edytowane przez wiegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko zbanować ATI i AMD i lab nie będzie miał o czym pisać :E

a tak z innej beczki, zaraportowałem pusty spamerski temat, chyba się domyslicie o co chodzi ;)

i jeszcze jedno, czemu nie połączyliście wątków o meczach eliminacyjnych ME z wątkiem zbiorczym, tylko się bajzel robi a meczy będzie sporo :D

Jest takie coś http://forum.pclab.pl/t190566.html ale jak się robi temat na jeden mecz to zainteresowanie jest wieksze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, czemu nie połączyliście wątków o meczach eliminacyjnych ME z wątkiem zbiorczym, tylko się bajzel robi a meczy będzie sporo :D

Nie uznałam, by to było konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest takie coś http://forum.pclab.pl/t190566.html ale jak się robi temat na jeden mecz to zainteresowanie jest wieksze

a to dla tego na mecz przyszło tylko 1200 osób :o

Nie uznałam, by to było konieczne.

a niech tam, trzeba bedzie wypatrywać kto jaki wątek pod jakim tytułem założy w związku z kolejnym meczem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam ile średnio dziennie jest raportów i ile % osób z tego dostaje % ?

 

Często zdarza się tak że raportują "niepotrzebnie" ?

 

btw. Jeżeli nie macie takich statystyk to podajcie choć na "oko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak z ciekawości pytam ile średnio dziennie jest raportów i ile % osób z tego dostaje % ?

 

Często zdarza się tak że raportują "niepotrzebnie" ?

Średnio kilkanaście. Ile % - nie potrafię określić.

Zdarza się, że raport jest nieuzasadniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Średnio kilkanaście. Ile % - nie potrafię określić.

Zdarza się, że raport jest nieuzasadniony.

Kilkanascie? :E Raczej kolo 50... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustosunkuje się do tych zasad.

może :D

Juz byl postulat, zeby banowac niesfornych "raporterow" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...