Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

goodghost1

Godziny przelewów w Pekao SA

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś w jakich godzinach w banku Pekao SA dokonywane jest księgowanie wpłat??

 

Z góry dzięki za odpowieedzi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to w inteligo (nie wiem czy tak samo jest w zwykłym pko) wpłaty (z innych banków) spływaja w godzinach 12.00 - 15.00,

z konta inteligo na inteligo to kwestia paru minut, jak nie sekund ;)

natomiast wplacajac z pko do inteligo pieniadze ida kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli nic sie nie zmianilo, to operacje pomiedzy bankowe sa realizowane dwa razy dziennie, rano oraz po poludniu (wylaczajac weekendy). Dokladnych godzin nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z inteligo do mbanku?

 

P.S: A z mbanku na mbank ile może trwać przelew?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S: A z mbanku na mbank ile może trwać przelew?

Parę sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak już zacząłem temat to może podam chyba najbardziej aktualne informacje dotyczące przelewów:

 

 

 

W Polskim Systemie Rozliczeniowym funkcjonują tylko rozrachunki systemem Elixir (pomiedzy oddziałami rożnych banków),realizowane przez Krajowa Izbe Rozliczeniową (KIR) oraz on-line (pomiędzy oddziałami tego samego banku).

 

 

 

Przekazanie środków przelewu jest uzależnione od godziny złożenia dyspozycji przelewu.

 

Ponizej przesyłamy godziny sesji wychodzących z Banku Pekao SA i przychodzacych do Banku Pekao SA.

 

 

 

SESJE ELIKSIR WYCHODZĄCE (do KIR)

 

I sesja - 8:30 - tą sesją "wychodzą" z Banku Pekao SA przelewy złożone przez klientów po g. 13:30 poprzedniego dnia oraz przelewy z datą przyszła, cykliczne i zlecenia stałe z datą ustawioną na dany dzień

 

II sesja - 12:30 - tą sesją wychodzą wszystkie przelewy złożone w danym dniu do g.10:30,

 

III sesja - 15:00 - tą sesją wychodzą wszystkie przelewy złożone w danym dniu do g. 13:30,

 

ZUS - wszystkie przelewy ZUS złożone w Banku do godziny 19:00

 

 

 

SESJE ELIKSIR PRZYCHODĄCE (Z KIR)

 

I sesja - 11:00 -przelewy przychodzące do Banku w sesji I zaksięgowane zostaną na rachunkach klientów ok g.12-15

 

II sesja - 15:00 - przelewy przychodzące do Banku w sesji II zostaną zaksięgowane na rachunkach klientów ok. g16-17

 

III sesja - 17:30 - przelewy przychodzące do Banku w sesji III zostaną zaksięgowane na rachunkach klientów ok g. 18-20.

 

 

 

Uwaga! W soboty, niedziele i święta nie są realizowane sesje systemu Eliksir Krajowej Izby Rozliczeniowej.

 

Centrum Bankowości Elektronicznej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie moglem tego znaleźć. dobra robota goodghost1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mBank robi coś przy przelewach? Mam problem, ponieważ w poniedziałek przelałem pieniędze (338 zł), a dziś dostałem odpowiedź od sprzedającego z allegro (niby 80 komentarzy), że pieniądze nie dotarły. Wysłałem mu potwierdzenie przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...